Kraken nákup - dotaz na wallet

Zdravím, nejako sa z toho neviem vysomáriť a potreboval by som radu. Otvoril som si na Krakene účet lebo chcem za EUR nakupovať nejaké coiny. Zatiaľ ma obchodovanie netrápi.
Čo neviem je, ako vlastne funguje nákup a kde skončia napr. LTC ktoré nakúpim. Pýtam sa lebo nikde na účte nevidím možnosť pridať vlastnú adresu peňaženky. Nemá s tým niekto skúsenosti? Na akú adresu mi príde to LTC? Treba to niekde dopredu nastaviť (ale kde?) alebo to systém automaticky nejako vygeneruje a potom to budem musieť až následne previesť do svojej domácej peňaženky?

Funguje to asi jako kazda burza… To znamena az nakoupis pozadas o vyber a uvedes svou cilovou bitcoin adresu.

Dík za odpoveď. Aj preto ma to zaujímalo lebo oficiálne sami uvádzajú že najvyšší stupeň zabezpečenia účtov majú len pri BTC s tým že na ostatných menách sa pracuje. Tak ma napadlo, že by som v ideálnom prípade rovno nakupoval na svoju adresu … zjavne to tak ale nefinguje.

Neznam burzu ktera by takto fungovala… Pak by neslo se zustatkem operovat na burze dal. Takhle tam mas nejaky obchodni ucet a muzes prodavat/nakupovat dle libosti.

To co popisujes je spis format nejakeho escrow a pripomina mi to treba localbitcoins.com (uprimne ale nevim jestli stale funguji timto zpusobem).

na tomto principu funguje česká burza https://www.bitstock.com/cs ale uprimne receno zpusobuje tento zpusob obchodovani vic problemu nez uzitku. nicméně je fajn nakupovat a prodávat přímo bez nutnosti to posílat na burzu.