Litecoin (LTC) - spekulace

Myslím, že Mt.gox od toho upustil, resp. to vůbec nezavedl.

kurz jde dolů
jakou možnost zvolit?
. nebát se přikoupit HW a věřit v LTC
. dál těžit ale momentálně neprodávat LTC
. přestat a začít až se kurz zvedne
. skončit a vše prodat

zřejmě to zde řeší každý.Ale tak mě zajímá kdo jakou má hranici.Jestli bych si neměl udělat plán kdy co jak udělat.Např. když kurz příští měsíc spadne na 20kč, tak to nechám běžet na polovinu a polovinu HW prodám.

imho, kurz ltc je v umere s btc a btc klesa… tudiz ltc taky

no nevim. LTC od 5 dolarů pořád jen klesá…dneska už je za 2 dolary…a pořád klesá

btc od 266 dolaru jen klesa… a stale jen klesa;) dnes uz jenom kolem 107 dolaru

vidis souvislost?

máte někdo zprávy ,zda bude LTC na https://mtgox.com/ ?

V patecni vyjadreni MtGox slibuje cervenec…ale kdo vi

1. As risky as it is to invoke the name of Litecoin (LTC???), we must apologize for not keeping everyone up to date. The fact is that the current situation means a continued delay, but for good reasons. We’re looking at July right now, though that depends on a few things. Mainly, we want to do things correctly from the beginning.

Trochu OT, ale kdyz se bavite o Goxu…

Bylo avizovano, ze se na MtGox zavede i LTC, melo to byt v cervenci… Zatim ticho po pesine, nevite co se s tim deje?

https://www.mtgox.com/press_release_20130805.html

Zdravím zdejší obchodníky, co si myslíte že se stane pokud tato největší burza začne nabízet ltc obchody, půjde to nahoru nebo dolů?

Už jen ta zpráva, že bude na MT.Gox vynasla cenu dost vysoko. Takže můj tip je, že ano.

Nepůjde to nikam, pac současna cena s tou informaci už počítá.

Ahoj,
jak to vidite se vstupem LTC na burzu Mt.GOX - myslite, ze jak se tam LTC dostane tak vylitne cena za LTC?

ono se v tom neco zmenilo? co vim, tak LTC se na gox chysta minimalne 2 mesice a uz to bylo x krat odlozeno.(

Ja jsem o tom, ze se mel Litecoin zavadet uz drive nevedel. Muj post byl reakci na nasledujici zpravu:

tak samozrejme vyleti nahoru a uz se tesim az tam daj FTC…

Hmm, mozna, ze nepoleti. Na foru tady jsem videl prispevek od Maxvandinn, ze soucasna cena LTC uz odpovida tomu navyseni, ktere by melo nastat pri vstupu na MtGOX - coz si myslim, ze je logicke.

Na jiných burzách dost možná LTC výrazně spande, pokud bude sloužit jako prostředek pro vyvedení prostředků z Mt.Gox. Tzn výsledek bude jako u bitcoinu - na Goxu je o dost vyšší cena než na ostatních burzách.

Co myslis tim vyvedenim prostredku z Mt.GOX a tim "výsledek bude jako u bitcoinu "?

Výběry USD/EUR u Mt.Gox v současnosti trvají běžně i dva měsíce. Proto jsou BTC jedinou cestou jak vybrat z účtů u Mt.Gox prostředky. To se odráží na ceně BTC u Mt.Gox… je vyšší než u jiných burz.

Výběry LTC fungují stejně (výběry jsou okamžité) takže by teoreticky měla nastat analogická situace.