Gambling

Tak a uz umim i podat sazku a vyhodnotit ji :smiley:
Ted to dat nejak dokupy, aby to bylo plne automaticky a jdeme na to :smiley: :smiley: :smiley:

z jejich FB: Currently attempting to mitigate a large SYN flood.

takze tak … starej dobrej SYN flood :slight_smile:

No uz jim to jede, ale chova se to nejak divne. Po nejaky dobe to zustava viset a padne to na timeout. Budu muset napsat nejakej hlidaci thread, kterej to bude pri vypadku rozbihat znova.

tak 22 vysokejch v rade a jsem z kola venku, jakej mate rekord vy?

Ja si to loguju a pred nedavnem jsem si delal ruzne simulace a dival jsem se, ze mam nejvic 17 proher v rade.

Tak to mam zas peknou smulu, jako obvykle… Tentokrat teda za dost penez.

Hele nic si z toho nedelej, ja ted momentalne mam v provozu system, ktery by mel osetrit pomerne dlouhou radu failu, podle teorie pravdepodobnosti by mel failnout cca z 0,003% pravdepodobnosti, coz prevedeno na pocet sazek v case, co jsem schopen dosahnout, je cca 1x za 12 dnu, coz by pri dane denni vynosnosti nemel byt problem. Problem je, ze mi to failuje jednou za tri ctyri dny, takze se placam plus minus kolem vychoziho stavu. Ale dnes jsem mel osviceni, tak jsem zvedav, az to naprogramuju, jak moc to osviceni bylo :smiley: :smiley: :smiley:

Hehe, tak good luck. Ja uz se radsi budu venovat jen tradingu.

Jak to vidite v 2018? Má nějaký význam hrát v online kasínu s Btc mimo zúročení? (Už nějaký ten čas si někdy zahraju blackjack a celkem mi to jde, proto se ptám) Online proto, že mají rúzné bonusy , proto mi přijdou výhodnejší než ,live’’ kasina. Múže mít gambling s BTC ještě nějaké jiné výhody co se týče kryptoměn?

Nejspolehlivější seznam bitcoin kasin, kterým důvěřuji - https://btcplaymania.com/