Kde koupit s platební kartou bitcoin rychle


#1

Zdravím,

kde můžu platební kartou VISA nakupovat bitcoiny s co nejnižší komisí a nejbližším kurzem k ? Ještě jde o to, aby platební brána moje peníze neblokovala dlouho ale co nejrychleji je vzala z účtu.

Děkuji


#2

Pokud vim tak to nelze… Z principu jsou platby kartou reversibilni (vratne/reklamovatelne) a to si obchodnik s btc nemuze dovolit. Reklamace v minulosti jiz byly (uzivatel/platce si stezoval ze nic nedostal), takze se tomu vsichni z dobreho duvodu vyhybaji…

Take je otazka proc by to meli nabizet… Pokud mate (nedefraudovanou) platebni kartu, mate k ni i bankovni ucet, takze muzete poslat klasickou SEPA platbu.


#3

Účet nemám v Česku ale ve státě, kde SEPA platby jsou se špatným kursem banky a s vysokými poplatky. Z toho důvodu hledám jak možnost nákupu přes platební kartu.


#4

A v jaké měně máš tedy účet? Není to sice ideální řešení, ale možná bys našel někoho ve svém státě prostřednictvím localbitcoins.com ať už převodem nebo za cash.


#5

Btw při platbě kartou ten přepočet kurzu z tvé měny taky nebude zrovna výhodný takže by sis moc nepomohl:)


#6

Pokud vim tak kurz je stejny pri platbe kartou i wiretransfer. Jen poplatek se lisi… Ale jak jsem jiz rekl platit bitcoiny kartou nelze.

Jak pise testovaciprovoz idealni je pak localbitcoins.


#7

Na https://cex.io/ se dá platit kartou.
“We accept Сredit and Debit cards. Buy Bitcoins fast and easy via MasterCard and VISA.”


#8

A máš to vyzkoušené? Trochu to zkoumám a vypadá to, že by to mělo jít i s kartou vedenou v Kč, pokud jde o Visa/Mastercard.

Ale když pominu samotný převodní kurz kč/etc - eur/usd tak ty jejich poplatky jsou šílené…

USD - fee 4.5 % + 0.25 usd per payment
EUR - fee 4.5 % + 0.25 eur per payment

A pořád to nejsou btc koupené kartou, ale jen deposit na “burzu” kartou. Je to jakýsi bývalý pool, který se transformoval na burzu.

A samozřejmě jak je již zvykem, bez verifikace pouze do 1000 usd.


#9

Nezkoušel, ale je to zatím jediný o čem vím kde je možno použít VISA a ehw psal, že nemá účet v Česku ale ve státě kde SEPA jsou se špatným kurzem tak předpokládám, že má VISA k účtu USD. Je pravda, že na tvůj dotaz v které měně má účet případně VISA neodpověděl. Pak nelze konkrétně poradit :wink:
A ano souhlasím je to jen deposit na burzu (nepsal jsem o přímém nákupu) :wink: Ovšem pokud ten deposit tam s kartou bude rychleji než převodem pak samotný nákup BTC je v řádech sekund (pokut tedy nebude čekat na výhodnější kurz)


#10

No kurz tam zrovna nejvýhodnější není:) Cca 5 usd nad nejdražší burzou, ale účel by to splnit mohlo. Rozhodně dobré vědět, že taková služba existuje.


#11

Služby jsem nezkoumal, ale nemohly by tyto bitcoin bankomaty brát karty ? Také se rozběhla nějaká služba která je trošku kostrbatá, ale dá se platit u Sazky (objednat přes web). Sazka karty myslím bere. mrkněte http://www.wbtcb.com/cz/
Ale jak říkám nezkoumal jsem, i kdyby to šlo tak kurz bude … :slight_smile:


#12

Mám pocit, že Sazka karty nebere. Už jsem to párkrát zkoušel… (když jsem vsázel sportku)


#13

Sehnal jsi nakonec btc skrz VISA kartu?


#14

virvox.com - platba kartou nebyla problém.


#15

Myslíš https://www.virwox.com/ ? Šlo nakoupit přímo bitcoiny nebo jsi musel jít přes Linden dolary? Nikde tam totiž nevidím BTC/USD kurz.


#16

Přesně tak, přes Linden dolary, ale řešení to je, i když ne moc výhodný :frowning:


#17

Situace od února 2015 se již trochu změnila a je možné nakupovat kartou na www.bitstamp.net … akorát poplatky jsou dost vysoké (5% - viz https://www.bitstamp.net/fee_schedule/). Navíc karta musí podporovat 3D secure.

Máte někdo zkušenost s nákupem BTC kartou?


#18

coinbase.com zcela běžně použivam s mbank VISA kartou. S airbank je problem nepodporuje tak silné zabezpečení dle vyjadření banky.


#19

Diky za zpravu. Jaky jsou limity a poplatky?

Nevis jestli je to s 3D secure? (to je ta verifikace pomoci sms)


#20

Ano karta s 3D secure je nutnosti https://support.coinbase.com/customer/en/portal/topics/796531-payment-methods/articles