Dogecoin

ahoj,

moja dogecoin penazenka sa nevie od vcera obeda zosynchronizovat. Je zaseknuta na 42 370 bloku. Skusil som vymazat blokchain aby sa stiahla znova a zase ostala na tom istom probleme.

Prosim, neviete mi poradit ako postupovat a donutit ju synchronizovat dalej?

Pripadne poradte aj nejaku online penazenku na dogecoiny kam by som si zatial posielal doge z poolu, lebo tato ich tym padom neprijima.

Máš si stáhnout novou peněženku, psali na http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1ug958/psa_dogecoin_wallet_version_14_released_you_must/

dakujem za pomoc, pomohla nova penazenka 1.4

potom som cital este ine fora a blogy a zistil som, ze vcera bol blokchain dogecoinu rozdvojeny a museli vydat aktualizaciu pre penazenky aby sa synchronizovali spravnym smerom. Len to som este vecer ani rano ked som vstal nevedel :slight_smile:

este raz diki za pomoc

Stal se mi podobny problém. Bohuzel jsem nemel dlouho dogecoin wallet pustenou a včera v navalu euforie jsem si poslal na Cryptsy coiny.
Jenze peněženka nebyla synchronizovana. Po delší době když se nic nedelo jsem zjistil, ze se stalo viz vyse.
Zazalohoval jsem tedy wallet.dat a stahl v.1.4. Vymazal z %appdata%\Roaming\DogeCoin vse, spustil v.1.4 a hodil tam zpet wallet.dat
Nyni mam 1.4 synchronizovanou, ale transakce nejsou videt, na uctu 0 coins na cryptsy nic neprislo (vim, ze to nyní muze trvat vice jak den).
Zkousel jsem ještě zaškrtnout odpojovani databaze při ukoceni programu a pak ještě prikaz -rescan.

Ma někdo prosim nejaky tip, jestli nedelam něco spatne?
Jdu se mrknout do Blockchainu, jestli tam vůbec transakce bude.

Diky za kazdou radu.

Teď je doge hype a cryptsy je přibržděný v připisování, včera mi to trvalo 20 hodin u některých transakcí, něco bylo hned.

Musim si nasypat popel na hlevu.
Jsem … prehledl jsem se a vkladal tam jiny wallet.dat…

Ale to moje v podstatě platí. Dnes hláška na fast-poolu.

DON’T SEND COINS DIRECTLY TO CRYPTSY/COIN-E! USE YOUR OWN WALLET! DOGECOINS NETWORKS IS OVERLOADED DONT SEND SMALL TRANSACTIONS

no tak jsem jasal zbytecne, odeslanou castku sice ve walletu vidim, ale v chainu dle id není, v penezencu jsem však o ni chudsi.
posilal jsem 400k. Synchronizovano jest. U transakce vidim stále nula potvrzeni.

Vi někdo co s tim?

to montykh: snad 400k není mala transakce?

Jak se to chova vam? Při vytizeni kdyz trva prevod treba vice jak den.

Kdyz odeslete nejakou castku, ve walletu se potvrdi, s timze id je v chainu videt a na cryptsy se pripise az za dlouho.
Nebo trva den, nez se potvrde ve walletu a id je v chainu videt hned ci není?

před třemi dny okamžitý převod, ale dnes jsem poslal ráno a stále čekám :slight_smile: převod už mám tak 200x potvrzený, ale na cryptsy nic stále nedorazilo.

Nezbývá než doufat

Hmm, ja preve mam 0 potvrzeni, ty to budes mit asi v pohode, kdyz si zadas id transakce vyhledat v blockchainu, tak se ti predpokladam najde.
Coz me bohužel ne a zatim nevim co stim.

popravdě nevím jak se hledá v blockchainu ani nevím kde to hledat.
400k hodně zamrzí, když ti to neklapne. Jinak to malá transakce není, můžeš poslat i 1 Doge a dorazí.

Tak stále nic, zrejme coiny vezi nekde v casoprostoru.
Zjistit si to muzes zde: http://dogechain.info/search

Je to klasika, jak se něco muze po… tak se to po… me.

Bohuzel jsem ted v praci a nemam cas a moznost se tim zabývat.
Ještě mrknu na cizi fora.

Jen mi prijde divne ze nikdo z fundovanych nevi jak to vyresit.
Asi jsem opravdu jediny nestastnik.

Tak jsem prolezal fora a zkousel vse mozne i nemozne.

Zasdni problém je, ze jsem odeslal Doge v nesynchronizovane peněžence a to po bloku
42392 kdy se rozdvojil chain. V peněžence zaznam o odeslani je v aktuálním chainu není.

Verze peněženky 0.6.x uz se asi zadnym krokem za blok 42392 nesesynchronizuje.
V nove verzi 1.4 zaznam o odeslanych coinech po importu také je, ale stále u nej potvrzeni 0 ze 3, asi proto, ze není zaznam v chainu.

Je jeste nejaka sance? Fakt se toto stalo jenom me, to se mi nechce snad ani verit.
Abych tu nevedl sam se sebou monolog, nabizim odmenu 10% z pripadne zachranene castky, jedna se o 400k DOGE!
Howg.

mam stejny problem ale jen s 10k doge, tak mě to nějak neštve moc, velký převod proběhl v pohodě, včera posláno, 0 konfirmací. Někde to někdo řešil, ale kde… Cena se krásně propadá :slight_smile:

A rada za 40k doge…
https://bitcointalk.org/index.php?topic=35214.0
případně https://bitcointalk.org/index.php?topic=231309.0

jdu to zkusit, je to podobný všude.

Jo a tady je pywallet pro widle.

Diky za snahu, radu 2 jsem jiz zkousel, nefunguje.
Rada 1 je pro linux, zapomel jsem uvest ze se jedna o W7.

přidán pywallet pro windows, defacto si to samo natahá repozitáře co má v linuxu pod vidlemi

Tak jsem se s tim ted “doparal”. Nechci to zakriknout, ale zda se, ze jsi si vydelal 40k Doge
Nyní se synchronizuje, snad uz vse dopadne.
Posli mi adresu kam mam doge zaslat, bud sem nebo SZ.

Zdravim chlapi, mužete mi, prosim, postupně vysvětlit jak mam začit s tim GUIminer? Založil jsem peněženku a stahnul x bloku, tim padem ji mam sinchronizovanou. Jestli byste byli tak hodni a pomohli mi s tim…klidně to tu popište jak naprostemu amaterovi, krok po kroku…myslim DOGECoin, fakt moc diky

Něco podobného se mi stalo minulý týden, kdy mi dvě platby zůstaly viset nezautorizované a dodneška neodešli. Resp. strhly se z klienta, ale nedorazili na místo určení. Navíc jsem koukal, že na fast-poolu jsou pěkní šmejdi, protože mi někdo (asi z adminů) změnil účet na odesílání a vybral (počkal si až se automaticky odepíše) cca 50k doge (pochybuju že se tam dostali klasickým loginem přes mé heslo).