Nejlepší BTC Faucet/ponzi první část

ponzi
pyramida
referral

Take jsem zariskoval level 5 pod tvym ref. Takze pokud funguje, mel by jsi videt 25%
Nekde na bitcointalku admin psal, ze 5 instanci neni problem. Takze ban by jsi dostat nemel…

Ad vytizeni, na W7 64bit chrome i7 2720QM zatez nula nula nic.
Videl bych to na plugin v prohlizeci, kdysi na Ubuntu mi take hodne vytezoval cpu.

Edit: man22555 byl rychlejsi :slight_smile:

Děkuji Ti za využití referralu,vidím jej tam,máš tam ze všech nejvyšší LEVEL.

Rado se stalo :slight_smile:
Ted uz jen doufat, ze vysledek bude lepsi nez na Coins Double, kde jsem nakonec v minusu.
Ale s tim rizikem rozumny clovek musi pocitat.

Přesně tak,já zase zahučel na Crypto x2 (nebo tak nějak),skončil pár hodin po mém vstupu a to šlapal skoro 3 týdny,ale o tom ponzi je.
Na tomto se mi však líbí to,že se na rozdíl od ostatních jako ponzi prezentuje a nepíše
ve FAQ píčoviny typu:jsme výborní investoři a proto Vám vyděláme 200% za 100 hod apod.

Koukám,že už byl i úspěšný výběr

arg: máš recht

Po dlouhém zkoumání jsem dospěl ke stejnému závěru. Nejspíš za to může icedtea7-plugin. Zkoušel jsem to ve Win7 64 bit s nejnovější Javou a naprosto Ok. Ale na 32 bit ubuntu to dělá stejný problém na všech verzích javy.

Nevím jestli jste si všimli, ale zrovna změnili limit na withdraw. Předtím to šlo od 0.00001 a teď je minimum 0.001 což s tím free režimem člověk nevybere pomalu nikdy.

A taky předtím to odcházelo hned a teď mají 24 hodin na odeslání částek pod 0.01 btc.

Aby tam za pár dní nebylo, že minimum pro odeslání je 0.1 a do 1 btc 24h delay:D

Další úspěšný výběr z placeného LEVELu v peněžence:

https://blockchain.info/address/16SoyqTbtshS1jXNw6rKrKLio3hjuhASAe

Mno, tak tam na chvili skocilo nove, ze odmena je 35% a od te doby je stranka nedostupna. Alespon tedy u me. Ze by zacatek konce…?

Nesranduj :wink: Právě sem si tam poslal BTC. U mně vše ok zatím.
Je to gambling jak blázen. :smiley: Snad to vydrží aspon dva týdny ještě.

Tak to je divne, ze by blokoval pristup dle IP?
Me v zadnem prohlizeci nebezi.
http://www.isitdownrightnow.com/btc-flow.com.html

U mě je online
5a77f609810d5

A kolik ti ukazuje odmenu? 25 nebo 35% Me tam skocilo 35 a za par minut byla off.°

Edit: dle bitcointalku nejsem sam, komu nejede.
Edit2: uz jede, zkusil jsem inkognito, stranka se nacetla, pak jsem ji zavrel a dal reload v normalnim okne. Ale to je spise nahoda.

35%
5a77f60bdc18e

Zkus z mobilu
5a77f60d3de98

Mě ty stránky nejedou už od půlnoci… Vždy se mi ukáže jen ta “cached” verze, kde je ještě 20% referral. Ale když se zkusím přepnout na live verzi nebo se lognout, skončí to na hlášce host error. Že by takhle někoho banovali?:slight_smile:

Dělají údržbu a upgrade DNS.Občas to jde.Za 2 hod má být hotovo

Zvláštní, teď jsem se zkusil připojit z jiné IP a rozjelo se to okamžitě. Jsem zpět na své IP a už to jede i tak… Třeba jen mají výpadky (DDoS).

Mně to chvíli jde,chvíli ne.Ale výběry zatím bez problému.

Tak to už jsi skoro za vodou:) Jestli správně počítám tak máš cca větší půlku zpátky z investovaného btc (s tím 25% příspěvkem od arg) :smiley: