Nejlepší BTC Faucet/ponzi první část

ponzi
pyramida
referral

Tak právě sem to odzkoušel. Funguje to i na jiné IP adrese v jiném městě… funguje i výběr a dokonce fungue i připojení na více mých účtů.
Takže to je perfekt.:cowboy_hat_face:

Jedete? Já mám error

Nejedu
5a77f65fa5e8f

Už jedu a o poznání rychleji… asi na tom fakt někdo maká

Už jedu
5a77f661e9400

Dá se nějak zvednout z Level4 na Level5 na jednom účtu? nějak to nemůžu zjistit. Diky

Můžeš,ale přijdeš o zbytek lifetimu na levelu 4.
Abys o něj nepřišel,musíš otevřít další účet.
Takto můžeš mít max 5 účtů.

Tak jsem provedl menší výzkum s různými IP i PC a referraly sám sobě a nakonec jsem zjistil, že to je naprosto úplně jedno.

Jediné co si hlídají tak je nově registrovaná adresa. A může to být klidně z jednoho a toho samého pc, prohlížeče i IP a bude se to počítat:) Asi to moc neřeší a tak nějak se s tím počítá aby to motivovalo k vytváření dalších placených účtů.

Cenné info,díky
5a77f666a0dde

Další platba venku

Jak to děláte na svojem tel. když se chcete přihlásit? Mám Iphone 5s a nefunguje mi do toho políčka pro BTC adress, funkce vložit. Musím to vždycky vypisovat jak dement pro každý účet.:(. Když sem mimo PC samozřejmě . PS: (Vždycky, udělal sem to jednou a asi naposled)

Mně funguje normálně copy/paste.
Samsung Note 3 Android 4.4.2-prohlížeč Dolphin browser

Aaa takze iOS je problém asi. Prostě to nechce vložit. Jen to problikne a hned to vypne… :frowning: díky

Omlouvám se, jde to. Sice trošku to chce zvětšit ale jde to. Teď sem na to přišel :wink:

Super
5a77f66de3168

Další výběr a platba v pořádku v peněžence

Take, akorat se mi nyni stalo, ze prisla platba dohromady za vsechny ucty. Predtim chodila zvlast.

Další platba venku,už jsem na 58% ROI

Tak to je parada, jeste aby to par dni vydrzelo.
Mi hrablo a zaplatil jsem treti ucet, tak ze me tam budes mit asi dost :slight_smile:
Ted uz jen ustat ten adrenalin :slight_smile:

Edit: dovolil jsem si do podpisu take dat odkaz, kdyby byl nekdo od te dobroty a chtel jeste riskovat :slight_smile: KPSERVIS na tom tratit nebude, jelikoz jsem pod nim.

[QUOTE]Původní příspěvek od arg
Tak to je parada, jeste aby to par dni vydrzelo.
Mi hrablo a zaplatil jsem treti ucet, tak ze me tam budes mit asi dost :slight_smile:
Ted uz jen ustat ten adrenalin :slight_smile:

Edit: dovolil jsem si do podpisu take dat odkaz, kdyby byl nekdo od te dobroty a chtel jeste riskovat :slight_smile: KPSERVIS na tom tratit nebude, jelikoz jsem pod nim. [/QUOTE

Děkuji]