Dogecoin

Jak staré máš heslo?

fast pool je v tom vykrádání asi nevinně, taky jsem tam těžil a OK, i když těžko říct, věř Slovákům, ale jde o to, že jestli to heslo máš všude stejné, tak na jiných poolech už zveřejnili, že byli hacknuti a ty hesla někdo zná + některé malé pooly byly fraudulentní a hlavním záměrem jejich nebyla těžba ale sběr loginů a hesel a adres. Někde už mění loginy na email adresy + nutí do změny hesel.
Třeba netcodepool byl na chvilku zavřen právě proto, že byl compromised a někdo jim ukrad hesla.

Jo a moje psí schránka pro arga jestli už to rozchodil: D8EijZ28ivMPgyH2HNa4AqjUAtdPYvzpvH

Asi bych nyní rychle prodal, protože na grafu to vypadá jaké krásná reject fáze a návrat k “normálu”, pak by moh přijít fear a capitulation, a to není zrovna ideál čas na prodej nebo držbu :smiley:

Tak jsem si na vlastní kůži vyzkoušel, že návod s pywallet opravdu funguje, oživil jsem starou peněženku s pár doge, takže se definitivně hlásím o odměnu, bohužel PM nepošlu, ověřený účet nemám.

Předem děkuji a gratuluji, protože kurz zase přelezl 230, takže dotyčný, pokud nemá 486ku a dialup, nic nezmeškal, i když resynchronizace trvá celý den na běžném PC.

Takhle jsem oživil svých necelých 10 klacíků omylem odeslaných v qt-1.1 místo 1.4. Rovnou jsem je odeslal na coinex, tentokrát už úspěšně :slight_smile:

Zdravím, chlapi a potrebujem pomoc, už som pomaly v koncoch … už 4x som začal sťahovať chain a prvých 15% OK a potom to strašne spomalí a ide to stále pomalšie a pomalšie. Okolo 20% mi sťahuje asi tak že to skoro stojí a hýbe sa to po jednotkách … Je to normálne? Začínam byť z toho dosť znechutený. Mám najnovší wallet 1.4.1.

Koľko je normálna doba sťahovania chainu? Za prvú polhodinu mi stiahlo 15%, a za ďalšiu hodinu už len 1% …

nebude to spis diskem?

Mno, dogecoin ten blockchain opravdu taha nejak line … skace to po jednom dvou blocich, po cca dvou dnech se mi to dotahlo cely …

Hoj, posilam 40k tak mi pak prosim potvrd prijeti. Diky!

Ano rozchodil, viz post 18. Sice jsem trochu laboroval s Pythonem, ale nakonec se podarilo.
Takze odeslano do D8EijZ28ivMPgyH2HNa4AqjUAtdPYvzpvH

Přijetí potvrzeno, děkuji. Akorát teď nevím, jestli
"sell now, buy later" nebo “sell now, regret later” :smiley:

Ideální bude držet aspoň 100k forever, co kdyby, ale otázka je, jak zahrát nyní, medvěd snad ještě chvíli vydrží a povede se hafany trochu rozdvojit.
Zatím to vypadá, že jsem se trefil, momentálně jsme ve fázi strachu. Panic sell dost možný. Celková nálada na trzích nic moc, blíží se 31. leden a čeká se, kolik toho čína ještě prodá (31.1. je deadline, od kdy nesmí směnárny s BTC obchodovat ani jednostranně, tj. vyplácet cash a dumpovat coiny).

Mimochodem pro pobavení, kočka (meow) se prodává za 100 satoshi. Dříve stála jeden. Rewardy jsou o řád méně jako u doge + ale gazilion koček vytěžených za měsíc, publicita o 2-3 řády menší. Kde se to dá shortovat na prodej? Někdo je nejspíš skoupil všechny když stály 1 satoshi, jinak se současná hodnota vysvětlit nedá, prodeje jsou dost mdlé.

hvezdasmrti: Proísmtě to datum 31.1 vlastně znamená co? Můžeš to trochu rozepsat? To všechno i BTC pádá kvůli tomu že 31. končí v Číně prázdniny a chystají se velké změny ve strategii? Mám ted 1.2M DOGE přemýšlím co s nimi udělat. Rozhodně je převedu pryč z Craptsy tak jak jsi psal o post vedele jsou to parchanti dvakrát mě ojabali jejich stylem nakládání s placed orders a jedinkrát mě nechali vydělat ale jen pár procent což ještě připisuji náhodě. Mám založeno BTER? Je to OK? , kde obchoduješ ty? Diky.

31.1. je den, kdy čínské směnárny musí defacto ukončit svou činnost a vyplatit poslední ťamanské juany za bitcoin (prodávat je nesmějí už měsíc, jen vykupovat, proto cena tak spadla, výkup od lidí = prodej do zbytku světa), od té doby nebudou schopny operovat s financemi, protože jim to vláda zatrhla. Jediné, s čím budou teoreticky moci obchodovat, budou jen kryptoměny proti kryptoměnám, což je co do pohybu stejné, jako když se chcete zvednout vlastní rukou… Je zde obava jak z poklesu trhu, protože Čína bude úplně out, tak z toho, že se neví, kolik bitcoinů Čína ještě prodá. Proto cena nepřelezla v lednu 1000 USD, blbý Číňani prodali před Vánocema v ten černej den, kdy to kleslo na 500USD, chytrý to rozpouští postupně, ale už je tlačí čas.

