Další bublina? Náhlé výkyvy a šoky - Intradenní obchodování

to je prave ten problem, ono to na nulu vyklesat muze. A docela rychle. nekdy nad tim uvazuju a prijde mi nula realnejsi nez tech 400,000 usd, co si preji winklevossove. Jen smerem nahoru to omezeny neni.
http://www.coindesk.com/bitcoin-price-reach-98500-say-wall-street-analysts/
http://www.forbes.com/sites/afontevecchia/2013/11/12/winklevoss-twins-say-bitcoin-market-to-hit-400b-urge-regulators-not-to-push-innovation-to-china/

jednak stat se muze cokoliv, co treba kdyz za 30 let bude mit kazdy v mobilu kvantovy pocitac, ktery hrave rozlouskne jakekoli sifrovani?
nebo se ukaze ze je to vsechno podvod ze strany NSA https://www.cryptocoinsnews.com/nsa-bitcoin-1996/

Treba za rok se objevi nejaky Snowden c. 2 a povi nam kdo je to vlastne satoshi nakamoto. Ja kdybych byla na jeho miste, tak s pristupem k cemukoliv si identitu satoshiho jen tak pro ukojeni zvedavosti zjistim. Treba je to prece jenom ten duchodce o kterem psali.

Co se vubec stalo s tim hackerem, kdo se dostal minuly rok v rijnu do satoshiho schranky na GMX a pak se odmlcel? http://www.forbes.com/sites/kashmirhill/2014/09/16/satoshi-nakamoto-email-hack/
Anebo staci aby to melo podobny prubeh jako rozsireni internetu - platite za pripojeni operatorovi, ale samotny internet je vpodstate zadarmo. Tedy budeme platit minerum ale bitcoin samotny muze stat 0 usd a bude vsude rozsireny a kazdy ho bude rad pouzivat.

To co se děje VE TVOJÍ HLAVĚ nemá a nebude mít na kurz btc naprosto žádný vliv…:smiley:

To byl zase den, jak tu ctu ty vase prispevky!
Meli jsme dnes stabilne rust pres 250, huh? a misto toho to spadne mozna na 210-220. Cemu se da dnes verit?

Podle Obamy je upálení pilota další ukázkou krutosti a barbarství islamistů. Bude nasledovat tvrdy postih.

Jeste zbyva, aby USA definitivne zakazali zly bitcoin, ktery vyuzivaji teroriste a nasledujici hodinu budeme nekde mezi nulou a 10 centy.
Vlastne jsem prodal za dobrou cenu, nakupoval jsem v lete za 600 a v lednu prodaval za195 USD. Vy bitcoiny drzite a budete prodavat za 100. Ja na to nemam nervy, proste prodam i ten zbytek a koupim si garaz a tu budu pronajimat.
Nebo bych taky mohl zacit prodavat hovna pres web, o tohle je velky zajem. Mozna vetsi nez o bitcoin. Zadny sloni hovna, proste kvalitni lidsky lejno. Na prani zakaznika si muzu dat chilli papricky nebo fazolky. Nebo kukurici, protoze ta se nestravi a tak bude mit hovno s hezkyma zlutyma hvezdickama. Aspon si stihnu vybudivat nejaky stabilni byznys, ktery mne na stara kolena bude zivit. Protoze srat budu zadarmo az do smrti a kdyz se najde dost kupcu tak proc jim to neposlat.

Tohle je prostě vysoce volatilní trh.
Podle mě cena půjde strmě nahoru až v okamžiku, kdy tomu lidi přestanou věřit. Nejdřív musí převládnout přesvědčení, že jsme na cestě na 50 USD.

Nejjistější zisk na obchodování s BTC je arbitráž.
Zisk je sice jen pár %, ale riziko je nejnižší.
A to co vyděláš, to si můžeš dovolit držet.

naštěstí… :frog:

