BTC nákup/prodej

prodam 4,25 btc nabidnete czk… kdo da vic tomu to dam… uzaviram v pondeli v 19:00

Jestli je aukce veřejná, tak 650,- Kč :slight_smile:

To MATESS: Při kurzu 7,97$/BTC je to nabídka více než slušná. :slight_smile:
(4,25 * 7,98 * 17,24) … což je cca 584,70
kurz BTC zobrazovaný tady na webu je neaktuální

650 je slusna nabidka a ja jsem s ni velice spokojeny… pochybuju ze da nekdo vic, nicmene rekl jsem do 19:00, tak pockam do 19:00

milanc nepise… takze jsem to prodal uzivateli gorgor03… projevil o to zajem

Ahoj ok, škoda. Já měl včera nějaké náročnější jednání a nějak jsem pak odpad a vzbudil se až ráno. Inu nevadí. :slight_smile:

budou dalsi… neboj

Matess: a jak je to teda s tou aukcí, tady přihodil milanc a pak už nikdo a prodalo se to někomu jinému? V tomto případě gorgor03. A jak to bude příště, to prodáš zase tomu kdo bude online když aukce končí nebo tomu kdo nabídne nejvíc? Nebo gorgor03 přihazoval do PM a přehodil?

+1

No popravdě já čekal nějakou PM (nepřišla) ohledně domluvy, ale je fakt, že jsem se naskytl až ráno. Ale jak jsem napsal nic se nestalo. Každopádně by to asi při podobné aukci příště chtělo nějak lépe specifikovat pravidla. :slight_smile: Třeba jestli se přihazuje ve vlákně nebo přes PM (v podstatě obálková metoda).

mno je mi to celkem jedno jestli mi napisete tady nebo do pm…
to milanc: omlouvam se ti… psal jsem ti pm, ale dal jsem nejak blbe odpovedet a poslal jsem to sam sobe… za to se omlouvam.

Priste pravidla napisu jasneji :slight_smile:

my chceme jeste popel na hlavu!! :smiley:

ja myslim ze to Matess vyresil spravne:)

Takze… nabizim k prodeji 5BTC, ktere poslu o pulnoci mezi nedeli a pondelkem. V ramci cistoty vlakna to udelame formou tiche aukce pres PM. Do predmetu zadejte “5BTC-vase castka” kterou jste ochotni za to dat a do textu zpravy zadejte vasi bitcoin adresu a zda mate mbank… Uzavirka bude v nedeli ve 20:00, po te probehne vyhodnoceni a nejvyhodnejsi nabidka vyhrava.

Pokud budou nejvyhodnejsi nabidky 2 stejne, tak vitezi mbank, pokud budou obe mbank, tak vitezi clovek se kterym jsem uz obchodoval (zatim jen gorgor03)

ve 20:30 kontaktuji vyherce… pokud chcete kontaktovat jinak nez pres pm, dopiste do zpravy jak. (akceptuji email, icq, pri nejhorsim i skype)

je to takhle spravne? jsou nejake pripominky? :slight_smile:

EDIT:
gorgor03 dal nabídku… je prvni. Pokud bude nejvyssi je to jeho

Pokus:

Nabizim k prodeji 1BTC za 100Kc. Nabidky prijmam do soboty 24:00 a vyhrava ten kdo s enabidne prvni. Zajem zde projeveny verejne beru za zavazny… K vyplaceni dojde ve stredu 14.9.2011 - BTC posilam az po pripsani penez na muj bankovni ucet, osobni domluva - BTC adresa a cislo uctu pak uz pres PM

Proc je ma nabidka vyhodna:
Dnes se domluvime na obchodu a zrealizujeme jej ve stredu. Ma nabidka znamena cca $5.66 za 1BTC, takze pokud bude ve stredu kurz vyse tak jste realizovali zisk. (pochopitelne, pokud bude kurz vyssi pozdeji tak se "ziskovost " dostavi pozdeji.

Proc je ma nabidka nevyhodna:
Pokud bude kurz ve stredu nize nez cca $5.66 za 1BTC tak jste realizovali stratu a pokud bude kurz klesat jeste niz trebas na $2 za 1BTC tak bude vaser strata jeste vetsi.

Napsal jsem PRO i PROTI proc (ne)vyuzit mou nabidku. Rozhodnuti necham na Vas…

Já to beru :slight_smile:
5a7748b195e2e

Beru jako zavazne, takze budem se tesit na stredu :slight_smile:

zatim mam nabidku jen od gorgora… nikdo jiny nema zajem? vyhodnoceni je ve 20:00

EDIT2:
shmoula pridal nabidku.
Nejvyssi nabidka byla 850kc od uzivatele gorgor03
kontaktovan emailem.

Uspesne smeneno 1BTC s zdomu31. Dekuji

Také děkuji.