Bitconnect

Ahoj vsichni

Znate Bitconnect? Je to jenom top 10 cryptomena na svete s market cap 1.4 miliardy dolaru tak snad jo :slight_smile:

Nabizi zajimavy lending program ktery bezi uz pres rok, vynos v prumeru 1% denne.

Priklad investice:

Vlozite 100USD (v BTC) za ty nakoupite BCC (Bitconnect coin), ty Bitconnect coins pujcite jejich trading botovi. (investice je na 299 dnu po kterych ji dostanete zpet)
Kazdy den vam bude pribyvat urok podle toho jak byl bot uspesny. Urok si muzete kazdy den vybrat primo do vasi BTC wallet nebo reinvestovat zpatky (min 10 USD)

Pokud chcete vedet vice tak mi napiste zpravu a rad vam poradim.

Kdyz se zaregistrujete pres muj ucet dostanu 7% z vaseho vkladu ktere vam obratem preposlu zpatky na vas BCC/BTC ucet.

Ja osobne v tom uz mam dost penez a jsem s tim hodne spokojeny.

Mejte se!

Chapu, ze jsi se svym Ponzi spokojen… Proc neposlat tu buzeraci dal, vid?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1841675.0

Buzeraci? Lol, ponzi? Ok posles clanek ktery je pres pulroku stary… gj

Mam ti poslat clanek z dob kdy zacinal bitcoin? To bylo taky ponzi scheme co?

nikdo nikoho do niceho nenuti… klidne strc hlavu zpatky do pislu a delej lalalalalla

Laskave to nesrovnavej s bitcoinem…

Ten nevyzaduje vklady nejakymu botovi za prislibu 365% p.a. zuroceni…

To ze ty jakozto referal dostanes 7% meho vkladu tu domnenku podvodu ala Ponzi jenom potvrzuje…

Nikdo nezarucuje ze to bude 365% hold k tom asi moc nevis…
Takze referral bonus je ve svete znakem ponzi? Aha tak to je skvely postreh a novinka… a jak jsem psal tech 7% posilam zpet lidem takze to fakt pro me neni

Jak rikam nikdo te do toho nenuti tak to proste ignoruj - ja jsem spokojenej penize mam davno zpatky a nemam proc na ne nadavat