Gambling

moc děkuji ,zhruba rozumím, konečně mám co studovat.

tak mi prosimte porad, jak muzu zpracovat response z httplib2.Http().request() … ja jsem asi uplne blbej … kdyz dam print, tak mi to vypise, ale parsovat to nemuzu, porad mi to hazi nejaky chyby

no to musím nejdříve prostudovat.No ale nic si z tohho neděléj mě to hází daleko triviálnější chyby.

jakoby jinak se nezlob ale kdyby jsi na něco přišel tak napiš: muminek@razdva.cz

ja jsem skoncil, oni ted ten anti ddos vypnuli, takze na tom toho moc uz nevymyslim … no nic, jdu se venovat vlastnimu botovi :smiley:

no ja sa s tým bavím už druhý deň :smiley:
výsledok:

funguje mi to bez problémov …

akurát to prerábam na vlastný systém, ktorý sa mi zdá byť neprekonateľný :smiley: (a to len na 10-12 spinov/stávok)
teda testoval som to cez PHP script viac krát na MILION náhodných stávok po sebe ( náhodne číslo od 0 po 100)

Super prace, moc se mi to libi, karma+

Ja jsem ted ve fazi, ze mam funkcni skript v pythonu, ktery emuluje ajax ve webove strance a umi vsadit single sazku. Zatim je to vsechno hrozne nahrubo, neumi to cookie management, neumi to pocitat vysi sazky, neumi to vyhodnotit sazku, neumi to money management, neumi to vlastne skoro nic :slight_smile: … zatim to je jen proof-of-concept, ze to jde bez prohlizece … budu na tom dal makat …

Me se ten muj taky zda neprekonatelny :smiley: :smiley: :smiley:
Asi oba uvazujeme velmi podobne, ja mam ted variantu na 16 prohranych sazek, ale to pouzivam jen ten jejich automat. Az to dam dokupy, pojedu na nizsi pocet prohranych sazek a na vyssi vklad … bude to vyhodnocovat i pokles v banku pod nastavenou mez a vysi pocatecni sazky (to delam ted manualne v excelu) na vysi banku … tzv. sazka s progresi :smiley:

EDIT: uz to umi i precist odezvu :smiley:

{"username":"Ramirez","roll":"76.37","game":"49.50","type":0,
"bet":"0.00000001","result":"0","bet_id":"17306915","time":"20:31",
"elapsed":"20:31","multiplier":"2.00000","winnings":"-0.00000001",
"balance":"0.00010022","client_seed":"8455749",
"server_seed":"0982591a427c3bf4f40",
"next_server_seed":"762c88b583e125bcf252b"}

Tak pri tyhle serii mi uz fakt trosku zacinalo lepit :slight_smile:
Sice je to strasne nepravdepodobny, ale stalo se … zbyvaly mi tri pokusy a ende …
Na vysi tech sazek je videt, jak moc je martingale osemetna vec, jak moc je progresivni :smiley:

Je tento script k dispozícii, koľko stojí?

je to môj script a nepredávam ho :wink:

• testujem ho, je asi len na 99% funkčný

Tak jsem KONECNE nasel chybu, proc mi to vzdycky vsadilo pouze prvni sazku a pak nic … uz to vali, spatne jsem si interpretoval jeden parametr, sniffnuty firebugem, nebo je chyba ve firebugu. Zkusil jsem to naslepo udelat jinak a zacalo to slapat :smiley: fakt nechapu … ted jdu naimplementovat to super mega uber vyhravaci algo :smiley:

Predevcirem jsem zacinal na 0,5 BTC a nejedu to trvale, zatim jen kdyz nechrapu a mam cas.
Vychazi mi to na 45% vynos za den. Mozna je to min nez u poolera, ale ja jedu na moznost 16-ti prohranych sazek v rade, takze nizsi vklad.

Dobra prace :slight_smile:
5a77b491b8685

Tak je zas v provozu anti-ddos system, tak koncim s algoritmem bota a jdu pokracovat na anti-anti-ddos utilite :smiley: :smiley: :smiley:

Pekny video a congrats k ovladnuti api :slight_smile:

Dik … jinak api to nema :smiley: :smiley: :smiley:
Je to pure web reverze engineering :smiley:

Populární je taky just-dice.com (také 1% house edge) a kromě hraní tam lze i investovat do banku.

Ou jé :smiley: :smiley: :smiley:
5a77b49889ff0

Vcera jsem se trochu flakal … ale i tak .)

Bot uz ted sazi uplne automaticky, jeste nemam osetreny exceptions, kdyz dojde vlivem lagu na timeout socketu a chyby cloudflare.
Musim dodelat periodickou kontrolu a pripadny restart sazeciho threadu a nejake gui asi pres curses.

kdyby to tak fungovalo dlouhodobě, ale vím ře ti co obcodují forex a mají tam roboty tak to po čase přestane fungovat.Sice někteří co algorytmy ovládají tak neskutečně profitují ale jak to dělají to nikdy nepochopím.
Kdyby tak ty GPU šly použít na nějaké výpočty pravděpodobnosti.
Ale i tak přeji hodně štěstí.