Kraken - skúsenosti?

Prevádzal som na Kraken 2 € na skúšku minulú stredu. Dodnes tam nič neprišlo. Je možné, aby SEPA prevod k nim trval tak dlho? Aké máte skúsenosti týkajúce sa Krakena vy?

Posielaš tam 2€ a prevod SEPA koľko stojí? koľko stojí poplatok za prijatú platbu u https://www.kraken.com/, resp. aký je minimálny vstup aby si mohol obchodovať ?
2€ s tým veľa vody nenamútiš.

Poplatok pri SEPA je rovnaký ako pri domácom prevode. Poplatok u Krakena nie je, teda aspoň som nenašiel o tom žiadnu informáciu. Poplatky sú ale popísané už pri informáciách pre vytvorenie prevodu, takže počítam,k že je to bez poplatku. Poplatky sú tuším až pri obchodovaní.

Ja som si odtial prevadzal na skusku 140€ a prisli na druhy den. Dnes som skusil poslat 4 000€ tak dam vediet ci prisli.

Vcera prislo aj 4 000. Poplatky 0.09€. Prevod trval 1 pracovny den.

Vcera som skusil poslat dalsich 1300 Eur a dnes som bol velmi prekvapeny ked moj prevod mal status “Failure”.
Pokusil som sa o dalsi prevod cca 900 Eur. No narozdiel od predchadzajucich pokusov, kedy do hodiny bol status “Success”, ma tento uz cca 4h status “Pending”.
O vysledku a pripadnej odpovedi podpory budem informovat…

Mam verifikaciu na “Tier 3 Captain”, kde je denny limit $ 20 000.

Edit: nie som sam co ma rovnaky problem… https://bitcointalk.org/index.php?topic=290799.660 a dokonca je stranka dnes nedostupna. Tak ako som bol za zaciatku s krakena nadseny zacinam mu prestavt verit…

Edit2: Aj ked je stranka stale nedostupna vcera vecer zadany prevod uz mam pripisany na bankovom ucte.

Už je to OK
5a77c644b2eae

máte niekto info, prečo stránka KRAKEN nefunguje? Dúfajme, že to nie je ďalšia burza, čo má problémy…

Nemáte někdo zkušenosti s Wire transfer? Zkoušel jsem to přes SEPA, ale po pár hodinách mi naskočilo “failure”.
U Wire transferu mám od včerejška “sent”.
Že by tak 3 dny?

Zkusenosti s Kraken nemam, ale obecne SEPA trva cca 3 dny (jelikoz jde pres SEPA zuctovani mezi bankami) zatimco Wire transfer (tj. klasicky preshranicni prevod) klidne i tyden nebo dele (zalezi kolik bank je po ceste).

Soucasne jsou i o to vyssi poplatky za korespondencni banky, ktere mohou finalne prijatou castku dodatecne snizit.

Díky za info.
Dneska to dorazilo. Poplatek 5 E.
Kraken jede pořád bezproblémově.

Kraken konečně začíná podporovat market-makery a dodavatele likvidity a nabízí nový model poplatků:

Market “maker” strana obchodu má nyní poplatky 0 - 0,16% dle historického objemu.

Pro vysvětlení:

“maker” dává příkaz do knihy (cenotvorný budoucí závazek)
“taker” reaguje na jiný příkaz v knize (okamžitou realizací obchodu)

Výhoda a nevýhoda obou je zohledněna právě poplatkem. Maker nese větší riziko špatné predikce.

Zdravím, máte někdo zkušenosti s následujícím ?

3x jsem posílal na Kraken SEPA Euro platby, stovky €, vše v pořádku, připsáno druhý den, cryptoměna nakoupena, vybrána.

Obdobně jsem tam poslal cca 1200 € a platba taky “připsána”, akorát tam mám status “On Hold” modře. Takže připsána není a nemohu s ní operovat.

Koukal jsem na FAQ, čím by to mohlo být. Ověřil jsem, že z Fio banky problém není, též limity na Krakenu jsem nepřesáhl, mám Tier 3 ověření.

Vytvořil jsem tam dotaz na supportu, akorát se mi stále nikdo neodezval. Nemohu používat peníze, které jsem tam poslal, což je opravdu opruz.

Má s tím někdo zkušenosti ?

Kraken nepouzivam, ale urcite budeme radi, kdyz reportnes az se to vyresi. Verim ze by support mel do 48 zareagovat…

Tak vyřešeno,

od připsání platby On Hold včera v 16 hodin a po půl hodině vytvoření požadavku na jejich supportu, přes jednu urgenci prostřednictvím odkazu na Google docs formulář, který tam dali z Krakenu, kam se zadá jen to číslo požadavku, to trvalo přesně jeden den, 24 hodin.

Proč byly peníze zablokovány, mi v odpovědi nesdělili, pouze omluva za zpoždění, každopádně platba připsána.

Kraken je úplně v háji semizdá. Já jim psal na podporu proč to furt nejede a prostě to maj vadné a nestíhá jim systém. Prý makají na novém, ale kdy ho budou mít neřekli.

KRAKEN pouzivam skoro rok.Drive se hodne sekal, vypadaval a lagoval.V lednu 2018 posilili servery a jede ted jako po masle.
Posilam si na nej vytezene BTC a pres nej posilam SEPA platbou eura na svuj ucet.penize pripsany za 24hodin.
Vse funguje paradne.Nizke poplatky

Díky za report… Jakým stylem probíhalo ověření identity?

Poplatky za obchodování mají pro normální smrtelníky běžné (0,26%)… Ale pro tradery a high frequency trading je fajn, že mají poplatkovou strukturu maker fee / taker fee, kdy od 10 milionů USD měsíčně je maker fee 0%… :deer:

https://www.kraken.com/en-us/help/fees

Obchodování na páku také málo která burza nabízí… takže za mne je to plus.

To uz si dost dobre nepamatuji ale bylo to urcite jako klasicky na ostatnich smenarnach rozdeleno do Tierů a zaslanim obcanky (predni a zadni strana)

Potvrzuju. Prosinec a leden byla hodně velká bída, ale od posledního upgradu to šlape velmi slušně. Prověřování:
Tier 1 - crypto dep (no limit), crypto with (2,500 USD/den), fiat (0) - jen jméno + datum narození + zemi pobytu + číslo telefonu
Tier 2 - crypto dep (no limit), crypto with (5,000 USD/den), fiat dep (2,000 USD/den), fiat with (2,000 USD/den) + adresa
Tier 3 - crypto dep (no limit), crypto with (50,000 USD/den), fiat dep (25,000 USD/den), fiat with (2,5000 USD/den) + občanka/pas + důkaz adresy + další ověřování pro některé země
Tier 4 - individuálně