Nejlepší BTC Faucet/ponzi první část

ponzi
pyramida
referral

Jak často si to necháváte vyplatit? Každou hodinu? Asi to nemá cenu tam nechávat, pro jistotu ne? :wink:

Tak nejak, ja vybiram hodne casto.

také tak,pro jistotu

Uz jsem v tom taky :slight_smile: Prozatim level 4. Vybirat budu pro jistotu pravidelne, kdo vi kdy se stranka odmlci. Prece jen na whois je registrace z ruska, coz na duvere moc neprida.

Jen mě tak napadlo, že se teď moc nevyspím asi ;). Bude to chtít asi někoho na noční šichtu :smiley:

Záleží,na jakém jsi levelu,u mě to stačí jednou za 10 hod,takže v poho.
Nicméně přes den stejně klikám raději každou chvíli.

Vím, že sme to už probírali, ale fakt je možné mít více než jeden placený účet. Chci tam ještě poslat něco a na bitcointalku někdo psal, že má více placených a nemůže vybírat kvůli multi account. Na tom jejich FAQ taky nic není, tak nevím ať si to nedo…
Nemáte někdo více placených účtů?

Já mám pouze 1,ale admin na foru několikrát opakoval,že může být max 5 placených

Nenapadá mě jiný důvod proč mít více placených účtů, kromě využití ref. sám na sebe.

Přeci je výhodnější si zaplatit např. level 6 než mít 5x level 5. Když by z těch 5ti účtů měl procenta stejně někdo jiný.

Hned co sem to tam poslal se nemůžu přihlásit… omg. U vás vše ok?
to: testovaciprovoz. Měl sem jen jeden 4 Level a přišli mi na účet nějaké BTC tak sem chtěl ještě spustit jeden 3 Level. Ale asi sem v Prd…

A taková technická vsuvka. Předpokládejme, že vše proběhlo OK, všichni dostali co měli a všichni si přišli cca na 300% původního vkladu.

Co dál? Půjdete do toho znovu, zaplatíte si vyšší level nebo si řeknete super a už se na ty stránky nikdy nevrátíte?:slight_smile:

Pokud bych vložil 1 btc a vrátily se 3. Tak i když při druhém pokusu přijdu o vše, pořád mám 100 % navíc.

Jde mi o psychologii jak asi budou uvažovat ti co už v tom jsou…

Zjednodušeně by to znamenalo, že když každý kdo si zaplatí level do toho půjde znovu a každý sežene 1 dalšího co si to taky zaplatí. Tak by to mohlo nějakou dobu vydržet…

A nebo čeká admin až se najde nějaký střelec co si zaplatí level 7 nebo 8 a pak to vypne:)

U me vse funguje na 100%. Ja si rikal ze z levelu 4 za 0.25BTC vydelam 1BTC a zkusim level 5. Ale porad procitam bitcointalk takze uvidim. Mozna se nevrati ani prvni investice pokud to vypnou.

Jede mi to vcelku stabilně… Pravidelně si vybírám z 5ti free účtů. Občas to chce párkrát refreshnout nebo kliknout na přechod na live verzi.

To mi přijde právě jako blbost, zaplatit si level 4 a pak ještě level 3. Hlavní smysl těch levelů je v tom, aby u toho člověk nemusel sedět. Už při levelu 4 ztratíš minimálně 2 výběry přes noc.

U mně vše ok.Když to poběží dál a skončí mi lifetime,tak koupím opět level 5.

To máš nějak divně spočítané… Mě vychází, že když to budeš klikat 24h denně a nebudeš spát tak z 0.25 se vrátí maximálně tak 0.8 btc.

Ten max zisk co píšou je za měsíc (ne za životnost daného levelu) a navíc se počítá, že si to pohlídáš a nepřijdeš o jediný výběr, což u levelu 4 nelze.

Tak u mě už taky prozatím vše OK.
Jj taky to pročítám jsou pořád nějaké problémy.
K té technické vsuvce, každopádně pokud nebudu v plusu i v případě, že bych chtěl poslat btc podruhé a měl o ně přijít tak to asi zabalí každy ne? Záleží podle mě kolik lidí dostane BTC zpět + zisk a tím pádem jaká bude důvěra. Každopádně s tím střelcem co píšeš to snad tak nebude.:wink:

Ja si nastavil ztratu max. 0,25BTC. Jedu level 4 a pokud se podari ziskat 1BTC zkusim Level 5 jako druhe kolo, takze v tom budu mit porad pouze 0.25 kde me ztrata nebude bolet.

O zivotnosti vim a snad jsem pocital spravne, nebude to uplny BTC ale 0.8xxx. Jeden vyber pres noc nestihnu to je jasne. Uvidime jak to dopadne

To jsem si myslel. Je to vcelku logické. Jenže kde se vezme těch 300% zhodnocení. To by vycházelo tak aspoň 3 noví co mají zaplacený level vyplatí 1 co je v tom déle. Tj musel by být minimálně 3x více nově příchozích aby to bylo aspoň na 0. A tak 6x více aby se to udrželo nějakou dobu.

Mam 2, jak psal KPSERVIS, admin psal o max 5, nicmene jak ji bylo receno, jina IP, jine PC, jina penezenka, nema sanci zjistit, ze jich mas vic nez 5.