Dogecoin

tak šup šup, panic sell a jedem…

To mi tak připomíná…

1950:

Bůh se ptá, co by si kdo přál. Američani nový dům, Francouzi novou ženu a čecháček… No přece aby sousedovi chcípla koza.

2014:

Bůh se ptá znova. Američan si přeje nový mining rig z číny, Francouz aby vynalezl nový mérdecoin a dumpnul svoje premine aspoň za 1M euro no a čecháček si přeje, aby sousedovi chcíplo doge … :frog:

Nechapu, proc, kdyz uz vyjde ta aktualizace si to lidi nepostahujou. Jak byla 1.5 verze, otazka 20s. a mel jsem aktualizovano. Ted budeme zase cekat a kurz pujde dolu a to se cekalo od puleni presnej opak. Ale co, nakoupim za malo :frog:

Tak to staci update na 1.5 ne?

Ja sem na 1.5 hned jak vysla.
Jo kdyz padne kurz tak buy, buy, zadnej panic sell :slight_smile:

byl by tu někdo ochotný pomoct lajkovi jak začít těžit dogecoiny? Procházel jsem několik článků strávil nad tím 2 dny, ale nemám na to prostě:) Piště PM, můžeme se domluvit na případné odměně za pomoc. Díky

je to jednoduché

1/ Udělej si účet na nějakém poolu
2/ Přečti si jak si nastavit minera (každý pool to má popsané a každý to má trošičku jinak)
3/ Nastav a pusť minera … a čekej až se na poolu objeví první coiny
4/ Nechej si posílat automaticky coiny tam kde věříš že o ně nepřijdeš :slight_smile:

LOL DOGE …

‘you know what I’m going to tell my grandkids? I’m going to tell them that we paired service dogs with children in need, off the back of a f***ing joke.”

http://www.dailydot.com/business/dogecoin-venture_capital-rejected-jackson_palmer/

… and RESPECT!

@McCall, díky povedlo se mi to :slight_smile: Problém byl v tom, že sem si musel napsat ten crypt v notepadu, abych navedl minera jak se připojit na mého workera to prostě nidke na tom poolu vysvětlené nebylo. Takže CPU těžení už snad mám ok…bohužel moje rychlost je žalostná - 2khas/s, po souctu mi to hodí max 9khas/s. S mým notebookem core i3 jsem čekal aspon 20khas…Říkal jsem že bych vyzkoušel CGmining, ale nejsem schopný najít typ mé integrované grafické karty, který asi budu potřebovat pro nastavení minera. Nemáte někdo odkaz na nějaký dobrý návod?

netez na notebooku. neni to zarizeni udelane pro 100% vytizeni a ve finale spotrebujes vice elektriny nez vytezis doge. o tom ze ten notebook odrovnas ani nemluvim.)

jestli mas zajem o doge, bud si ho nakup primo, nebo si postav mining rig.

Vše najdeš třeba zde: https://www.coinotron.com/coinotron/AccountServlet?action=help

Jinak vem kytáru, zajdi do bazáru a vyměn jí za jakýkoli hnusný starý pc s velkou bednou a pár (třeba třema) pcie slotama (1x 16x + 2x 1x) a min 2GB ram … pak běž do alzy a kup si nějakou 270-280x atinu … nahoď win7 a ten guiminer o kterým píšou na tom odkazu nahoře. Pár dní si hraj, počítej výdělky a uvidíš … pak si tu grafiku buď necháš nebo jí střelíš na aukru i s tím kompem jako dobrý stroj pro těžbu měn s malou ztrátou. (řekněme do 1000,- kč) V nejhorším si za těch 1000kč nabereš nové znalosti a budeš v obraze.

Nezapomínej že kryptoměny se dají misto těžby i nakoupit a mít je bez práce.

Kto nepostrehol: “Harvard supercomputing cluster commandeered to mine Dogecoin…” Tak toto môže stať len dogecoinu :))))

díky moc za rady, asi zkusím něco postavit, zase se ozvu:)

suhlas s jogin3

osobne to vidim:

BTC - zlato - investicne nakupy a predaje // 1000+ e
LTC - striebro - stredne velky sumy // 100+ e
DOGE - bronz - microplatby // do 100e

takze tieto 3 by som drzal…

p.

Ako moze byt CPU tazba dogecoinu rentabilna?

3x290radeon dava cca 2500-2700khs

• za mesiac teda cca 260eur pri aktualnom kurze.
    Elina je 1.2kw x 24h x 30dni x 0.16eur – 138eur.
    cisty vynos cca 120eur – trochu malo pri investicii cca 2000eur do HW.

Ak je cena meny velmi nizka, mining je hlupost - treba priamy nakup.
Akonahle stupne cena, treba minovat.

p.

Tady jde o to, ze HW ti pri nedejboze provaru zustane.
Kdyzto, tvoje slavna jenom investice, pujde do certa. Nemas nic.

Ja zapnu pc na jinou menu.
Popripade prodam trochu pod cenou nove komponenty se zarukou.

ved to pisem v inom threade - nevidim dovo na aroganciu z tvojej strany :slight_smile:

p.

Nj, to ja zase tak dalece nezkoumal :wink:

Zdravim. Může mě někdo polopaticky osvětlit toto: Uživatel si nechá vygenerovat veřejný a privátní klíč. Veřejný klíč poté může bez starostí šířit, důležité je za každých okolností udržet v tajnosti klíč privátní.

Nějak mě není jasná informace o privátním klíči.

@voshi: ano, presne tak. na co se ptas?.)

Nemáte někdo zkušenost s poolem http://www.teamdoge.com
Těžím tam od 11.11. a ještě mi nic na peněženku nepřišlo.

Na druhém pc jsem před 3-mi dny začal těžit na http://doge.lurkmore.com
a taky ještě nic nepřišlo. Jako by šlo o podvod.

Po problémech s cryptoworldem, kdy jsem přišel o těžbu za několik měsíců, bych raději těžil přímo do peněženky. Jen nějak nemůžu najít správný pool. Hodně poolu už nefunguje. Doporučíte mi nějaký pool.