Bithump registrace na burze v Koreji

exchange
trading
burza

Zdravim,
máte někdo účet na bithump? Já se chtěl registrovat, ale nějak nechce přijit sms. Navíc mě mate, že tam je předvolba +42 a tak nevim jestli mám do čísla psát ještě na začátek 0 nebo ne. Každopádně nepřišlo to ani tak ani tak

Bohuzel, v Koreji neobchoduju :wink:

Taky v Korei neobchoduju, ale mezinarodni prefix CR je +420

Zkoušeli jsme to všemi způsoby, sms nepřišla. Nakonec jsme tam napsali, ze mají předvolbu nejspis spatne, ale bez odpovědi.

Máte můj obdiv, že jste se k tomu proklikali… Já mám vůbec problém to rozhraní přepnout do angličtiny… stále dostávám jen rozsypaný čaj :slight_smile:https://www.bithumb.com

Mimochodem co vás na bithumbu lákalo? Arbitráž? Ceny se zdají v relaci.

Spíše mi přijdou lákavé japonské burzy (coincheck a bitflyer) kvůli velkým objemům. Tam se utváří v současné době cena.

V první desítce je z oldschoolových burz už jen bitstamp a kraken…

Presne tak jsem dopadl s Bithumb i já :frowning:

Registrace prijit nemola. Protoze meli uvedenou Ceskoslovenskou predvolbu pri registarci. Jak jste spravne pochopili . Nyni uz to funguje. Po nekolika osobnich urgenci. Se korejci konecne odbrzdili. SMS uz mi prisla . Nyni se rvu s druhym krokem overeni. Ale uz jsem o tom neco nasel pres googl . Tak uvidim.

Tak jak to dopadlo?

Posilal jsem kopii obcanky spolecne se svou fotkou obliceje. A zatim stale cekam. Na jednom foru jsem nasel ze je jeste potreba overit ID telefonu. Hruza je ze jim vse trva jak lacnemu s***i… Jak skocim na dvojku tak sem pisnu navod jak na to neboj.