Nejlepší BTC Faucet/ponzi první část

ponzi
pyramida
referral

Zatím nejlepší BTC faucet/ponzi,na který jsem kdy narazil.
Faucet v případě,že neinvestujete a ponzi pro placený level.
Zatím vše funguje.
http://btc-flow.com/

Nejlepší BTC Faucet/ponzi

To je hodně LOL. Ale musím uznat, že na free bitcoins je to super a široko daleko o ničem lepším nevím.

CAN I GET MY MONEY BACK AFTER INCREASING THE LEVEL?
No. You can only play and earn.

Btw. ten tvůj referral nefunguje (An Error Was Encountered The URI you submitted has disallowed characters.)

Jestli jsem správně pochopil princip, tak jde o to, abys utratil peníze za upgrade levelu a doufal, že se ti to vrátí:)

Jinak tam musíš každých 8 minut vybírat těch 0.000012 btc. Takže za 2 hodiny máš slušnou 1 Kč:) A to se vyplatí:D

Je to přesně,jak píšeš,až na jednu věc:
CAN I GET MY MONEY BACK AFTER INCREASING THE LEVEL?
No. You can only play and earn.

Špatně jsi pochopil.Když zainvestuješ,tak pochopitelně nemůžeš vybrat tu investici,ale musíš počkat,až si na sebe vydělá.V mém případě jsou to u LEVELu 5 pouhé 4 dny a jsem na svém.Potom už jen zisk.SAMOZŘEJMĚ SE JEDNÁ O PONZI A KAŽDÝ S MOZKEM V HLAVĚ POŠLE JEN TO,O CO SI MŮŽE DOVOLIT PŘIJÍT.V mém případě 1BTC.
P.S. Referral opraven :)) Díky za upozornění

Jj tak jsem to myslel, částky, které zaplatíš za upgrade jakoby zmizí, ale díky tomu “vyděláváš” rychleji. Takže když se to vrátí, tak pak už jen vyděláváš, dokud to bude fungovat a budeš si to pravidelně vybírat.

Na levelu 5 ti stačí na to mrknout 1x za 10 hodin, to už je jiná:) Dej vědět až to budeš mít zpátky vydělané a u sebe v peněžence.

Přesně tak,3 dny jsem jel na free account a vybíral po 1200 satoshi.Všechny platby úspěšně v peněžence.Dnes jsem se rozhodl zkusit placenou verzi a už nemusím vyplňovat captcha a stačí vybrat jednou za 10 hodin (nebo dříve a počítadlo se vynuluje).To platí pro LEVEL 5

Dám vědět.Každých 10 hodin vyberu cca 0.1 BTC ať se to lépe počítá.
Prvních 0.1 BTC budu vybírat asi za 4,5 hod

Takže sis nezvyšoval level postupně a rovnou sis tam dal level 5?

Předpokládám musíš platit postupně, takže level 5 vyjde celkem na 1.4 btc? Nebo to jde rovnou jen za 1 btc?

Nemusíš postupovat,koupil jsem rovnou LEVEL 5 za 1 BTC
(Nicméně u některých prohlížečů se prý nezobrazují šipky pro posun okna těch LEVELů,používám Chrome a tam je to OK,na opravě se prý už pracuje).

Tady je odkaz na Bitcointalk:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=950011.1640

Ještě jsem si všiml jedné podstatné věci a to, že ty levely mají svoji životnost. U levelu 5 to vypadá, že investuješ 1 btc a za dva týdny máš zpátky 3 btc. Tomu moc nevěřím.

U těch ostatních levelů se to pomalu ani nevyplatí upgradovat, jelikož se to akorát tak vrátí a pak se to musí znovu zaplatit.

Je to evidentně tedy postavené na tom, aby si každý řekl, pošlu 1 btc, vrátí se mi 3 a rovnou zaplatil level 5:)

Mně matematicky vychází každý LEVEL profitabilní slušně.Můj LEVEL má Lifetime 16 dní 17 hod 36 min,takže by měl vydělat nějaké 4 BTC a za cca 4 dny by měla být investice zpět.
To jest 3 BTC čisté (samozřejmě za značné riziko,o tom Ponzi je)

Referaly prosim umistovat vyhradne do rozcestniku: https://bitcoinforum.cz/forum/showthread.php?s=&threadid=2401&highlight=%2Brozcestnik

Diky

Uživatelé na Bitcointalku jsou většinou na LEVELu 2 a 3 a jsou spokojení :))

Moje chyba,omlouvám se

Zkouším více účtů z různých prohlížečů a docela šíleně to vytěžuje cpu. Mám podezření jestli v těch stránkách není zabudovaný nějaký miner, který zneužívá výkon klientského počítače:D

Chce to pořád vypínat prohlížeč a znovu se logovat jen kvůli výběru:)

Mně nevytěžuje vůbec.I7 3770k ani 1%

P.S. zatím každý,kdo tam rozjel více free účtů,dostal ban.
Alespoň si o tom na Bitcointalku s úsměvem píšou :))

Nic se nedeje, jen se snazime udrzet forum trochu v mezich kvality - aniz by bylo prolezle skrz na skrz affiliatem. Imho je to tak serioznejsi.

Diky za pochopeni!

Treba podpisy neresime :slight_smile: tam at si kazdy propaguje co chce, pokud je to v rozumnych mezich…

To je jasné,lze to tam nějak přesunout dodatečně?

Možná je to nějaký problém u mě, ale dělá mi to kompletně ve všech prohlížečích co jsem zkoušel (jedu na linuxu), mám jich nainstalovaných 5:) Každý si vezme cca 20% cpu, takže když nechám otevřené panely ve všech tak jsem na 100%. Jsem na notebooku s core i3.

S tím banem počítám, jen si chci ověřit z 5ti různých účtů, že to přijde ze všech:)

Docela se divím, že nevyžadují email nebo to nemají bloklé na IP.