Mt.Gox

Požádal bych ostataní, aby uváděli o jakou částku se jednalo. Podle všeho MtGox dorbnou částku typu stovek € pošle asi dříve než třeba 10 tis. €, tak ať v tom máme přehled. Pokud můj výběr dodje v nějakém rozumném čase, tak další zkusím 5000 €.

Mno nevím proč někdo zkouší poslat víc než 1000EUR/24h a víc než 10000EUR/30dní to jsou limity uváděné MtGox. Pak ať se někdo nedivý, že to trvá dlouho a má s tím problémy :wink:

To nejsou moje limity. Mám udělaného Trust membera. Poslal jsem tam apostilované dokumenty do Tokia a přijali je. Mám limity v podstatě neomezené. Ale je mi to v podstatě na nic, když nepošlou ani těch 1000 €. :slight_smile:

Po par tydnech, kdy jsem tam resil, ze jsem pridal dalsi bank acc a ten kombobox mi to zobrazuje uplne stejne, takze nevim, ktery je ktery.

Ahoj. Udělej si ještě jeden nový s odlišným názvem, ať se v tom vyznáš.

měl jsem ten samý problém! To jejich rozhraní je fakt trapné. Při withdraw tam nejsou žádné detaily, žádné summary, žádný confirmation a ani nevidíš, jestli vybíráš eura nebo dolary. Neuvěřitelné. Přes jejich support jsem si nechal ten jeden account smazat a pak jsem to přidal znova a připsal manuálně EUR abych to poznal…

Tam je nekde moznost manualni zmeny? Ja to tam nemam, nebo jsem slepej! Na supportu uz jsem je jebal, ale neocekavam nic jinyho, nez “dear valuable customer, we’ll escalate…” (byt muj vylet do tokia posunut o rok, tak tam ted na ne vletim s katanou)

Sám to neopravíš. Ale to nevadí. Tam stejně podle mě žádná kontrola není. udělej si nové 2 účty na výběr a pojmenuj si je tak aby jsi se v tom vyznal. To je jedno, že jsou na stejnou banku. Pak stejně volíš tu jednu možnost.

prave kdyz jsem to tu tak procital, tak si rikam, ze bych to poslal v btc - coz me docela stve, protoze jsem spekulativne nakoupil pri malem kurzu a prodal pri vyssim, jenze ted je jeste vyssi, krucinal!

Zdar vespolek, řešil tu někdo v poslední době validaci účtu na MtGoxu? Chci odtamtud poprvé poslat BTC a vyžaduje to verifikaci účtu. Moc se mi nechce tam posílat scany občanky/řidičáku/pasu. Jaký máte názor/zkušenost?

resi se to furt dokola na vsech fejsbukach. chces validovat, posilej. ale pocitej s tim, ze se ted docela hodne zamita a trva to.

Mno ono mi asi nic jiného nezbude pokud ty BTC chci vybrat :frowning: Ale trochu mám obavy s případným zneužitím.

proc by mel nejakej zlutak zneuzivat tvuj ridicak, kdyz jich ma na vyber nekolik tisic denne? :smiley: tak to smen tady na foru, nebo mas tisice btc?

Moc toho tam nemám, ale jde mi o to, to odtamtud vůbec dostat. (Prodat třeba i tady, ale mít možnost to odtamtud někomu poslat)

na vyber btc musis mit overeni? to se mi nezda…

no právě, že to ověření chce :frowning:
Your account is currently pending review, please visit https://mtgox.com/forms/verification

Podotýkám, že jsem o verifikaci ještě nežádal.

Uz je to tak, zda se ze to pred par dny zmenili…

Mrkni do sekce s vybery:

Uz je to tak, zda se ze to pred par dny potichu zmenili…

Mrkni do sekce s vybery:

to jsou dobry svine! pro nektery lidi to jiste bude duvod, aby jim tam ty penize nechali! minimalne je to navic pojistka, jak dalsim lidem odlozit vyplaceni penez. smutne…

Kdyz se ti nechce, tak tam neobchoduj … ale jinde to neni jiny. Proste chteji mit overenou tvoji totoznost, kvuliva terorismu apod …

EDIT: tyjo, tak overeni na vyber BTC, to je husty … prachy chapu, ale BTC, to je masox … o duvod vic se na ne vysrat.