Dnešní bingo

Bavi me ty analyzy i styl - diky Hvezdosmrti a samozrejme diky za tipy! Sam jsem risknul a vsadil na LEAFa, USDe a Klondike… i kdyz stale drzim i par drobnych od EarthCoinu a NobbleCoinu, nicmene ty mas lepsi zasahy do terce, holt ja to strilim fakt od pasu :wink:

Tak rekord byl na 0.012, zrovna když jsem nebyl doma a zapojovali tam internet s tím, že půjde až za 2 hodiny. Teď konečně jde a cena už prošla “korekcí” na 0.009-0.01 :rage: Vzhledem k tomu, že už jich moc nemám, tak mi nezbývá než vsadit všechno na jednu kartu a doufat, že je rozmnožím metodou sell now rebuy later nejméně za polovic… Těžbou už jich moc neudělám :star_struck: Každopádně taktika nikdy neprodávat úplně všechno ať je cena sebelákavější, mě uchránila od nějakých hořkých pocitů, litříky na nový rig se hodí :slight_smile: Ale pravda, ta strategie dělení část prodat/část dál podržet/ co nejvíc dotěžit v čase x nepočítá s růstem o 2-3 řády za 3 dny… Momentálně je cena 40 procent ceny litecoinu při stejné distribuci, ale daleko menším množstvím coinů v oběhu a modernějším pojetí, ale nulové rozšířenosti. Jakmile se vertcoin rozmůže aspoň na úroveň litecoinu, tak pak si tu hodnotu možná zaslouží :slight_smile:

Hodně raných minérů prodává tak čtvrtinu za první dobrou cenu, něco po vstupu na první lepší aukci, hodně pak po vstupu na craptsy a zbytek nechá pro strýčka příhodu aspoň tak 10 procent.

Ale má to samozřejmě i úskalí, funguje to jen jako obrana proti trhání si vlasů, pokud to leze nahoru a přitom to dovoluje vybírat zisky z každého nárůstu, nevýhoda je, že když ten coin začne klesat, tak člověk si pak trhá vlasy pro změnu, že neprodal, třeba earthcoin jsem natěžil za první den při násobných rewardech 200.000, 50.000 prodal za 400 satoshi, 30.000 za 600, 30.000 za 800-900, 50.000 za 400 a pak těžil a těžil, abych měl stále 100-200.000 jenže ono to šlo dolů a dolů a ještě níž takže to pak byla akorát ztráta času, ale to je tak nějak přirozené no :slight_smile:

A zásahy do terče, leafcoin jsem těžil taky, nějaký 2-3 mega, těžil jsem když byl diff 15, to se to vyplatilo, většinu jsem prodával za 25 satoshi, něco jsem schoval, ale ten coin i po půlení rewardu tak nějak nikam nesměřuje, drží se kde je, ale nějaké bych držel, diff je slušný, buy walls tam stále jsou, ale prodejní zdi jsou obludné, vertcoin se lupenům napodobit nepodaří, možná by stálo za to si nechat pár stovek tisíc listí do budoucna, rewardy se budou půlit hodně rychle, než ten coin chcípne, tak by nějakou hodnotu mít moh, ale pořád to IMHO budou desítky satoshi maximálně, teď to hoblují multipooly, co rovnou prodávaj, ty pak zmizí s tím, jak bude klesat odměna za blok, ale bude to spíš takový přehazování si batohu s listím…

Teď na bitcointalku někdo psal že VTC už nemá cenu těžit že se to přestává vyplácet a jsou teď na těžbu lepší coiny např EARTH… co vy na to? mě ta výtěžnost špatná nepřijde nebo blbě počítám ???

mě to pořád vychází, že VTC má 2x vyšší výtěžnost něž třeba middlecoin

hej ? pri sucasnom diffe ? :-o

jj stale mi to tak vychazi :slight_smile: ale budu rad kdyz me vyvedete z omylu :slight_smile: at to netezim zbytecne :slight_smile:
IRC Vertcoin: At 3000KH/s (equivalent to 6000KH/s with regular scrypt), you should make 20.93 VTC per day at current diff.
20 VTC = 0,145 BTC (coinmarket.io)
Middlecoin cca 6000Khash = cca 0,7 - 0,8 BTC
A to jeste nemam vychytany vsechny 280x, takze by to ve skutecnosti melo vychazet jeste lepe

No dle toho co píšeš tak je těžení na Middlecoin výhodnější ??

eeeee omlouvam se, to melo byt 0,07 -0,08

no proto :slight_smile:
5a77d80a3ae66

uz se du strestat :slight_smile: kurz VTC klesa, ale s nim i diff, takze stale se to vyplati :slight_smile: ale pokud nasel nekdo jinou prilezitost k tezbe tak piste :slight_smile:

VTC je imunní proti ASIC scrypt čipům… proto ten poprask…

Nemáte někdo odkaz na další anti-ASIC měny? Nějaké srovnání. Nevím jak je poznam. Díky

Má někdo další typ ? težíte ještě VTC když je diff už tak vysoko?

