Antminer S9

Ahoj, přemýšlím nad investicí do nového Antmineru S9. Co si o tom myslíte? Vyplatí se to ještě?

Tezit bitcoin mi prijde nesmysl kdyz se podivam na ty profesionalni tezebni operace v Cine nebo na Islandu (viz youtube)… ale asi by melo smysl tezit jine meny a menit na btc… (viz treba nicehash.com)

O Nicehash jsem taky přemýšlel…ale pujde to normálně na ASIC? Třeba na tom Antmineru S9 :smiley:

Dival ses vubec na ten web… Hned na prvni pohled na hlavni strane uvidis:

Nesmysl to není, když máš levně elektřinu a koupíš S9 za solidní cenu ve správné dávce od výrobce. i V ČR/SK je více farem, které mají stovky S9.
I v domácích podmínkách se např. letos dalo v přímotop sazbě, individuální ceně silové elektřiny a při vytížení jističů na max. (kvůli minimalizaci poplatků za OZE, které jsou zastropovány) dostat na cca 1,40Kč/1kWh. komplet včetně DPH. Příští rok ale bude silová elektřina o něco dražší.

O tech tarifech jsem slysel. To je dulezita podminka a zatim to vypada ze to ERU jen tak nezrusi.

Jak je to s obtiznosti aktualne nevim, nebot to nesleduju. Takze S9 vidis jako rentabilni do kdy cca?

Osobne jsem tezil naposled pred par lety a nikdy to nevydrzelo ziskove o moc dele nez se zaplatilo hardware. (aniz bych spekuloval na cenu coinu)