Druhý průšvih je olympiáda v Soči, je reálná obava, že bitcoiny zakáže nebo omezí Rusko, protože anonymní kryptoměny mohou užívat i protistátní živly. Protispekulace je, že ruská mafie to nedopustí + Rusáci rádi věci, co Amíci neradi a bitcoin je jedna z takových solí v amerických očích.

Rovněž existuje protispekulace na čínské události, když jsme tu měli komouše my, tak nám taky nedovolili obchodovat s cizí měnou, a že by to snižovalo poptávku, to se rozhodně říci nedá. Holt budou Číňani bitcoiny pašovat ve fuseklích přes hranice, levá ponožka public key, pravá private key a v zadku fiat.

OK, ale co to znamená pro nás? já mám teď vše převedeno na BTER ( DOGE ) pokud bych je teď směnil za BTC tak po 31.1. už je nemám jak převést na EUR přes bytstamp nebo kraken? a dostat tak do CZ když jim zakážou obchodování s BTC nadobro?

Pro nas to neznamena nic. Koncej jen Cinsky burzy, ktery nam “jen” ovlivnujou kurz. My jedeme dal na ostatnich :wink:

teoreticky to znamena, ze by cena BTC mela zase zacit rust (nebude se hromadne prodavat z ciny)

Tak teď prolízám po internetových forech údaje o burzách a hemží se to zprávami že např BTER ( Čína) vesele nepřipisuje depozity nebo občas nevyplatí takže - support nereaguje na emaily, dost lidí už přišlo o peníze na Cryptsy jsou ohlasy podobné ale ne již tolik případů. Nevím jak z toho ven. Máte někdo spolehlivej typ na nečinskou burzu? Našel jsem třeba Vircurex - zakladatelé němci ale jejich účty jsou zřejmě opět v Číně. Já mam jen strach až jim ty obchody s BTC zatrhnou aby nezmizeli s nemalymi obnosy co tam teď mám.

No tak ja nemám žiadne obavy ani zo zásahov číny či Ruska … resp. obavy nie je to správne slovo. Vychádzam skrátka z toho, že meny ako Bitcoin predsa MALI BYŤ predurčené na takúto cestu. A nielen že sme všetci vedeli že toto sa bankstrom a elite páčiť nebude, Bitcoin do toho presne s týmito ambíciami aj naplno vyrazil. Nič viac, nič menej. Takže to berme ako test dospelosti meny napríklad … či niečoho iného. Ak túto menu položí vyhlásenie nejakého paka, alebo vlády - teda presne veci ktoré sa dali s istotou očakávať - potom si táto mena, prípadne ani iné nezaslúžia aby prežili. Preto že práve boj s fiat menami je základ ich existencie. Tu nie je iná možnosť ako vyhrať na celej čiare, alebo prehrať. Toto je BOJ a vyhrá ten lepší.

Vlastne … čo sa nám môže stať? V krajnom prípade budeme zase na stromoch a budovať novú civilizáciu lebo tento súčasný demokratický bordel už aj tak dlho nevydrží … Relax :clown_face:

BTER pouzivam a zatial ma neoklamali, vsetko fungue, deposit aj withdraw okamzity… ale samozrejme stat sa moze cokolvek. Jak z toho ven? Ja mam dve strategie:

1. pouzivam viacere altburzy (okrem bter aj coinedup, vircurex, a ked musim aj cryptsy).

2. nenechavam tam moc velke sumy.

Tuší někdo kam až ten kurz padne? Já stále držím 1.2M a čekám co se semele až se bude půlit blok, no vždycky to nějak dopadlo :slight_smile:

doufám že to pude vejš po půlení, taky si něco nechávám a věřim že to má smysl…

Zatím doge kdykoli spadne na 135, tak se odrazí na 150, dead bounce cat :stuck_out_tongue:
Po půlení vejš ASI půjde, ale bacha na 2 věci:

• do půlení jich ještě vznikne asi 30 procent současnýho množství nových hafíků (inflace, kterou musí někdo koupit)
  • půlení rewardu spolehlivě půlí i hashrate, první půlení je v pohodě, 20 Ghash místo 40 coin nezabije, ale až bude 4. nebo 5. půlení , tak já tam prostě pořád vidím konečnou a postupnou smrt, nedávno proběhl docela v tichosti pokus o double spend doge, divím se, že to nedostalo takovou publicitu, moc to neuspělo, ale někomu se povedlo zvednout hashrate 2x za pár minut, což je při obludné hashrate doge takřka neuvěřitelné a šokující. Jestli o tom někdo něco ví, tak ať hodí report, díky.