FPGA: instalace, konfigurace, tuning výkonu

hrej si s timingem, vytun to tak, ze budes zkracovat problikavani idle ledek na co mozna nejkratsi zablesk … a muzes i po setinkach .)
Ja mam HW pri tuningu pod 3%

samozrejme ze nie, je to produkcny windows server a mam tam na test len jedneho Lancelota a ten opencl nepotrebuje :slight_smile:

kde ti bezi webserver? na stejne masine? pokud ano, zkus toto:

cgminer -G -S com3 --icarus-timing 2.0 --api-listen -o stratum.bitcoin.cz:3333 -u meno -p heslo

ziadna zmena :slight_smile: nevadi, ked budem mat cas sa na to pozriem alebo hodim na iny server, ale radsej na linuxovy :wink:
EDIT: ano bezi tam webserver

Som si teraz vsimol narast obtiaznosti :frowning:

Ok zkusim to, na jedné pozici mi to hodí SICK, když to tam vyměním za jinou desku tak to samé vůbec netuším co s tím, vyměnit hub, nebo usb kabel…

a co firewall? pokud bezi, zkus odblokovat port 4028

Pokud to dela s vice deskama, zkus vymenit kabel a uvidis. Jestli se to nezmeni, vypada to na port v usb hubu.

Samozrejme na firewalle je port otvoreny. Inak by som sa nedostal ani k tej hlaske co som sa dostal :wink:

samozrejme :roll_eyes:

Tak port v hubu to byl. Hmm tak 10% HW :smiley: omg to mi řekni jak si se dostal na 3%

Zkus pridavne chlazeni :slight_smile:

Tam mám 92 MM větráky co fučej jako hrom je to úplně studený.

jakej mas cgminer a timing?

3.1.1 a zkousel jsem 2.5, 2.0, 1.8, 1.7

muj .conf:

"pools" : [
        {
                "url" : "http://stratum.bitcoin.cz:3333",
                "user" : "Ramirez.worker2",
                "pass" : "xxxx"
        }
],

"api-listen" : true,
"icarus-timing" : "1.7",
"queue" : "10",
"scan-time" : "60"

}

Díky moc problém byl trošku někde jinde, ale navedl si mě a jediný si mi pomohl to řešit. Zkusil jsem tam ještě trošku jiné hodnoty a tohle mi zatím leze. Otázka je na kolik jsou ta čísla pravdivá. Na poolu mi to ukazuje průměr 1216 zatím ± 100 to skáče deska má pořád potenciál jít víc díky tomu chlazení je to jen vlažný cca 20-25 stupňů.

Ano, je to tak, techto hodnot taky dosahuju, ale je potreba fakt chladit. Ale jsou to jen statisticky pocitane hodnoty z poctu share za cas … jak na poolu, tak v lancelotovi, respektive v cgmineru. A musis z toho jeste odpocitat to procento hw chyb. Mozna by stalo za to nechat to bezet dele, mas tam mizernou utility, ktera vypovida vic, nez MHs, ale to je kratkym casem behu.

V cem byl problem? At se pripadne taky poucim.

jasně, … v čem byl proublem? :slight_smile:

Jsem to blbě flashnul :slight_smile:

Má to smysl tlačit nahoru nebo to je na nic?