DeepOnion - budoucnost anonymních měn


#1

Vítejte v budoucnosti anonymních kryptoměn!

DeepOnion je anonymní krypto měna, která je nativně integrována do sítě TOR. Zvyšuje úroveň ochrany soukromí pro uživatele cryptoměn, snížuje pravděpodobnost, že budete napadeni jinými legálními i nelegálními subjekty. Pomocí programu DeepOnion můžete odesílat a přijímat (ONION) přes síť TOR. S DeepOnion je vaše anonymita zaručena, odesílat a přijímat soukromé transakce můžete pomocí peněženky DeepOnion.

Funkce:

Vysoce zabezpečené transakce:

Vysoce bezpečná peněženka je navržena tak, aby udržovala vaši identitu bezpečnou od vládních agentur a zvědavých očí.

Okamžité potvrzení:

Odesílání a přijímání plateb bez čekání. Už nemusíte čekat několik minut nebo hodin a dnů, než obdržíte potvrzení o platbě.

Bezpečná peněženka:

Stáhněte si zabezpečenou peněženku pro Windows, Mac nebo Linux. K dispozici je také papírová peněženka a brzo i Android.

Anonymní platby:

Posílejte a přijímejte platby anonymně a skryjte svou identitu. Všechny transakce jsou soukromé a posílají se přes síť TOR.

DeepOnion můžete koupit na několika směnárnách.

Cryptopia.co.nz, Kucoin.com a další

Distribuce zdarma:

POW + POS + bez ICOs or crowdfunding znamená distribuci zdarma. DeepOnion také nabízí 40 kol airdropů.

Užitečné odkazy:

Oficiální stránka: https://deeponion.org/

Oficiální fórum: https://deeponion.org/community/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2006010.0

AirDrop: https://deeponion.org/community/apply.php

FACEBOOK: http://facebook.com/deeponionx

TWITTER: https://twitter.com/deeponionx

REDDIT: https://www.reddit.com/r/DeepOnion

Telegram: https://t.me/DeepOnionCoin

Youtube: https://www.youtube.com/deeponion


#2

Proof of Stake na mne vždy dělá dojem, že princip pyramidy je v tom přímo zabudován. Takže ne díky, dokud to nebude měna s opravdovou konkurenční výhodou. I když přiznávám, že na Tor síti jich zatím moc nebeží…


#3

POS dle mě není pyramida, ale OK taky není. Je to IMHO hodně d*bilní způsob jak distribuovat další coiny a jde přímo proti myšlence plateb - sysli si svoje coiny, hlavně je nepoužívej k !placení! a další ti časem samy přibudou, WTF??
Sry, ale přijde mi to opravdu úchylné, něco jako “kup si pneumatiky na auto, a když je rok nepoužiješ, dostaneš další”. Pneumatiky přece kupuju abych na nich jezdil, a coiny abych s nima platil.
Pokud mi to někdo z Vás vyvrátí (možná jsem to jenom blbě pochopil), budu rád.


#4

Pochopil jsi to skvěle, Proof-of-Stake slouží jako další incentiva pro early adoptery (držení pak vede k omezené nabídce a nárustu ceny coinu). Často někdo PoS obhajuje tím, že je ekologičtější než PoW. To ale beru jako účelový argument. Zas tak PoW neekologické není, jelikož to hashování a pálení elektriky tam smysl má - v tom, že čím vyšší hashrate, tím vyšší zabezpečení sítě.


#5

PoS ještě nutně neznamená, že musíte nutně získat další coiny za držení, ale je to nejčastější řešení. Když jsou ale poplatky za transakce skoro nic, tak ani ty příjmy nejsou tak velké aby se je vyplatilo držet kvůli 0,5% p.a. příjmu - prostě co coin to jiné nastavení.