BTC nákup/prodej

Nemá tady někdo na prodej cca 10btc? Odkoupil bych je za cenu okolo 1000kc

Ja bych taky nejake vzal :slight_smile:

Prodavam BTC bez poplatku zde: https://bitcoinforum.cz/forum/showthread.php?threadid=188

Doporucuji!

Koupím 130 BTC. Udělá mi někdo cenu? :slight_smile:

EDIT 16.3., 13:25: Teď už jen poptávka po 80 BTC.

rád bych koupil 17BTC, případně i míň nebude il mít někdo tolik, tak třeab od dvou lidiček :slight_smile: nabídne někdo ? stačí PM, platba převodem na účet nebo dobiju kredit. dík

dobrej den,
jsem právě začal,nadšenej že je to taková svobodná měna!!!
používám program Bitcoin client a ač stahuji bloky vidím na svém kontě stále nulu ač podle jiných straánek
http://bitcoincharts.com/
a jak mohu vydělat nejvíc bitcoinu?
vlastním například 7855 bitcoinu podle bitcoin clientu je nedivím ,je to nějaká chyba nebo musím projít do nějakého jiného levelu ?
děkuji
matroskark@gmail.cz

A jak jsi prisel k 7855 bitcoinum? Ja tezi jak divej a tisice bitcoinu pohromade jsem jeste nevidel…

7855 bitconů nebo 7855 potvrzení?

V bitcoin klientu je potřeba mít stažený celý chain, abys viděl, kolik BTC vlastníš. Chvíli to trvá.

Jestli víš adresu, kde ten svůj poklad máš, lze to ověřit na blockexplorer.com.

jo díky,celkem jo nechám to do dalšího chainu tak až třeba to bude pošlu ti 5Btc na tu mašinu a musíš mě vysvětlit jak to bude pro mě přínosný
ale vzpomněl jsem si že jsem vlastně trochu early bird z roku 2011 ,ještě jsem moc nebral jak to goume ale teď mám 30 stránkový popis
a v té době měna vystřelila na hodnotu 20-30 S
dnes je měna po pádu a je na hranici 4.8 má však dobré aspirace pro růst % rozšířování celé skupiny ,podle tradice jsou Btc coiny cenné je jich v oběhu jen 20000000 a to není rozhodně moc
mtgox.com

Myslíte, že si někdo dělá kozy nebo tohle opravdu existuje? Budu ten hodný (blbeček) a trochu uvedu na pravou míru některé části
"nechám to do dalšího chainu" - chain je jen jeden (pokud mluvíme o produkčním prostředí)
“pošlu ti 5Btc na tu mašinu” - žádné BTC tam posílat nemusíš, stačí zadat tvoji bitcoin adresu
"musíš mě vysvětlit jak to bude pro mě přínosný" - nemusí
"vzpomněl jsem si že jsem vlastně trochu early bird" - tomu jsem se zasmál nejvíc
"ale teď mám 30 stránkový popis " - tak si ho nejprv přečti
"podle tradice jsou Btc coiny cenné" - o takové tradici slyším prvně, cennost je vždy relativní
"je jich v oběhu jen 20000000" - ne, nyní jich je v oběhu necelých 9 milionů
…a už to nehul.

ROFL
5a77495490796

imho nejaky trollbot, co tu nejprve trochu crawloval na foru :wink:

úspěšně dokončen nákup od “zabak” a “keeeo” :slight_smile: vse v pořádku, můžu doporučit.

Ja bych to tady uzavrel, protoze tolik pochval na tejpeqa smrdi kantidaturou na prezidenta :smiley: - Jinak samozrejme dobry obchod, vse probehlo (bez vecich) problemu. Doporucuji.

jsi debil a takových jsem se na nic neptal kolik máš nulo ze pár šesťáků připadne mě tohle forum jako sdružení ze pár blbečku co se trumfuje inu česká povaha je debilnost
je tu tedy někdo normální ne namistrovaný bastard kdo poradí
s bitcoin clientem?
)děkuji:clown_face: :nauseated_face:
P.S kozy mám z tebe vole

S nazvanbim nekoho debilem, zdejsi osazenstvo zdruzenim blbecku jiste zvysuje pravdepodobnost, ze ti nekdo poradi. :confused:

presne :smiley: timhle si zajisté člověk zvýší svojí oblíbenost :smiley:

To radimkakaka: ty, jež nazýváš jiné blbečky a sráči…
Co přesně myslíš pod pojmem “bitcoin client”?
Bitcoin client je v podstatě ta peněženka, kterou majíce nainstalovanou na svém PC, používáš jako úložiště svých, těžce vydolovaných, BTC’s.
Program, který ti umožňuje něco vydolovat, je nazýván spíše pojmem “miner”. A těch je více. Takže pokud chceš radu, pak prosím specifikuj, co přesně nevíš, co ti dělá problémy, kterého programu přesně se problém týká. Případně můžeš poslat mailem screenshoty s problematickými stavy.

Tady cejtim prvni bananek tohodle fora :slight_smile: