Dlouhodobý výhled BTC: Vaše názory, investiční doporučení, konspirace apod

:frog: :cowboy_hat_face:

Skutočne divne pôsobí práve teraz takmer 90 € !!! rozdiel medzi dvoma burzami:

1. mtgox - 794 €
  2. btc-e.com - 706 €

Neviem preco… tam kde viac ludi dokaze jednoducho vybrat hotovost tam je cena nizsia

Je to neskutočný nepomer teraz :

MTGOX HIG ALL TIME 846 €
BTC-E 728 €

Rozdiel 118 € !!!

Nechápem

o 17:06 rozdiel 124 € !!!

Ten stabilni trend po konci Mt.Goxu vypada trosku jako ticho pred bouri… Co myslite?

A vis ty, ze tohle si kazdy dopoledne, kdy kontroluju vyvoj, rikam taky? :slight_smile: Budu se na to muset podivat z trochu dlouhodobejsiho hlediska a odpovidajicim zpusobem se zaridit!

V tehle souvislosti je dobre se vratit zpet v case a vzpomenout na analyzu Bank of America, ktera odhaduje 1300USD za bitcoin pokud dosahne sit vyznamneho podilu na trhu ve vsech oblastech… (coz se zatim nestalo)

http://cryptome.org/2013/12/boa-bitcoin.pdf

Ta aktualni valuace 600USD je v tomhle svetle docela odpovidajici, mozna jeste lehce nadhodnocena (muj nazor)…

A o te klesajici popularite na googlu jsem se jiz zminoval… Aktualni screenshot…

takze myslis, ze to je stale pozustatek po goxu?

co se popularity tyce - spis bych sledoval kryptomeny obecne, protoze se do povedomi verejnosti dostavaji i altcoiny, tak je to trosku rozdrobenejsi imho.

Myslim, ze spis muzeme byt radi za tuto cenu… Pokud neprijdou hodne dobre zpravy tak mozna kurz bude i dlouhodobe klesat… Preci jen takove ty bulvarni zpravy typu “hleda hdd s miliony liber na skladce” uz jsou mozna vycerpany… A co si budeme povidat, ty hnaly kurz nejvice nahoru…

Ale treba se lide chyti i na nejake relevantnejsi zpravy az vyjdou cisla o narustu uzivatelu site a poctu e-commerce transakci… (bitpay apod)

myslis, ze se uz prehnala ta “pozdni vetsina”? predchozi sluzby mi pripadly stavene geekama pro geeky, ted si myslim, ze prijdou ty prave - pro normalni smrtelniky

Jasne ale tohle neni ani tak o sluzbach jako spis o vnimani tech sluzeb sirokou verejnosti. Ten obraz vytvareji ciste mainstreamova media. A je otazka jestli vubec tyto seriozni sluzby dostanou stejny prostor jako zpravy “koktejl” typu “koupil par btc v r. 2009 za nekolik dolaru, ted ma miliony” nebo “krach kdysi nejvetsi btc burzy” ci “sebevrazdy burzovnich CEO”…

Podle mne je kurz a realne moznosti bitcoin naprosto oddelena vec nemajici jakoukoliv souvislost… Jsou to media a zpravy (pozitivni i negativni) ktere ve svem mnozstvi masiruji tu poptavku po btc…

A samozrejme v soucasnosti pretrvava mezi lajky imho pachut po krachu mt.goxu. Takze jsem skoro rad za soucasny kurz…

hm, zni to logicky :). takze musime pockat, az bude okurkova sezona, nebo si MM nakoupi nejake btc a budou chtit vyhodne prodat. u me dobry…

Take je otazka co to udela s cenou kdyz US Gov vrhne na trh BTC ze SilkRoad… http://www.foxnews.com/tech/2014/01/17/feds-to-sell-28-million-in-seized-bitcoins/

taky pravda. otazka je, jestli to budou delat. nepripada mi to zrovna dvakrat koser. treba to nechaji schovane na horsi casy, az budou potrebovat nutne hybnout s btc kurzem.

Konečne pozitívna správa pre Bitcoin.

eBay zaviedol špeciálnu kategóriu na obchodovanie s Bitcoinom

To je relativne stara vec, eBay oznamil se se s virtualnimi menami muze na eBay obchodovat, ale mimo aukcni sekce (jen sekci classifieds), tam se obchody vyporadavaji ciste nezavisle na ebay systemu. Tzn. zadne pojisteni kupujicich ci dalsi sluzby.

jj,ebay tam má nějaký čas svůj ,oddíl ,pro crypto…otázka co nastane dál,prostě jsem celkem dost schopnéj člověk ale vůbec nevím jak dál,Dnes jsem předpokládal že vyletí BTC nahoru. a nic…

to je pokud se nepletu aukce, proste to prodaji jako celek tomu kdo da nejvic.
bitcoin pujde dolu tak na 150-200, pak prijde druha vlna.hraje pro to hodne veci a je to v podstate jen dobre.

edit: konečně je to tu a máme všichni jasno (potvrzení 15 dubna.) http://bitcoiner.sk/2014/04/10/hodnota-bitcoinu-sa-dnes-prepadla-o-10-moze-za-to-cina/#.U0Z8wFeuCJA

druhá vlna , myšleno směrem nahoru ? či dolu ?