Meta trader 4

Obchoduje tady někdo přes meta trader na btc-e? Zajímaly by mě zkušenosti jak to funguje prakticky (nemyslím přímo meta trader, k němu je návodů dostatek), u koho “leží” nabité prostředky, jak se přesunují prostředky tam a zpět. Taky výhody/nevýhody jestli má vůbec smysl se s tím učit, s jakou částkou je dobré začít na vyzkoušení a pochopení platformy. Taky jaké jsou související poplatky. Předpokládám neexistuje verze pro linux… Taky jaké jsou bezpečnostní rizika co se týče komunikace mezi pc a platformou. Uvítám jakoukoliv informaci či tip.

Další bublina? Náhlé výkyvy a šoky - Intradenní obchodování

Zpracovani prikazu je vyrazne pomalejsi nez skrz web. Mobilni verze mt4 je defacto stejna jako appka od plus500 pro iphone.

Pomalejsi odezvy ale rychle grafy… (osobne to mam na iPhone prave a jen kvuli grafum)

Paka 1:1 az 1:3 (na to pozor) - diky stoplossum jsou vykyvy kurzu btce vetsi nez u jinych burz.

Presun USD prostredku se dela pres zalozku finance na btce.

Verze pro linux asi neni, ale je pekna verze pro iOS mozna i Mac…

Poplatky jsou nyni v akci mensi nez u web api (platis jen za otevreni pozice, nikoliv za uzavreni to je rozdil proti webu). To se ma zmenit od ledna.

Ziskas stoplossy a nastaveni takeprofit, coz web neumi. A predevsim moznost shortovat trh, co dodenavna nabizela jen plus500.

Bohuzel neni tam trailing stoploss.

Používáte někdo meta trader 4 na obchodování s BTC? https://finex.cz/rubrika/meta-trader-4-serial/
Má to poskytovat podrobnou technickou analýzu, grafy, podrobný vývoj cen, prostě info, které by mělo pomoct odhadnout správný budoucí směr vývoje. Delší dobu obchoduju kryptoměny a ráda bych znala něčí názor, moc reviews jsem totiž nenašla, kromě info finex webu.

MT4 je super, využíval jsem ho dokud ho nabízela (a existovala) btc-e.com … Bohužel momentálně nevím o burze, která by jej podporovala (a aby tam byla nějaká likvidita). Je to spíš záležitost FX brokerů.