Gambling

vím jistě že kdyby jste na něco opravdu zásadního přišli tak se s tím nepochvastíte . muminek@razdva.cz

ja štatistike dosť dobre rozumiem :wink:

no už vidím nakoniec, nevedel som že každý deň je rovnaký secret seed

Ramirez skús si to overiť sem:
http://198.136.59.231:31337/

ak raz každých 262144 “spinov” padne seria 18-tich po sebe, tak je celkom zaujímave že počas 10 000 000 “spinov” nepadne ani raz táto seria ? resp. že nepadne ani seria 15 po sebe

The gambler’s fallacy, also known as the Monte Carlo fallacy or the fallacy of the maturity of chances, is the mistaken belief that if something happens more frequently than normal during some period, then it will happen less frequently in the future (presumably as a means of balancing nature). In situations where what is being observed is truly random (i.e. independent trials of a random process), this belief, though appealing to the human mind, is false. This fallacy can arise in many practical situations although it is most strongly associated with gambling where such mistakes are common among players.

více http://en.wikipedia.org/wiki/Gambler’s_fallacy

vím že dnes , ti intradenní obchodníci spekulují nad 50%.
jakoby obchody co dlouhodobě profitují nad 50% jsou dobré obchody.(je pravda že jich uskuteční v krátky čas neskutečné množství.)

Je to presne tak jak jsem rikal, tu stranku znam.

You will be busted after 18 loses in row.
Probability of lose 18 times in row in 18 executions is 0.0004562941%.
According to The Deep Magic, overall probability of bust within 262144 executions is 44.68%, and to end up with profit - 55.32%
If You'll keep winning for a longer time, amount of possible loses will raise, along with overall chance to make profit - however not a very much.
If You'll not bust, You'll end up with balance around 2.048675328, so 0.648675328 profit.

Jen je tam ta pravdepodobnost spocitana presneji, ja pocital 50/50.

je to pravdepodobnost, ze padne … padnout muze / nemusi /muze treba 10x …

jkb456: přesně, je to iluze, vyhýbám se tomu.

no ok :smiley:
už len taký klinec do rakvy … skúsil som 1 000 000 000 “spinov” a bolo tam max. 15 rovnakých výhier/prehier za sebou :smiley: (a trvalo hodinu kým to zbehlo)

No ja jsem dneska omezil martingale na 15 spatnych kol se sazkou, odovzenou od 18 spatnych kol, takze to tak neruinuje bank … a resetovalo se mi to dvakrat od cca 14:00 doted cca 22:30 …

BTW jakym zpusobem jsi zkusil tech milion spinu? generatorem nahodnych cisel? Jakym?

Par dnu jsem se bavil na http://cryptobounty.com/ Je tam takovy socialni aspekt navic. Clovek udela 1-5 “spinu” za par dnu, ne tisice jako u vsech moznych *dice :wink: Clovek do toho jen nesmi spadnout a prekupovat si vlastni sazky :frowning: Nebo maximalne jednou :wink: Jen me panadlo jak by to vypadalo kdyby se domluvilo vic lidi a kupovali by si sazky navzajem…

Ramirez - používal som iba obyčajnú funkciu rand v php …
tak som na svojom PC použil presny postup ako má primedice, výsledok bol stále taký istý … max 15 výhier/prehier za sebou …

ale skúsil som to hodiť a spustiť online na serveri, ktoré ponúkajú spustenie PHP kodu zdarma … a výsledok taký že na 1 000 000 “spinov” mi padlo od 16-22 výhier/prehier za sebou

takže som zistil že mám nejakú zvláštnu chybu v PC/lokalnom serveri :smiley: (ale verziu PHP mám takú istú ako na serveri)

ale za to som prišiel na ešte lepší systém tipovania :smiley: kde za celý deň stavím asi len 5000 stávok, a na každých 50 000 čísel to vychádza na zisk väčší ako +1000% :smiley: (už len to nakodiť … a ten systém mám overený na normálnych číslach, ktoré mi padli na primedice (100 000 čísel))

Hm, ono by mozna pomohlo to pustit dele … ale je fakt, ze se mi to vcera restartovalo trikrat po 15 prohranych sazkach, takze tipuju na reset po 15 spatnych cca 5-6x za 24 hodin … ten novy system me samozrejme zajima :smiley: otestuj a dej vedet :slight_smile:

A ten rozdil muze byt v generatoru nahodnych cisel. Tezko rict, jak je to generovany u tebe doma (windows/javascript) a na web serveru (linux/php). Rekl bych, ze to bude tim. Pamatujes, pred nedavnem byla aferka se spatnym zabezpecenim penezenek na androidu … a bylo to tim, ze androidi generator nahodnych cisel byl nejaky chabrus …

Zdar ve spolek.

V generátorech náhodných čísel rozdíly jsou. Jen PHP má dva. Jeden mrzáček rand (má trošku skolny opakovat vzory, a malej “rozsah”). Pak má o dost lepší mt_rand, ten je o řád jinde. Každopádně dělat porovnání a statistiku z nich na hru-dice, kde se generuje cosi z hashe dle seedu je trochu mimo. Teda na velké objemy čísel, jak tu děláte 1000000x test z nějakého Rnd php, nebo javascript Randomu. Na test 100 čísel je to asi, ale jedno…

Vemte tu funkci co používaj (asi SHA256, nebo tak něco) a lejte do ní nějaký starší známé vstupy (server seed, client seed, nonce … atd), pak z toho hashe sejměte ty “náhodné” čísla… (na těch stránkách bejvá někde ten algoritmus popsanej pro verifikaci fair-game)

Hodně zdaru :slight_smile:

dagix - písal som “tak som na svojom PC použil presny postup ako má primedice, výsledok bol stále taký istý … max 15 výhier/prehier za sebou …”
= použil aj tú funkciu sha256 …

to o generátoroch náhodných čísel viem, no šprtať sa v tom prečo mi to na NB zle funguje sa mi nechce a je to zbytočne

sem to nečetl všechno, sorry tedy …
:slight_smile:

PD pod DDos útokom
"503 - Service Not Available".

No on to neni ddos, jen chtelo moc lidi najednou pouzit chybku k ziskani free btc .) Tak to lehlo :smiley:

Tak primedice je uz docela dlouho dole, mate nejake rozumne alternativy?
Ja zatim hraju tady www.letsdice.com

jezis :smiley: ja budu muset prepsat bota :smiley:

EDIT: vypada to ze se i neco dalsiho naucim, je to delany na websockets :slight_smile:
Je tu nekdo, kdo s tim uz neco spachal? Abych to nemusel studovat z nuly …

EDIT2: Tak jsem si s tim pohral. Mam jakztakz odchycenou a otestovanou autentifikaci, zlehka nastudovany ty websockets, neni to zadnej zazrak. Je pro to vcelku dobra podpora v pythonu, tak to nebude zas tak velkej problem.

Tak jsi nakonec mel pravdu s tim ddosem, viz. https://www.facebook.com/officialprimedice
Ale je to divny, protoze maj cloudlfare antiddos ochranu. Vypada to, ze ji dokazal obejit i nekdo jiny, nez ja :smiley: :smiley: :smiley:

Tak mam udelanou autentifikaci a pres websockets odchytavam broadcast data, ted jeste zjistit, jak se sazi …