Mt.Gox

resi se to furt dokola na vsech fejsbukach. chces validovat, posilej. ale pocitej s tim, ze se ted docela hodne zamita a trva to.

Mno ono mi asi nic jiného nezbude pokud ty BTC chci vybrat :frowning: Ale trochu mám obavy s případným zneužitím.

proc by mel nejakej zlutak zneuzivat tvuj ridicak, kdyz jich ma na vyber nekolik tisic denne? :smiley: tak to smen tady na foru, nebo mas tisice btc?

Moc toho tam nemám, ale jde mi o to, to odtamtud vůbec dostat. (Prodat třeba i tady, ale mít možnost to odtamtud někomu poslat)

na vyber btc musis mit overeni? to se mi nezda…

no právě, že to ověření chce :frowning:
Your account is currently pending review, please visit https://mtgox.com/forms/verification

Podotýkám, že jsem o verifikaci ještě nežádal.

Uz je to tak, zda se ze to pred par dny zmenili…

Mrkni do sekce s vybery:

Uz je to tak, zda se ze to pred par dny potichu zmenili…

Mrkni do sekce s vybery:

to jsou dobry svine! pro nektery lidi to jiste bude duvod, aby jim tam ty penize nechali! minimalne je to navic pojistka, jak dalsim lidem odlozit vyplaceni penez. smutne…

Kdyz se ti nechce, tak tam neobchoduj … ale jinde to neni jiny. Proste chteji mit overenou tvoji totoznost, kvuliva terorismu apod …

EDIT: tyjo, tak overeni na vyber BTC, to je husty … prachy chapu, ale BTC, to je masox … o duvod vic se na ne vysrat.

BTW na btc-e.com je to podobné?

Na btce-com jsem neco malo vyspekuloval, ale vybiral jsem v BTC, zadnou verifikaci to tehdy nechtelo.
Na bitstampu ano.

Správce trustu po zkrachovalém Mt.Gox fondu prodává co zbylo z Mt.Gox (údajně cca 1/4 btc se nějak náhodou našla někde zapadlá) a díky vzestupu ceny od roku 2014 nyní sedí ještě na 1,9 mld. USD.

Docela reálná šance, že dost závazků pokryje…