Btc-e

Všiml si někdo, že pro “International Wire transfer” používá BTC-E účet u český spořitelny?
Nezkoušel s nima někdo ukecat nižší poplatky za “lokální” platbu?

Beneficiary: Mayzus Financial Services Ltd
Beneficiary Address: 869 High Road, London N12 8QA, UK
Beneficiary Bank: Ceska sporitelna a.s.
Beneficiary Bank Address: Olbrachtova 1929/62, Prague 4, 14000, Czech Republic
Beneficiary Bank SWIFT: GIBACZPX
IBAN USD: CZ09 0800 0000 0000 0368 1892
Details of Payment: FFC ACC.XXXX.XXXXX, TRANSFER TO OWN ACC ID XXXXX
Fee: 1% (min fee 20$)
Min sum allowed: 500$

We don’t accept wires from US banks.

Funds will be credited within 3-7 days.

Beneficiary: Mayzus Financial Services Ltd
Beneficiary Address: 869 High Road, London N12 8QA, UK
Beneficiary Bank: Ceska sporitelna a.s.
Beneficiary Bank Address: Olbrachtova 1929/62, Prague 4, 14000, Czech Republic
Beneficiary Bank SWIFT: GIBACZPX
IBAN EUR: CZ80 0800 0000 0000 0368 1972
Details of Payment: FFC ACC.XXXX.XXXXX, TRANSFER TO OWN ACC ID XXXXX
Fee: 1% (min fee 15€)
Min sum allowed: 500€

We don’t accept wires from US banks.

Funds will be credited within 3-7 days.

To jest pro nabiti nebo vybiti uctu u BTC-e?

Tohle je u nabíjení - u vybíjení tam banku napsanou nemají.

Hehe tak to je fajn - uz to nekdo zkousel? Naposled psal default ze cekal 3 tydny a pak musel jit reklamovat do banky…

carlos… stale to resim od toho 19.6. :wink:
jestli chcete neco vedet konkretniho tak se ptejte, zrovna jsem se znovu vratil z navtevy ceske sporitelny ohledne tohoto tematu. :smiley:

no povidej vypravej :wink:

neni o cem… btc-e neni schopen vyhledat pohledavku na svem uctu i kdyz sporitelna mi potvrdila, ze penize uz prijala a ted btc-e vyzaduje po 3 tydnech abych na prikazu neco zmenil coz neni mozna a nebo, ze mam banku pozadat o stornovani :smiley:
Premyslim, jestli jsou to nevzdelanci a nebo si ze mne delaji dobry den… Takze si s nima ted dopisuju o nezakonnem drzeni cizich penez a uvidim jak to pujde dal… odepisuji 1x tydne, asi toho maji moc.

kua, kua tak to sme dvaja, ja som tiež tam poslal pred týždňom €, a kredit v € stále nemám. Idem tým ču…napísať. Toto je už abnormálne, aby platbu nevedeli identifikovať, keď zadáš aj vlastné ID.

jaaaaaj! vitaj v klubu… oni to nedelaji umyslne, jsou to jen rusaci.

jaky je duvod neobchodovat na bitstamp.net a cpat to rusakum?.)

by me zajimalo kolik si banka uctuje za storno transakce… :astonished:

jo toho jsem si vsim okamzite uz před mesicem, ale z hlediska poplatku to podle mne nemá vyznam. Spis lze cekat vyssi, ale zas by to snad mělo byt bezpecnejsi, CR není Belize.

podstatne je ze v CR se plati CZK, ovšem tady se posilaji USD na devizovy ucet a uz je asi jedno, jestli je na druhem konci světa nebo u České Sporitelny na Budejovicke. Stejne je to jen formalni adresa České Sporitelny (asi sidlo?), kdo vi kam se ty nuly a jednicky vlastne zaslou.
V pripade insolvence BTC-e by se clovek asi niceho nedomohl.
Mne odradila komunikace se supportem BTC-e a pripspevky na reddit apod nekterych stezovatelu - v pripade problemu bude asi dost obtizne se neceho domoci.
Když mne opakovane na podrobny a dlouhy dotaz dojde za pul dne nebo az za den strojova odpověď, pokazde stejna a uplne mimo- pokud jste obcan US, nemůžete si k nam USD zaslat - co asi tak muzu cekat za komunikaci, v pripade ze napr. po 3tydnech peníze na uctu nebudou? pojedu do Ruska si to vyridit osobne? a kam?..
s malou castkou bych to risknul, ovšem poplatky jsou vysoke

tim nechci rict ze BTC-e je spatna, ale něco jiného je poslat si tam jeden BTC, smenit napr. na LTC a pak si je třeba ihned nekam jinam zase poslat - to jde během chvilky

kazda banka jinak.
horsi je to po splatnosti. tam si uctuji jak procenta tak i fix. poplatek. a predpokladam, ze nejen puvodni odchozi banka, ale urcite i protiucet za nadbytecnou praci. Takze v mem pripade treba 2x 500(1%)+500.

Proto tlacim na btc-e aby mi to bud konecne priradila tam kam ma a nebo sama poslala zpatky pod vyhruzkou nelegalniho drzeni cizich penez. :stuck_out_tongue:

Včera som nestihol napísať na support, a dnes sú €-áče na Deposite. Trvalo im to 6 dní. Čo zase nie je až také strašné…uff už som sa bál, že budú prachy v ****

a co ja?!? uz to bude skoro mesic… 50 tis nekde ve vzduchu a zrovna v obdobi kdy je bitcoin tak nizko jak vlastovka pred destem. skoro bych rekl, ze to neni nahoda. :frowning:
EDIT:
nejen, ze jsem jim napsal, ze zadrzuji neopravnene moje penize, ale mam chut je narknout za usli zisk… jestli ty penize dostanu az kdyz se BTC vysplha nad $90 tak me to fakt bude srat a opravdu to budu ressit tvrde!! :rage:

podle mne bude pravdepodobne bude prilezitost bitcoin koupit levneji, třeba za 50 nebo i méně, ještě není na dne, ja porad cekam. Ale muzu se mylit je to jen muj názor.

me zitra prijde pres 5k$ na bitstamp a jsem rozhodnut nakoupit, kdyz bude pod 75. tvuj nazor se o neco opira, nebo to je ciste subjektivni?.) mam ted dilema.)

To mi je ťa ľúto, ja som mal tiež poriadny balík a BTC nakúpil na poslednú chvíľu, odvtedy kurz iba stúpa. Tiež som sa obával, že kurz vystúpi na 100$ a len potom dorazia na depozit. To je potom na šľak trafenie, keď prachy na účte nie sú ani po mesiaci…
Držím palce nech to dobre dopadne.
Na Tvojom mieste by som vyskúšal komunikovať v ruštine :rocket:

ja su postkomunisticke decko. :frog:

tak co defaulte, nejaky update nebo s btc-e.com stale prusvih pokracuje?