BTC nákup/prodej

Koupím ještě 6,5 BTC, nabídky do SZ. Díky

Potvrzuji obchod s elendir - bezproblemova domluva a realizace.

Obchod s r-man, rychle a bez problému, naprostá spokojenost.

S ohledem na půlení pozastavuji prodej, počkám až cena vyleze:sunglasses:

Bezproblémový obchod.

prodam 8 BTC - aktualni kurz MtGox - prevod na KB…

Obchod s cekujnasweb uplne v poho.

Prodám část svých BTC - vánoce se blíží (kolem 120ks)

jestli má někdo zájem tak PM nebo kadlec.wow@gmail.com

Koupím 20 btc, platba na bú v CZK.

Taktéž koupím 20 BTC. Platba přes BÚ. Nejlépe mbank ať to odsýpá :slight_smile: Nabídněte. hit@email.cz

Prodam 15 BTC, aktualni kurz dle http://zz9.cz/btc/ , eBanka.

Edit:
Prodano elendir, vse OK.

Prodám 20 BTC s 3% slevou z aktuálního kurzu na MTgox

prodam 10 BTC dle aktualniho kurzu mtgox . Mam mbank

Potvrzuji další bezproblémový nákup od r-man.

Ahoj chtěl bych varovat před uživatelem Pablo dohodl jsem s ním obchod (naštěstí jen 3BTC) a komunikoval bez problémů ale jakmile jsem odeslal BTC na jeho adresu (před třemi dny) už se neozval zprávy si nevyzvedl tak pozor !!!

Podobne je na tom Romerdy, nastesti sem po nem chtel vypis z uctu jako potvrzeni odchozi platby. Potom se uz neozval…

No ja sem mu prave napred poslal BTC :smiley: ja kkt priste to udelam naopak protoze BTC platbu uz nezrusis kdezto bankovni prevod neni problem zrusit i po nekolika dnech.

Jak píše meki333, Romedy to taky na mne zkusil asi dva dny zpět. Prvně ať pošlu BTC, pak provede platbu. Když jsem mu napsal, že takto ne, že je to přesně naopak…tak ani obraz, ani zvuk.

to jsi me moc nepotesil… ja mu poslal 10 BTC, ale jeste nezmatkuju. Verim tomu ze platba ma tak jeste jeden den…

Pratele, budte opatrni. Opravdu nejdrive platbu, potom BTC.
Bankovni prevody jsou dohledatelne a v pripade problemu ma banka vsechny informace o majiteli uctu. Naopak, pokud poslete BTC podvodnikovi, tak jsou ve 99% navzdycky pryc. Vsak vite.