40% Korekce Bitcoin ceny je tu... (leden 2018)

obchodování
bitcoin

Sice věřim, že BTC úplné dno ještě nenašlo. ( můj odhad 4 500 USD)
Ale teď jsem na 8 K trochu nakoupil. (na pár týdnů)

Drž a vydrž!
asi včera jsem objevil tuto predikci ceny z lonského ledna, chlapec se moc neminul, uvidíme, jak mu to půjde dál.

jako další zajímavý zdroj mi přijde Peter Brandt, který už před deseti dny věštil, že se to sesype ke 4000USD
https://twitter.com/PeterLBrandt/status/955538177892102144 a pak začne nová parabola.
Samozřejmě každej věří čemu chce :slight_smile:
Mějme na paměti, že nikdo z ekonomů nedokázal přesně předpovědět příčiny a průběh hospodářské krize 2007.

Tak dnes již 7600… upřímně překročení 8000 USD jsem nečekal… No uvidíme :slight_smile:

Zejména se očekávalo, že si budou muset CBOE a CME Group nakoupit aby vytvořili inventář bitcoinů jako podkladové aktivum pro bitcoin futures… Takže bych ten support čekal trošku výše…

Teď na Bitfinexu 6 900. Tak rychle jsem to nečekal… :grinning:
O moc níž to už asi nepůjde. (zatím)

Nákup na 8 000 byl ještě moc brzo, počkám si na rebound. Na 9000-9500 USD vyskočím a počkám si na 5000 a níž.

Dneska to tedy vzalo slušný sešup… By mne zajímalo jestli ti co čekali měsíc na verifikaci účtů na bitstampu (měli backlog už dlouho před Vánoci) jsou teď tak ve stresu, že se bojí nakoupit anebo se smějou jak na té prodlevě vydělali :slight_smile:

Vždycky má člověk lepší pocit při nákup v uptrendu… tak good luck… pomalu abych taky nabil bitstamp :nerd_face:

Když se dívám na akciové trhy zdá se že se ta všeobecná nervozita přesouvá i do bitcoinu. Zatím to nevypadá, že by bitcoin byl “bezpečný přístav” jako třeba zlato (čímž mnozí minulý rok argumentovali - viz třeba Max Kaiser).

Právě to aby se bitcoin odpoutal od akciových trhů a cena se vyvíjela jemu navzdory, bychom potřebovali pro dlouhodobou životaschopnost BTC.

image

Zdroj: https://finance.google.com/finance

Kua kua, taková krásná cena za BTC a já nemám cash :frowning: Dobrá rada pro spekulanty, nepořizujte si ženu, donutí vás koupit byt měsíc před nákupní příležitostí roku :smiley:

Tipnu si, že kdo dneska ráno nekoupil BTC pod 8000, tak už nebude mít šanci, což? :wink:

Těch 6000 před pár dny bylo hodně lákavých… je třeba na to být dopředu připraven…

Schválně se přiznejte, kdo má připravenu cash na burze a čekáte na dno? :smiley:

Vychytat dno nebude jednoduché, ale myslím že by to mohlo spadnout níž třeba i ve spojení s nějakou větší panikou na akciových trzích…

Je čas nabít bitstamp :slight_smile: … Je dost možný, že na tenhle okamžik budem vzpomínat jako na jednu z posledních příležitostí si hodně pěkně nakoupit…

I teď na 8200 jsme nějakých 60% pod vrcholem z předvánoční špičky 19666 USD…

Já si právě myslím, že dno bylo 6000 a teď už to níže nepůjde, tedy pod těch 8000. Cash na burze mám, jen ho pomalu utrácím v jiných coinech, ne v BTC.

Po včerejšku to vypadá, že bitcoin se vyklesal, kdežto akciové indexy mohou jít ještě níž…

image

image

Jen zajímavá tabulka o tom, jaké měl BTC propady od roku 2012.

Stačil den a jsme opět téměř u 10 000 USD :star_struck:

Spoustě analytiků otrnulo a prohlašují to za konec korekce :slight_smile:

“It’s a good sign for bulls that this level was able to hold earlier this month,” Bespoke Investment Group wrote in a note Wednesday. “Bitcoin seems to have found an initial bottom around $6,000, which is right at the levels it was trading at prior to the post-Thanksgiving parabolic move.”

Bespoke said Wednesday’s price move back above $9,000 “is also bullish because it marks the break above the top of the most recent downtrend channel. It’s important that $9,000 now holds as support going forward.”

ja mám nakoupeno za 11tis $…tak si ještě počkám :slight_smile:

HODL :smiley:
(co je to za pičovinu, žě příspěvek musí být aspoň 15 znaků dlouhý?)

Co nyní můžeme očekávat od Bitcoinu?

Po tom co se dělo poslední týdny (zákaz reklam na FB a google, hrozby regulací ze strany ECB, zákaz v Indii) je skoro zázrak, že jsme stále na 6500 USD…

Čas nákupu se blíží :slight_smile:

image