Bitcash Peněženka (BETA) - provoz ukončen

Hledáme betatestery online peněženky Bitcash. Potřebujeme dobrovolníky na otestování před oficiálním spuštěním.

Online peněženka má obrovskou výhodu v tom, že nemusíte instalovat žádné software a především stahovat celý aktuální chain (stovky megabytů, které se natahují několik hodin po instalaci).

Online peněženka Bitcash nabízí standardní funkce klasické peněženky:

• Automatické přidělení Bitcoin adresy
  • generování dalších (jednorázových) adres
  • historie transakcí
  • odesílání plateb

Výhodou pro členy může být též rychlost přesunu mezi peněženkami v rámci serveru Bitcash, který je okamžitý (transakci zpracuje přímo Bitcoind na našem serveru lokálně). To znamená i okamžitou výplatu podílu z Pooling těžení.

Pokud tedy máte chuť a nějaké bitcoiny na nabití na otestování peněženky, velmi to uvítáme!

Přihlaste se prosím do tohoto tématu. Díky!

[admin update]

Provoz online peněženky byl ukončen v listopadu 2013.

^ mas tam chybku. btw rad bych testoval, ale zatim neni s cim :frowning:

mám 2 drobný tak se hlásím.

Online peněženka má taky svoje nevýhody. Přečtěte si něco o tom, jak dopadl mybitcoin.com.

Ano , nevýhody jsou dost velké, ale pro test se hlásím jako tester. Proskákal jsem celé forum a nevidím nikde její aktivaci??? help.

Hawk: ano, dáváme tu se skříňákem svoji kůži na trh. Ale věř, že zkušenosti v branži máme více než 12-ti leté… A samozřejmě bezpečnost je pro nás na prvním místě…

Ferro, zdomu31: Peněženku jsem vám aktivoval… BETA již je velmi dobře otestována…

Prosím o aktivaci.
5a773d42b77ef

Taky se hlasim jako tester

Zdravim,tez prosim o aktivaci beta penezenky.dik

Diky za zajem… Pezenku mate aktivovanou…

Ahoj, prosim o aktivaci penezenky take, diky!

taky prosim o aktivaci,dekuji

Co znamena:

Lze převádět pouze mince, které mají alespoň 3 konfirmací.

?

V okamžiku příchozí platby je transakce zařazena nejprve do bloku (v posledních dnech to bylo obvykle do tří bloků od zadání transakce) a poté sbírá tzv. konfirmace.

Čím více konfirmací, tím větší jistota, že blok nebude uznán jako invalidní (to se stává cca u půl procenta bloků). Invalidní bloky jsou totiž vyřazeny a transakce vymazány.

Např. u vítězného bloku při těžení čekáme na 120 konfirmací před rozdělením odměn. U peněženky je disponibilita se zůstatkem nastavena na 3 konfirmace. Dříve se v Bitcoin síti používala 1 konfirmace, ale ukázalo se to jako nedostatečné. Nevýhodou je delší čekání na disponibilitu prostředků.

Já bych také poprosil o jednu peněženku. díky.

Nechal jsem si ze zdejsi penezenky poslat 0.001 BTC ale penize se kamsi stratily…

Prevod je videt zde:
http://blockexplorer.com/tx/2c210bfcac5395f9155aeeb6e322795af60441e9809c27e9c31ce6ef8c0cad70

A ze by to penezenky melo prijit usuzuji podle tohodle:
http://blockexplorer.com/address/1PJd9WKmdhWDpRMBRiFhj87mUT7VquPaft

Ale v pocitaci v penezence to presto neni a i kolonku Transactions mam prazdnou.

Nevi nekdo kde by mohl byt problem? Bitcoind co mam v pocitaci pise stabilne 8 connections akorat Blocks stoupa, aktualne je tam cca 138 tis. bloku.

Help, pls…

Problem je v tom, ze tvuj bitcoind stale jeste nestahl aktualni blok (cca 140.000 viz dole paticka bitcash.cz)… Takze bud trpelivy, muzet par hodin trvat.

Mmch 0.001 nesplnuje minimalni platbu (pro free platbu musi byt alespon 0.01 viz FAQ)

Peněženka je nyní volně k dispozici pro testování všemi uživateli. Případné problémy hlašte do tohoto tématu…

Bitcoiny se ztratit nemohou, zůstanou buď na účtu (platba neproběhne) anebo se převedou. Pokud transakci podle txid najdete na blockexploreru, tak již byla zařazena do bloku a má alespoň 1 konfirmaci. S každým dalším následujícím blokem se konfirmace zvyšuje o 1.

Jinymi slovy, jeste stale mi nedochazeji vsechny souvyslosti :roll_eyes:

V pohode, take se mi to napoprve stalo a nikde o tom neinformuji… Drive se aktualni chain (block.dat) stahnul behem chvile, nyni uz je to tusim 300 MB plus indexy a trva to radove hodiny.

V tomto ohledu jsou mnohem praktictejsi online penezenky (nebudete preci cekat par hodin, abyste si synchronizoval aktualni block, jen kvuli jedne mikroplatbe). Penezenku Bitcash ziskate okamzite po registraci bez cekani a muzete ihned prijimat a posilat.