Nevyhrava dneska KDC? :wink:

nechci dělat nový témátko, souvisí to s timhle, dlouhodobý pokles BTC a poslední dobou i LTC/USD(kurz BTC/LTC drží) bude způsobenej navázáním na btc, má nějakej konkrétní důvod, nebo “starčí” měny už nebuděj takový nadšeníí ?

Může to souviset s olympiádou v Soči, stále je riziko, že rusové nějak budou potlačovat kryptoměny coby potenciální hrozbu pro “národní bezpečnost” .

Kurz BTC/LTC nedrží, když byl bitcoin za 1000+, tak byl LTC za 0.32-0.34BTC, nyní je sotva za 0.26. U LTC to může být způsobeno částečným vystřízlivěním, je tam dost důvodů jej prodat (3/4 LTC ještě budou vytěženy, vzestup “nástupců” LTC imunní proti scryptu - viz vertcoin a také nenaplněná očekávání, za LTC si stále koupíte tak akorát …). Vlastně litecoin je ještě pořád za dost dobrou cenu, kdyby borci na BTC-E nastavili boty na nižší hodnoty “vykupuj” a “prodávej”, mohl by klidně být kurz 0.2 a držel by úplně stejně, boti velkých aukcí dávají měně stabilitu, stejně jako u BTC.

Současný nízký kurz BTC se dá vysvětlit 3 způsoby - buď je to dáno tím, že zmizelo velké skupování z Číny (to se děje i nadále, ale v malém a spíše alternativních měn) a vrací se nenásilně na svou reálnou hodnotu, nebo někdo má insider informace (to by byla strašná rána, znamenalo by to, že se chystá nějaký průser) a nebo si prostě vybírají zisky pumpeři altcoinů, které už všechny dohromady mají skoro tu druhou půlku objemu transakcí, co bitcoin (za předpokladu, že do kryptoměn se investuje bitcoin a zisky se vybírají ve fiat měně).

Osobně považuji současný kurz za celkem zdravý, lepší než nějaké otřesy a šoky, bitcoin nejspíš přechází do klidové fáze, než přijde nějaká bublina/šok, nebo tak něco. Nikdo neví.

Ovšem pokud jde o dnešní pokles na 700, tak za ten může mt. gox, obchody na této burze jsou v poslední době dané spíš spekulacemi, jestli ta burza zkrachuje a zavře krám, nebo ne + spekulace, zda rusáci ten bitcoin budou potlačovat nebo ne.

Bude to spíš strach co udělá kurz po dodávkách první vlny scrypt asiků (11.3. by měla být masivnější dodávka) + kdo má prachy bokem a levnýho dodavatele udělal si pre-order a není taková kupní síla na coiny, 2-3 dodávky, pak lidem dojde že jedinej kdo na tom vydělal je výrobce čipů a pak by to zas mělo jít nahoru :slight_smile:

Burza mtgox.com má skôr problémy technického charakteru.

Dear MtGox Customers,
During our efforts to resolve the issue being encountered by some bitcoin withdrawals it was determined that the increase in withdrawal traffic is hindering our efforts on a technical level. As to get a better look at the process the system needs to be in a static state.

In order for our team to resolve the withdrawal issue it is necessary to temporarily pause all withdrawal traffic to obtain a clear technical view of the current processes. 
 We apologize for the extremely short notice, but as of now all bitcoin withdrawals will be paused, and withdrawals in the queue will returned to your MtGox wallet and can be re-intiated once the issue is resolved. Customers can still use the trading platform as usual.

Our team will be working hard through the weekend and will provide an update on Monday, February 10, 2014 (JST).      Again, we apologize for the inconvenience, and ask for your continued patience and support while we work to resolve this issue. 
 Best regards,      The MtGox Team</i>

Vykradená banka taky má na ceduli “z technických důvodů zavřeno”…

btc dneska slitlo po “mtgoxu” dobre… sem zvedavej co to bude za “pruser” az vyjadrej nejaky ofiko info… porad verim ze konzervativnost ltc ma nejakej smysl, ikdyz ltc nema moc vyuziti, tak to aspon neni pumpa, u asic odolnejch men tam uz vidim konkurenci, sem rozhodnutej drzet co vtezim aspon pulrok, paklize me nebudou nejak tizit finance tak i dyl…