Ethereum

ethereum

To je pěkný, ale řídit se podle těch -84 to teda byl lucky buy, protože u nově přidaných kurencí to ukazuje první den hovadiny :smiley:

Co tak rezonuje světem, tak u ETC se klade důraz na immutability alias neměnnost.
ETH se “prezentuje” jako špinavý a ovlivnitelný “banksters coin” a koluje vtip “omg, udělal jsem špatný obchod, vitaliku, můžete mi forknout ethereum a vrátit mi tak prachy zpátky?”

Realita je ovšem taková, že kdo chce psa pumpnout, hůl si dycky najde.

Jj :grinning: No první den to prave vylitlo někam k 0.003 a pak pad tak jsem si řekl ze to zkusím a nechám dlouho ležet než se to nezvedne no a koukám nemusel jsem dlouho čekat :grinning::grinning::grinning:

Já to včera koupil za 0.0007. Prodal jsem nějaké ETH. Říkám si “určitě bude nějaká pumpa”. A taky že jo. :wink:
Před chvílí sem nahodil minery. Network Diff na ETH už spadla o 20%.

Ether má teď velké potíže.

Síť se rozdělila na dvě.

https://www.cryptocoinsnews.com/ethereums-blockchain-accidentally-splits/

Já dávám short.

Tak aspon ze se vsichni shodnou na reseni. To by nemelo mit nasledky podobne jako tenkrat network split u bitcoinu…

Ethereum překonalo poprvé v objemu směnných obchodů Bitcoin

Kde pls.směnujete,popřípadě prodavate ETH.?

www.btc-e.com
5a7b0137c93b9

Tak asi koupím nějakej těžební výkon na nějakým serveru,není tu někdo kdo by doporučil nějakej mining contract ?

Těžíte někdo na Genesis mining Etherum ?

no, Genesis Mining nevypadá moc důvěryhodně…
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1185909.0

Já právě nevím kde začít s cloud miningem.Slyšel jsem o genesis mining jak dobré tak špatné zprávy.

O Ethereu nákupu jsem zatím neuvažoval, koukal jsem že ale některé společnosti nabízí Ethereum obchodování pomocí páky, tak zvažuju to zkusit. Zajímavě vypadá i ten Litecoin, na nej jsem ale ještě nemel moc času ho prostudovat. Je tu někdo kdo Ethereum obchoduje s CFD? Pokud ano, používáte přitom i páku, nebo raději ne? Trochu se bojím te volatility trhy.

Jaká je výhoda obchodování CFD oproti obchodování normálně? (Pokud jde o páku, tak třeba Kraken ji nabízí taky, a přitom člověk ty kryptoměny skutečně nakupuje a může si je převést pryč.)

Asi bych dost rozlisoval nakup samotne meny a nakup CFD.

Pochybuju ze ti pan michal odpovi, zda se ze se registroval jen aby ziskaval odkazy pro sve pochybne stranky. (odkazy jsem mu smazal)

To byste take Carlosi měl, s CFD kryptoměnu nevlatníte, pouze na ní vlastníte konrakt. Jakou páku Kraken nabízí? Pochybné stránky? Co je na tech strankach prosím vás pochybneho?

Treba to ze se jedna o microsite zalozeny na propagaci affiliate programu. Dalsi z rady rychlokvasenych ucelovych webu bez jakekoliv informacni hodnoty. Co hur je to reklamni web, ktery se tvari jako seriozni a nezavisly. Takze informace na nem nalezene jsou pochybne. Staci to takto?

Nevim jestli jste to zaznamenal, ale referal linky do tohoto fora nepatri. Pro tyhle podivnosti mame kategorii Boiler room, kde si propagujte co chcete.

Jak psal xHire zda se mi z tohoto pohledu investice do CFD naprosto nesmyslna. Vam dava smysl protoze mate zrejme predstavu, ze jeho propagaci ziskate provizi.

Carlosi víš vůbec co to microsite znamená, že tohle říkáš? Protože to tak nevypadá.

Ze by snaha odvest pozornost od jadra problemu?

@carlos> chceš vlastní zoo že tu krmíš trolla? :slight_smile: