Btc-e

ajooo, no, minuly tyden se to vyresilo. Jak jsem psal… byl jsem uz nasrany, ze jsem jim napsal email se 3 alternativama:

1. bud mi penize poslou hned zpatky
  2. okamzite pripisou na depozit
  3. budu to povazovat za ilegalni drzeni cizich penez.

A najednou mi odepsali, ze svuj ucet zkontroluji sami (doposud tuto aktivitu hazeli nelogicky na me). A ke konci minuleho tydne priznali, ze ty penize tam jsou a ze mi je teda pripisou na depozit.
no a ted kdyz uz ten BTC vsoupl ze $64 na $90 muzu konecne je nakoupit. :-/

Takze po necelem mesici penizky tam kde maji byt…

Hehe tak aspon tak :slight_smile:

Jak to mají s posíláním a přijímáním přímo BTC?
Chtěl bych přes ně obchodovat skrz MT4.

Podle postů mě přechází chuť a zdají se býti nesolvetní.

rusaci nechteji osobni udaje, nebo se to už zmněnilo?
zkouseli jste nekdo nabit pres okpay (3procenta)? Deutsche Bank AG
Bank Address:
Narodni Trida 10, Prague 113 19, Czech Republic

nebo interkassa přes kartu ?

Tak jsem kontroloval jak je to s výběry EUR a mají opravdu minimální poplatek 100 EUR, tzn. je potřeba vybrat alespoň 10K EUR aby to bylo to 1%… :frowning:

Podle odpovědi supportu to budou spouštět MT4 do real trading režimu až 1.11.2013.

bump puvodni dotazu

Zkousel nekdo do BTC-E nalit USD nebo EUR pres domaci platbu?

@Destr posláno z ČR, platba SEPA (500EUR) přes M-bank doba 3dny.

nazdar, som zaregistrovany na BTC-E, chcem tam dat prvy vklad a nastavit si 2 faktorovu autentifikaciu, ale nejako tomu nerozumiem, mate s tym neikto skusenosti?

1. stiahnes google autentifikator
  2. vygenerujes kluce na BTC-e
  3. niekde kluce zazalohujes
  4. naskenujes telefonom
  5. zadas kod ktory ti generuje autentifikator
  6. nastavis co vsetko ma byt chranene

ak nemam android telefon ? a tablet sa mi nechce so sobu nosit do prace ?

Skusal som to aj na iPhone no tam hadzalo nejaku chybu…neviem ci to funguje aj s YubiKey.

tak to res s googlem, nebo kdo to vyrabi; pripadne (kdyz nesplnujes podminky pro pristup) si vyber nejakou z milionu jinych sluzeb, nez btc-e

iPhone som riesil kolegovi, ktory tam ma par LTC a kedze nie som fanusik iPhone poradil som mu “nech si kupi normalny telefon :)”. Pri tych par drobnych skoda stracat cas zo zabezpecenim…

btw: ja nehladam pomoc ale radim ako nastavit autentifikaciu na btc-a :wink:

chěl bych se zeptat jak to teď je možný jim to zasílat jako domácí platbu přimo na účet u ČS?

Chcel by som sa spytat su peniaze v uctoch BTC-E v bezpeci? Myslim nebali by ste sa ich tam nechat aj dlhsiu dobu? Je mozne aby mi u nich ulozene peniaze nejak zmizli? Dakujem

Znova se k tomu vracím, měl jsem u nich jen zanedbatelné čátky, ale uvažuji, že depositnu o něco víc. Jsou od té doby co jsem se ptal napsoledy (rok zpět) nějaké změny? Měl někdo vyloženě nějaké problémy s vklady/výběry? Rychlost připsání, a hlavně co všecko po Vás btc-e chtěl při výběru.
Děkuji za info

Docela zajimave novinky jsem zaznamenal na btc-e.com… Jednak je to vyber na VISA/Mastercard kartu, ktery by mel udajne fungovat kdekoliv na svete. Netyka se to Maestro a Electron a udajne nekolika bank, ktere neumoznuji “pripisovat” na ucet asociovany s kartou.

Prichozi platba se na vasem uctu identifikuje jako “refund” nebo “affiliate commission” :)… Jinak to asi banky nepobraly … :sunglasses:

Druhou veci, jiz starsi je PAMM… Az nyni jsem si pomoci google translate zjistil o co se jedna. Je to jakysi “social investing”… tzn. muzete sledovat urciteho investora a za poplatek vam system duplikuje jeho strategii. Vyuziva to prostredi Metatraderu. No skoda ze je to v rustine a clovek si kazdou stranku musi prekladat zvlast :)…

Vypadá to, že se ještě dnes btc-e po výpadku rozjede.
https://translate.google.cz/translate?sl=ru&tl=cs&js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fbtcecom%2Fstatus%2F709026372027490305&edit-text=

Takhle dlouhý výpadek už docela dlouho nebyl, snad to není nic vážného, potřebuju od nich vyprostit finance:)

BTC-E Withdrawals broken, trading suspended

BTC-e.com ma vypadek

Udajne klicova osoba za burzou - Alexander Vinnik byla zatcena kvuli prani spinavych penez…

http://www.cnbc.com/2017/07/26/russian-held-in-greece-in-bitcoin-laundering-linked-to-btc-e-exchange.html

Tiskova zprava FBI:

https://www.justice.gov/usao-ndca/pr/russian-national-and-bitcoin-exchange-charged-21-count-indictment-operating-alleged