Hashermine 24% denní zhodnocení

referral-program

#1

Zdravím,

Zabývám se hledáním nových projektů, u kterých je garantovaný výnos a chci se s vámi podělit o jeden nový, který běží od 4. dubna.

Je to Hashermine, uděláte deposit a každý den vám z něj přibude 24%. Můžete si je ihned vybírat a posílat na svojí bitcoin peněženku.
Affiliate program je taky super: Level 1 - 10% Level 2 - 3% Level 3 - 2% celkově tedy 15%
Jde o nový program tak buďte mezi prvními, v příloze dávám screen, kde můžete vidět jak každou hodinu z depositu 0.14000000 mi nabíhají bitcoiny.

S jakýmikoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat ale jde o jednoduchý program s bezproblémovou registrací. https://hashermine.biz/?ref=Crown21


#2

Ta omacka okolo vzdycky kdyz se nekdo regne jen aby sem vyblil svuj referer kod na “just another ponzi scheme” je opravdu k popukani…

Vazne si myslis ze to nekdo zbasti?


#3

Ano zaměřuji se právě na ty to jak vy říkáte “just another ponzi scheme” projekty s garantovaným výnosem a je dost pravděpodobné, že za měsíc tady třeba už nebude ale výnos je to slušný a byla by škoda toho nevyužít, když to jde. Přikládám svůj dnešní výběr a jestli to bude nutné příložím i sreenshot z mé bitcoin peněženky. Myslím, že 19 euro denně je hezkých a přitom jak bitcoin roste na ceně je to ještě hezčí.:slight_smile: