Mt.Gox

Takže pár postřehů, trh za euro je opravdu objemově nekolikrát menší než za usd, a druhý docela zásadní je v limit u euro výběru 1000 euro /24 , max 10.000eur za mesic. edit: limit zvýší na požádání.

takže? vybiral jsem o vikendu 1000e a pak 5600e . teď jen doufám že to dorazí :slight_smile:

Asi som mal minule stastie, zatiaľ neprišli…

četl jste někdo ty diskuze na bitcointalk o toxu? já na ně narazil v noci a mám zkaženej celý den.Jestli je to pravda tak je to …

Wtf?
5a78afacc3e61

tenhle thread? https://bitcointalk.org/index.php?topic=179586.1500

no mne už meškaju platbu 20 dní…čo zas blbnú na tom goxe

napiš podpoře o zrušení , stejnak to určitě ještě neposlali, nakup btc a zdrhni ! :smiley:
Alespoň než to bude všechno fungovat jak má.

ten jen potvrzuje ty o situaci goxu,ale jsou tam thready o tom jak po goxu jde americký berňák atd…
https://bitcointalk.org/index.php?topic=238036.0 tohle a asi tři podobný

Gox dolary neposila vubec (jenom asi 10 lidem denne, kteri si priplati 5%), Eura posila asi za 20-30 dni (castky pod urcitou variabilni hranici do tydne, naposledy ta hranice byla 400 euro a snizuje se).
Jeny a zloty fungujou plus minus normalne (pro obcany Japonska respektive Polska), ostatni meny nevim.

no ja som si od nich poslal pod 400 eur a už je tomu 3 týždne a nič… pred tým to bolo behom pár dní…

Mezi jednotlivými SEPA výběry musí být alespoň 20 dní, jinak se čeká déle. Moc to (pochopitelně) neinzerují, ale je to tak.

FIO umi SEPA platby, ale maji kurz na prd. Proto ted resim jak prevadet penize z Rakouska do CR s min. poplatky.

Si si istý? majú tam písane že akurát pre časovo normálne vybavenie sepa je 1000 USD denne. Chceš tým povedať že aj keby som si vybral len 100 eur, tak musí byť medzi tým 20 denny interval aby platba prebehla v reálne bežnou rýchlostou sepa platby zo zahraničia?

ad1 FIO neumi SEPA platby, jenom Europlatby.

ad2 Ano, musi byt mezi nimi 20 denni interval. Co maji napsany je irelevantni, zakazniky klamou bezostysne… kdyz dostatecne sijes do jejich supportu, tak se ale tuto informaci dozvis.

FIO SEPA pry umi,
Založil jsem si ve FIO dolarový učet. Ověření banky v MTGOX mi prošlo takže uvidíme. Nevíte jestli SEPA musí být jen v Euro ? dle mě je to do FIO (dolarový účet ) taky SEPA platba.

Mt Gox dolary neposíla vůbec, pošli si to v eurech. Dolary do konce roku neuvidíš, eura snad tak za měsíc dojdou.

Edit: SEPA je clearingovy systém v eurech, fakt ti doporučuju si to tady projít a něco si o tom zjistit. Může se ti stát, že ti peníze zůstanou viset u Goxu, když si to nebudeš hlídat.

… a FIO fakt SEPA neumi. Ale kdyz si to chces mesicnim cekanim a pak vracenou platbou overit, prosim …

SEPA = Single Europan Payment Area

tak vcera prisla platba co som pisal ze som zadaval cca 13.9. dosla 8.10…

pekne, skoro mesiac :slight_smile: mal si pod 1000 USD?