Další bublina? Náhlé výkyvy a šoky - Intradenní obchodování

Mě to spíš příjde jak vlna, co roste na ovečkách. Doroste - ostříhat, opět pomalu doroste - ostříhat. Tak nějak vidím vývoj ceny. Roste dlouho a pomalu, klesá rychle naráz.

To souhlas, jen ty pády nejsou dostatečné, takže se na to dá dívat i jako, že to vytrvale roste:) Případně, že je to relativně stabilní. Od 18.1. to pod 200 nebylo. A ty low se zvyšují. 210, 220, 230… Pořád čekám na velký nákup a nic no:D Tak přemýšlím nad plánem B. Hlavně potřebuju vyvést peníze pryč z burzy a nemůžu najít tu vhodnou vlnu:)

Tento scénář by mi maximálně vyhovoval:)

No každopádně ať už nahoru nebo dolů, nějaký větší pohyb je nevyhnutelný. Jsem zvědavý na aukci zabavených 50k btc 5. března.

Ten trojuhelnik co se vytvoril od 12.1. 2015 je jasna stabilizace trhu ktery nevi kam jit… :slight_smile: Takze je to imho stale 50:50. Bohuzel se obavam ze se stale rozchazime s fundamentem (tj. rostouci pocet obchodniku, projektu i uzivatelu) na kurzu to proste neni videt.

kolik vyděláte na intradenním obchodování ?

Jak kdy, ted je to trochu horsi, ale kdyz se dari, tak vetsinou 100 - 250 tis Kc.

Nejaka netrollici odpoved by potesila.
Me by to jen zajimalo jestli se necha neco malo vydelat.

Jsou tu clenove, kteri se tim zabyvaji. Zisky se urcite chlubit nebudou. Ovsem je to o tom, dlouho cekat na spravnou situaci a jit do toho kdyz je konstelace spravna a riziko nizke. Coz obvykle znamena investovat vetsi kapital. S mensim kapitalem a (anebo) na paku je to prilis velky gamble.

Pokud se chces tradingem zivit je to o minimalni investici 1/2 - 1M.

Když každý den nakoupíš a prodáš 5 btc s marží alespoň 200 Kč, máš měsíčně 30 tis Kč…

A je to o investici do 50 tis, které neustále otáčíš…

Problém je, že se to každý den nepovede… Pokud tedy chceš mít klidné spaní a minimalizuješ rizika.

Koupím rohlík za korunu, prodám za dvě koruny. Vydělal jsem korunu.
Koupím 1mil rohlíků za 1 a prodám za dvě koruny. Vydělal jsem milion.

Podstatné není kolik vydělají ostatní, ale jestli jsi schopen na tom taky něco vydělat. Pokud ano, věnuj se tomu. Pokud ne, dělej něco jiného:)

Základy technické a fundamentální analýzy:D (za stock market dosadit bitcoin market)

:smiley: Tak to sedí

To je ta vlna na kterou čekám:)

Ted to zrovna nevypada ze to vyklesa :slight_smile: Bitstamp 278

Také si nemyslím,že v nejbližší době půjde o moc níže,max 20-25 USD

Přeci jen,není to žádný pump,ale kontinuální růst,takže korekce ano,ale slabá

Jestli to testovači vystoupa podle tveho grafu na bod B k 20.4.2015 koupim ti sud :DDDDD

Můj graf to není:) Jen se mi velice líbí, protože mám řádně nakoupeno:)

Časově bych to až tak neřešil, hlavní je směr. A začíná to vypadat nadějně.

Mno dyt já nechci aby to šlo dolů. Jestli to klesne tak mi jebne:D Momentálně jsem na 70% v btc a 30 fiat. Uvidím co bude, ale vidím to do týdne na 100% v btc a pak už jen čekat:frog:

Tohle je můj velmi oblíbený uživatel, kterému to hodně často vychází.

Taky to vidí kolem 400+

:frog: Vzhledem k tomu, že jsem se nedobrovolně stal velkým investorem na LONG, tak přepínám do bull módu:D :cowboy_hat_face:

Moc hezká “předpověď” (autorem je user100000).

odkaz mi nefacha co tam je ))