Nejlepší BTC Faucet/ponzi první část

referral
ponzi
pyramida

Zatím mám zpět 0.296 BTC

Tak pocitam/doufam, ze snad nejsem jediny prejici co pouzil ref. :slight_smile:

Je jich nyní 16,ale jen 3 na placeném levelu :slight_smile:

A jak je to s těmi 25/35 % z referralu. To si vybereš jak/kdy?

To se automaticky připočítává,nemusím se o nic starat.
A ano je to i s referalem.
Nyní mám za sebou 24 hodin placeného levelu,ale teď už to zase nejede :frowning:

To moc nechápu, za 24 hodin bys měl mít 0.2448 btc zpátky jen z tvého levelu (když to pohlídáš 3x za den). A i kdyby jsi měl jen 25% z toho 1 btc od arg tak bys měl mít přeci už přes 0.5 btc. A to nemluvím o dalších 2 co mají placený level.

Leda že by to co chvíli nejelo a nepočítalo se ti to.

Nikoliv,těch 25% resp. 35% není z jejich investice ale z jejich zisku

Procenta se nezapocitavaji z investovane castky, ale z toho co lide naklikaji, jestli se nepletu.

Ach tak:) Tak to je jiná. Tak to aby ses modlil, ať se to všem vrátí:D

Přesně tak
5a77f61ed1231

To mi udělalo čáru přes rozpočet. Tady vymýšlím fintu jak se registrovat z jiné IP přes svůj ref., že bych měl hned 35% investice zpět a nic no.

Takže teoreticky. Kdybych to tak udělal. Měl jeden free účet a druhý placený na 5 levelu. Tak až se mi na tom placeném vrátí ty 3 btc (když to dobře půjde), tak na tom free mi naskočí cca 1 btc. A ve finále s “investicí” 1 btc budu mít zpátky 4? To by celkem šlo:)

Já bych to neriskoval

Nevím jak by to mohli poznat… Použiji 2 různé počítače na 2 různých IP. Pro jistotu se mohu klidně registrovat u kámoše v úplně jiné části města.

No asi nebudu první koho to napadlo…:smiley:

Urcite nebudes :stuck_out_tongue: jen skoda tech 35% z investice :slight_smile:
Poznat nic nemuze, 2 rozdilne IP 2 ruzne adresy penezenek a jeste k tomu na jinych PC - to je v pohode.

Nevím sice jak dlouho běžně tyto ponzi projekty fungují, ale když se dívám na whois tak doména byla registrována 2.2.2015. Takže jestli to jede už nějakých 16 dní, vstoupit teď už je hodně velké riziko.

Jak přestanou lidi platit za levely nebo přicházet noví tak se to sesype. A to že zvýšili odměnu o 10 % a zároveň 100x snížili minimální částku pro výběr mi přijde, že konec není moc daleko a snaží se to ještě chvíli udržet.

Pokud mají lidi motivaci tahat do toho další, tak je přísun nových duší zajištěn, ale na jak dlouho.

Mně o ten adrenalin zas tak nejde, radši jedu na jistotu:)

Můj zisk z referralu

Clicks: 30 Users: 16 Your profit: 0.0540021 BTC

To je docela slabý profit:( No uvidíš za 14 dní.

Za redirect asi nic neni, predpokladam ze ty kliknuti tam jsou jen informacne.

To nevím,ale mně to přijde slušné.