Hledám programátory (blockchain)


#1

Hledám pro oficiální projekt programátory a analytiky, kteří znají technologii bitcoinu (blockchain).
Chceme tuto technologii použít pro jiný učel (ne měna).

jirka: 6541020@seznam.cz


#2

co se trochu predstavit a hodit nastrel o co vlastne jde?

tohle na me pusobi jako ze se dvanactiletej kluk rano probudil s genialni myslenkou a hleda nekoho kdo to zrealizuje a kdyz to dopadne, tak mu za to trebas i neco da
:slight_smile:

jeste s emailem 6541020@seznam.cz

dik


#3

Korporátní pokusy o využití blockchainu k jiným účelům tu byly. Problém je, že ve finále, když se využije blockchain, tak vzniká dávno objevené - defacto multicloudový log případně RAID-1+ :slight_smile: Takže aby to nebylo tak, že ještě včera večer sliboval, že měna nebude, a druhý den ráno byla…

Obávám se, že na zneužití blockchainu k ukládání jiných dat než jsou transakce, vznikle buď opět blockchain (nedostatek inovace), nebo nějaká forma toho logu (nedostatek inovace). Tj. bude zde problém snadného ohnutí nějakého vhodného shitcoinu prostým upravením bloku pro potřeby např. firemního zálohování účetnictví (ale má to široké možnosti - např. blockchain ve školství by definitivně zametl s falešnými tituly, pokud by se do něj ukládalo globálně den ode dne např. výsledek zkoušek, absence, atp. - jen to kvantum dat to činí naprostou utopií). Za originální “blockchain accountment” nikdo nebude moc chtít platit, když do týdne vznikne desítky klonů na základě snadné nápodoby.


#4

:slight_smile: hmm škoda 12 už nemám jak ses možná na fóru dozvěděl.
Ano, souhlasím korporátní pokusy tady jsou a některé velmi zajímavé ať už je to katastrání úřad nebo internet věcí. Velmi zajímavá je doplňková funkce blockchain k vlastní DB atd. Určitě je toho víc.
datix chceš snad na foru životopis ? Nebo popsat nápad ?
Máš zájem, referenci napiš rád se i sejdu.
Prostě hledám lidi pro budoucí projekt. Rozhodně dělat něco k reálnému použití je lepší než měnu. :slight_smile: (hvězděsmrti) I kdyby to v praxi nedopadlo.:slight_smile:
Každý projekt vzniká - nápad, nacenění, peníze, realizace lhostejno jaká firma.
Máte jiný názor ?
forum je k diskusi


#5

Z par rozhovorů plyne, že není potřeba tolik tajemnosti.
Potřebujeme udělat přes pobočky sdílený číselník položek s prokázáním důvěryhodnosti záznamu. Pokud někoho neodrazuje mail :-), lhostejno firma či soukromník napište do 30.9. Práce pro firmu.


#6

ukončeno
5a77fad40b41b