Co mám těžit?


#1

Ahoj,nedávno jsem začal s BTC.Z faucetů jsem získal 0.0056 BTC za měsíc,těžbou asi 1200 satoshi za den.Podle mě je to trochu málo,přemýšlel jsem jak zvýšit příjem,tak jsem se díval na menybudouctnosti.cz a z toho seznam měn jsem byl trochu zmatenej…Co mám podle vás těžit?Mělo by to být nejlépe něco co nejnovějšího,aby byla nízká složitost.Za vaše odpovědi děkuji.


#2

zvysit prijem? :slight_smile: tezbou urcite ne, jedine spekulaci… neni rok 2012 :slight_smile:

burst vychazel docela ziskove donedavna ale to se v posledni dobe tez zmenilo…

hledej neco s nizkou obtiznosti, ale podle mne asi nenajdes…

co nejaky multipool, ktery voli spravnou menu za tebe?


#3

možná by jsi měl napsat čím to chceš těžit…
1200s./za den tipuju nějakou grafickou kartu, i když ono to je jedno, pokud platíš el. tak stejně v zisku nebudeš, ať těžíš co těžíš…

jinak ten web je docela úsměvnej, podle http://menybudoucnosti.cz nemá Bitcoin budoucnost protože se na něm nedá koupit ani prodat… :slight_smile: tak se bitcoinů hodně rychle zbavte… :smiley:
ale je fakt že BTC majitel webu prodává/kupuje na svém druhém webu http://virtualnimeny.com - miluju domény .com pouze a jen v češtině… :-/


#4

Těžíme s kamarádem 5 usb minery,celkem to je 1,5 GH/S,ale fakt mě napište co mám těžit,i když to nebude ziskový,chci to vyzkoušet.


#5

Připoj se třeba na https://www.multipool.us, tam máš v sha-256 asi 10 coinů, buď můžeš těžit všechny, podle toho co je aktuálně výhodnější(o to se nemusíš starat) a nebo si vyber nějaký konkrétní coin a můžeš těžit jen ten.
Pak si to převeď třeba na https://www.cryptsy.com a tam to vyměň za Bitcoiny, nejlépe s nějakým dodatečným ziskem… :slight_smile:


#6

pobavilo mne "meny budou ctnosti"
cnostný jsou dost, to každopádně :frog:


#7

Trochu fail :slight_smile:
5a77f728dcc2c


#8

Játěžím tady a za týden mám vždy 200,- ale v dubnu si koupím sílu v hodnotě 20 000,-
Jsem spokojen. https://hashocean.com/?rid=317041


#9

Filipe budeš do toho investovat?


#10

nevim
5a77f72c30c92


#11

A kdybys do toho chtěl investovat tak kolik do toho dáš?


#12

nevím, já tu stránku vidím poprvý, ale jestli to vynese tak bych do toho možná šel


#13

vynáší to dost jen za 2-3 měsíce se ti vrátí vklad. Budeš chtít nějaký důkaz že to není podvod? Já mám za týden 200,- a dal jsem do toho 2000,-.Tak mi napiš kolik bys do toho dal a vypočítám ti výplatu za 1 den,měsíc a rok.


#14

neinvestuj do toho,okrade tě to :wink:


#15

Ahoj, mám volnou grafiku: GIGABYTE GV-R938G1 GAMING-4GD 4GB a chci se zeptat co se dneska dá rozumně těžit? Elektřinu mám zdarma.
Co těžíte za alternativní měny?
Děkuji za radu


#16

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency