Mt.Gox

Ted jim vytuhnul evidentne trh… Ostatni trhy jedou…

Za chvili bude po roce bitstamp vyse nez gox… :slight_smile:

Ak si ludia nevsimnu ze mtgox ma chybu moze to vyvolat riadnu paniku…

aktualne sa scenar opakoval uz 10x

Mozno to nie je chyba, ale algoritmus mtgoxu, ktory umelo navysuje cenu, tym ze ked dosiahne kriticku uroven nakupy obrovske mnozstva btc. Aktualne je to uz cca 50 000.
A cisto teoreticky ani nemusia mat dostatok hotovosti na taketo manipulacie… ak je to tak a dnes sa to prevali… odhadujem pad pod $200 a koniec mtgox…

https://bitcointalk.org/index.php?topic=360374.0

taky se mi to zdalo divne ze to vzdy vyskocilo nazpět,ale spíš to bylo tím že systém měl lagy a opakoval již uskutečněné transakce a co se týká hotovosti goxu, oni už normálně vyplácejí?Osobně si myslím že gox pujde po novem roce do kopru…

Vizera to tak, ze bola aktivovana nejaka “ochrana”, ktora zabranila velkemu padu…no kazdopadne tomu zabranila len na chvilu. A GOX si pripisal dalsi minusovy bod.
Ked sa pozeram na tie grafi, neverim ze to bol rollback. Jasne na nich vidim ze na jednu minutu nakupov bolo treba 3-5 min predajov v inom objeme.

Info:
Dne 14.11.2014 zadán výběr z MtGox v EUR
Dne 10.12.2014 připsaná částka na účet u ČSOB v CZK

Edit: částka 958.56EUR

Info:

Dne 1.12.2013 - obržen hormadný mail od MtGOx a jedna zpráva obsahuje tvrzení, že polská banka navýšila MtGoxu limity na posílání a že SEPA bude rychlejší.
Dne 3.12.2013 - zadán testovací výběr 1000 €. Zatím stále jen Statust: confirmed a tedy více než týden už platba čeká.

Požádal bych ostataní, aby uváděli o jakou částku se jednalo. Podle všeho MtGox dorbnou částku typu stovek € pošle asi dříve než třeba 10 tis. €, tak ať v tom máme přehled. Pokud můj výběr dodje v nějakém rozumném čase, tak další zkusím 5000 €.

Mno nevím proč někdo zkouší poslat víc než 1000EUR/24h a víc než 10000EUR/30dní to jsou limity uváděné MtGox. Pak ať se někdo nedivý, že to trvá dlouho a má s tím problémy :wink:

To nejsou moje limity. Mám udělaného Trust membera. Poslal jsem tam apostilované dokumenty do Tokia a přijali je. Mám limity v podstatě neomezené. Ale je mi to v podstatě na nic, když nepošlou ani těch 1000 €. :slight_smile:

Po par tydnech, kdy jsem tam resil, ze jsem pridal dalsi bank acc a ten kombobox mi to zobrazuje uplne stejne, takze nevim, ktery je ktery.

Ahoj. Udělej si ještě jeden nový s odlišným názvem, ať se v tom vyznáš.

měl jsem ten samý problém! To jejich rozhraní je fakt trapné. Při withdraw tam nejsou žádné detaily, žádné summary, žádný confirmation a ani nevidíš, jestli vybíráš eura nebo dolary. Neuvěřitelné. Přes jejich support jsem si nechal ten jeden account smazat a pak jsem to přidal znova a připsal manuálně EUR abych to poznal…

Tam je nekde moznost manualni zmeny? Ja to tam nemam, nebo jsem slepej! Na supportu uz jsem je jebal, ale neocekavam nic jinyho, nez “dear valuable customer, we’ll escalate…” (byt muj vylet do tokia posunut o rok, tak tam ted na ne vletim s katanou)

Sám to neopravíš. Ale to nevadí. Tam stejně podle mě žádná kontrola není. udělej si nové 2 účty na výběr a pojmenuj si je tak aby jsi se v tom vyznal. To je jedno, že jsou na stejnou banku. Pak stejně volíš tu jednu možnost.

prave kdyz jsem to tu tak procital, tak si rikam, ze bych to poslal v btc - coz me docela stve, protoze jsem spekulativne nakoupil pri malem kurzu a prodal pri vyssim, jenze ted je jeste vyssi, krucinal!

Zdar vespolek, řešil tu někdo v poslední době validaci účtu na MtGoxu? Chci odtamtud poprvé poslat BTC a vyžaduje to verifikaci účtu. Moc se mi nechce tam posílat scany občanky/řidičáku/pasu. Jaký máte názor/zkušenost?

resi se to furt dokola na vsech fejsbukach. chces validovat, posilej. ale pocitej s tim, ze se ted docela hodne zamita a trva to.

Mno ono mi asi nic jiného nezbude pokud ty BTC chci vybrat :frowning: Ale trochu mám obavy s případným zneužitím.

proc by mel nejakej zlutak zneuzivat tvuj ridicak, kdyz jich ma na vyber nekolik tisic denne? :smiley: tak to smen tady na foru, nebo mas tisice btc?