BTC nákup/prodej

No tak to mas este horsi nez ja :frowning: Ja nastesti jen 3BTC i tak je to dost ) ale pochybuju nejhorsi na tom je ze proste asi neni ted obrany jedine zjistit pres ISP IP adresu ale pokud nebyl uplne blbej pouzil nakej proxy server.

Jako vse muze byt jinak treba se mu neco stalo ale pochybuju jeho predposledni zprava 10:22 predevcirem

Potvrd mi prosim zes mi to na ten link 13NdFiJCLb2gDSHbYZUyJNZo1PQLpVJZU9 poslal, at ti ja muzu poslat tech 780 KC na 205822390/0600 . Mam ucet u GE Money taktez takze to tam bude okamzite.

posledni 11:04

Ok diky. Jdu to poslat.

A to je konec na ucet nic neprislo nekolikrat sem overoval cislo jsem mu dal OK. :smiley:

Ale aspon uz vim ze nikdy vic nebudu posilat BTC predem (teda krom overenejch jako je tejpeq)

penezenku ma stejnou…

stejnou jako kdo ?
5a774a4cbe179

Prodam 10 BTC, cena dle kurzu (- nejake to procento, cena dohodou). Pote co se zacinaji krast BTC, tak budu chtit prevod predem (KB), nebo alespon zde na foru uskutecneny obchod s kladnou reakci…

no ze ja jsem mu posilal BTC na stejnou penezenku jako ty.

muze admin fora prosim zjistit jeho IP (pablo)?
budu doufat ze neni IT znaly a neumi se zamaskovat.

Koupím 6,5 BTC, platba na účet, cena podle kurzu nejlíp čsob. PM

Koupim BTC za 3000 kc

wow, clovek se tu chvili neobjevi a zacnou se tu dit takove lumpaciny? :slight_smile:

Jelikoz se tu posledni dobou objevilo par kradezi BTC pri smenach, nebo pokusu o nekalou smenu, nabizim se do role zprostredkovatele.

S nekym se dohodnete na smene, ale ani jeden nebuduete chtit poslilat BTC nebo CZK jako prvni. V tu chvili muzete vyuzit me, jako prostrednika. Me poslete BTC a CZK. Jakmile budu mit vse pripsano na uctu a na penezence, tak vam rozeslu BTC a CZK. Smena se timto preposilanim trosku protahne, ale zato budete mit jistotu ze vas nikdo neokrade. O me duveryhodnosti svedci ma smenarna kterou provozuji cca rok: https://bitcoinforum.cz/forum/showthread.php?threadid=188

Za roli prostrednika nebudu nic pozadovat, tato sluzba bude zdarma jako reakci na nekale praktiky nektrerych uzivatelu kteri se snazi okradat zdejsi cleny…

Ahoj,
chtěl bych zpětně potvrdit bezproblémový obchod s uživateli r-man a Haski. Těm, co jsem neodpověděl se omlouvám, ale chodím sem velice zřídka. Každopádně v budoucnu opět využiji nákup zde na foru.

Obchod s uzivatelem meetfactory bez problemu, dobrá a rychla domluva.

bezroblemovy obchod s uzivatelem “makerlike” diky a doporucuji

napsal jsem adminovi fora, ale ocividne na me kasle, takze nejaka nadeje ze by se povedlo dohledat cloveka ktery nas tu okradl (pablo) je prakticky nulova… je pekne videt jak adminovi tohoto fora zalezi na zde registrovanych lidech.

Ahoj ja sem Carlosovi psal a odpoved s jeho emailem byla obratem.

potrebujem zaplatit 1btc na web stranku. but poslem link a zaplatim za btc alebo kupim 1btc (prefered ak niekomu poslem kod).

Uz je to done.

Obnovuji prodej 1 BTC, aktuální kurz :slight_smile:

zdravim pls neposlal by mi nekdo hocijaku ciastku BTC na adresu 1NTgiCqMTbUc1gG1KmR5gxYYMjxxB3zJfc chcem iba skusit ako funguje penazenka a transakcie fakt hocijaku smiesnu ciastku dakujem :slight_smile:

Ma tady nekdo jeste zajem nakoupit BTC? Mam neco na prodej.

Koupím 5 BTC za cenu Mt.Gox. (přepočet z USD, EUR na CZK dle aktuálního kurzu ČNB).

Platba bankovním převodem. Účet mám u FIO.

Kontaktujte mě zprávou nebo na můj email jandik.roman@gmail.com.