:astonished: žiješ v omylu… :astonished:
pokud nebudeš žrát, tak nebudeš ani srát… a předpokládám že jídla zadarmo se v Tvém životě určitě nedočkáš…

jestli máš v hlavě takovýhle zmatek, tak toho vážně nech dokud je čas!!!
Tradingem se živím cca 6let a před tím jsem to asi 4 roky zkoušel a učím se dodnes.
za tu dobu jsem četl jedinou opravdovou radu, dostal jsem jí zadarmo, tak jí sem napíšu taky zadarmo: :smiley:
Do obchodování netahej emoce. Žádný, ani negativní a už vůbec ne pozitivní.
To je to nejtěžší co se musíš naučit, pokud chceš v tomhle oboru přežít a nebo dokonce dlouhodobě vydělávat… nějaký analýzy, grafy, trendy, obchodní styly a podobně jsou jen kecy neustále omílaný dokola, ale v krizi Ti moc nepomůžou.
Každý si musí vytvořit svůj styl obchodování, pokud chce být aktivním obchodníkem. A věř mi že se to nedá dělat ‘při zaměstnání’, teda pokud to chceš dělat dobře.

Pokud tímhle příspěvkem někomu zničím iluze, tak se omlouvám. I mně trvalo dlooouho než jsem se dostal z těch bludů co se ‘rozdávají na seminářích zdarma’.

Ahoj, moje puvodni odpoved byla soucasti prispevku, ktery byl presunut do jineho vlakna.

Myslim, ze mas vazny problem se zavislosti (gamblerstvim) a mela bys vyhledat odbornou pomoc psychologa. S tim kokainem jsi to doufam nemyslela vazne. Ony ty zavislosti se nabaluji jedna na druhou az je pak clovek uplne v prdeli. Bohuzel znam takove pripady ze sveho okoli. Automaty, fet, pujcky…

Z tvych prispevku mi prislo, ze jsi inteligentni clovek, preju at se s tim vyporadas.

Par varovnych ukazek:

http://www.reddit.com/r/relationships/comments/2uovrl/me_28_f_with_my_husband_31_m_5_years_will_not/

Bezva tip, díky. Potřebuji aby to kleslo.

WANTED

Barák o’Bama 100.000BTC
Joe Bidet 50.000BTC

Average Joe 10 BTC

Teď to jen uveřejnit na ksichtbooku z nějakého Mustafa bin Rastafa profilu

“Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.” A. Einstein

Řídím se jen 3. pravidly: 1. Nikomu nevěř 2. Nikdy nevíš všechno 3. Všechno je jinak:)

To je pro trading velmi užitečné:)

Ono se zda se xenofanes/Quimby/Otomanka ma tohle tema jako urcitou formu terapie… Gamblerstvi + schizofrenie. Proc by jinak potreboval tolik nicku.

:stuck_out_tongue_winking_eye:
Tohle je dobrý. Sedí to na všechno.
Asi si to nechám někam vytesat.
:sunglasses:

Mimochodem cena 50 USD za 1 BTC není podle mě možná.
Už je kolem toho moc lidí. S touhle cenou, by mohl ovlivňovat trh kdejakej jouda.

Jestli bude někdy v následujících dvou letech stát BTC 50 USD. Tak snim svoje bačkory a dám to na youtube. :frog:

(dokud nikdo neprolomí šifrování, tak jsme v suchu… a i kdyby, tak přijde na řadu fork a jede se dál)

koukám že xenofanes a jeho další entity se urazili… :slight_smile:

OT: Nyní už zbývá jen, aby tyto uražené entity zničily naši nezvedenou civilizaci parádním výbuchem a začlo se zase nanovo po drobné úpravě DNA, jako tomu vždy v historii bylo… Snad entity budou tak milosrdné, že ušetří aspoň Lota a jeho dcery.

Tak kdy bude další bublina ?

Nestras, vsichni si uzivame pokles volatility :))

Jedna menší zrovna probíhá:) Osobně si teda moc pokles volatility neužívám, právě naopak. Ceny byly až tak stabilní, že se nedalo obchodovat.

Aktuální předpovědi:)

Nastal čas pomalu se smířit s tím, že jsme opravdu za dnem a nejlepší čeho se lze dočkat je tak maximálně dvojité dno:( Tolik bylo dobrých příležitostí k nákupu a teď abych začal pomalu nakupovat za takové nehorázné ceny:D Vidí to ještě někdo reálně pod 200 usd?

Něco mi uniklo? Nějaký pump, který svět neviděl?

To zrovna ne, ale pomalu to roste. Už se mi dlouho nepodařilo nic přikoupit za dobrou cenu… Leží mi dolary na stampu se zadaným příkazem na 195 a přemýšlím, že to změním na 233:D