Mt.Gox

No to asi těžko. Z jiných míst mi to chodí normálně.

madmax77: tak i z Goxu by SEPA mela byt bez problemu, protoze posilaji z polske banky, takze tady bych videl fakt neschopnost ci zamer na strane Goxu. a ze nakonec nejsou schopni vcas vyridit ani international wire transfer, ktery doporucuji jako rychlejsi variantu, mi opet napovida ze je na Goxu neco hodne shnileho.

jinak m-bank bych pro zahranicni platebni styk vubec nebral. pokud nekdo mate firmu / zivnost zkuste mrknout na www.citfin.cz. maji vyhodnejsi kurzy, 3 sepa platby mesicne zdarma a dalsi jen za 20 kc, SHA platby tusim 190 Kc, coz je v porovnani s jinyma banakama taky ok. odchozi SEPA i internatioanl wire transfer kdyz jsem zadal vcas, tak byly druhy den na protejsim uctu, co mi chodi platby v SEPA, tak jsou take vetsinou do dvou dnu prevedene.
vyuzivam je zatim treti mesic a nemuzu si stezovat.

Z jiných míst mi ale běžně SEPA chodí, takže ten problém bude u nich.

To je blbost, SEPA platba z bitstampu bez problémů.

FIO skutečně neumí SEPA, platba z bitstampu dorazí prostřednictvím TARGET2. http://www.mesec.cz/clanky/jake-jsou-rozdily-mezi-platbou-sepa-a-target2/

hmm máš pravdu, sice je to víc než rok starý článek,ale zatím fio v seznamu bank není, což vzhledem k povinosti vstoupení do SEPA systému do roku 2014 bude brzy vyřešeno.
edit: potvrzeno přímo od fio. takže sepa z goxu padá.

mne z mtgoxu na mbank (sk) sli peniaze 2 dni cca 231€ vyber ma stal cca 2,5€

A kdy ti je poslali? Jestli někdy v červnu, tak to ještě mohlo být, ale to ti ty € šly od zadání výběru 2 dny v posledních týdnech?

ano, 28.8.2013 zadana poziadavka,
30.8.2013 prisli na ucet z polskej banky:

PRICHÁDZAJÚCI PREVOD SEPAMT. GOX POLAND INC. SP. Z O.O. PL.POWSTANCOW WARSZAWY 2 00-030 WARSZA PL59109023980000000117595694MtGox Withdraw - b41b3d88-08******************

emikdca: hm tak asi to taky prubnu, ale jakto ze jsi platil poplaten jen 2.5E kdyuz tam maj uvedeno 15$ ?

emikdca: mozna ti to prislo tak rychle diky te nizsi castce, ktere by udajne meli zpracovavat prednostne. ja na 1200$ cekal 4 tydny bez vysledku.

t3s3r: jestli si dobre pamatuji za za SEPA maji 2.5e a za international wire transfer 2000 yenu. pokud to budes zkouset a bude to vyssi castka, tak se plz podel o zkusenost. pokud by zacali i vyssi castky posilat rychleji, tak bych mozna zacal o Goxu zase uvazovat.

Kdo to prvni rozchodi, muze docela vydelat… ted za nejakych 2500 nakoupit na bitcash a prodat za 143 usd na mtgox… to je zisk 300+kc…

dotaz: ty jsi mel na goxu ucet v eu nebo v usd? Koukal jsem na to a vypada ze to jsou dva rozdilne trhy, vzhledem k ruznemu objemu “volume”

ja mam ucet v EU, teraz som zadal vyber znovu 402€, dam vediet ked pridu…
ci to budu zas 2 prac. dni, alebo viac

carlos: hlavne nenapadne propagovat bitcash smenarnu :smiley: :stuck_out_tongue: ale tak to ma byt :smiley:

emikdca: super, urcite dej vedet

jsem nedockavej, tak zvazuji, ze zkusim na mtgox dneska poslat nejake btc a prodat za eura a hned poslat jako SEPA na ucet. pokud se k tomu odhodlam tak dam taky vedet jak jsem dopadnul. jen mam strach aby mi to tam pak zase mesic netrcelo.

Jenže českou mbank stále MTgox neumožňuje zadat pro typ platby (transfer type) Euro, jen jako International. Právě jsem ověřoval…

kace kde si to overoval a jak? ja si pred nedavnem pridal svuj ucet mbank a nikde jsem nevidel moznost vybrat sepa nebo international, ale udaje jsem zadala tak jak na bitstampu

Jednoduše - Funding Options - Withdraw Funds - Add withdraw method - BankTransfer - vyplním IBAN - objeví se obrazovka s informacemi o účtu a jako transfer type je aktivní jen volba International (a ne Euro jak by mělo být).

A ještě přidám odpověď na můj dotaz od MtGox supportu z 31.8.
" Sorry for the inconvenience caused. I have checked and confirmed that we need to update our system to include EURO transfer through BRE BANK SA. I have already escalated this issue to our development team and we will get back to you with an update. At this point of time we do not have an ETA, however I will keep you posted on the progress made."