Dual FPGA X6500 Mining Card u Cablesaurus

Kolik zvládne konektor “molex” wattáž? Jako hostitelský pc k FPGA Icarus mám tento stroj, který je napájený notebookovým zdrojem Travla s výstupem 12V. Mám z toho Artiga vyvedených pár molexů, tak že bych Icaruse napájel tímto. Myslíte, že by to šlo? Artigo má spotřebu 9 - 13W dle zatížení, Icarus cca 20W, takže napájecí zdroj by to měl dát.

pokud správně chápu otázku, tak co se konektoru molex týče, tak ten by to ustát měl… podstatné je, jestli to ustojí Artigo skrz jehož napájecí obvod to pujde :slight_smile:
v obou mých “vrtácích” je jedna karta napájena ze SATA větve, na které jsou redukce sata>molex a na tom je molex>6PIN a zatim to dva měsíce jede v pohodě…

Jj, vůbec jsem si původně neuvědomil, že na molexy se nasazují redukce na 6pin pro dodatečné napájení GPU. Takže v tomto ohledu to bude v pohodě. Napájecí zdroj by měl být s výkonem 60W, což je taky ok. Otázka tedy je, zda to napájení Artiga zvládne. Co se může stát, když to dávat nebude? Můžu něco odpálit? :slight_smile:

Edit: Ještě mne napadlo, že obyčejná redukce z 1 x jack na 2 x jack by toto mohla řešit. Jedním výstupem bych napájel Artigo, a druhým Icaruse, aniž bych napájení Icaruse musel tahat přes Artigo. Prostě by se to jen obešlo.

Pro případné zájemce o mining na FPGA, probíhá další předprodej 40 kusů FPGA Icarus, více zde: Selling another batch of 40 icarus

Zdravím taky jsem přemýšlel o FPGA, ale naskytla se mít možnost tyto chipy:
3xAltera MAX EPM7256EGC192-20
1x Altera MAX EPM7192EQC160-15
cena jednoho chipu je cca 300$
tak bych je chtěl řádně využít .) byl by někdo ochotnej k tomu vytvořit Board…? cena dohodou…

koupím starší FPGA těchto typů: ztex 1.15y, ztex 1.15x, cairnsmore1 a Icarus. Odměním se i za kontakt na někoho, kdo má nějaké starší FPGA těchto typů, děkuji:: dedmaroz.85@gmail.com