Nejlepší BTC Faucet/ponzi

referral-program
referral
ponzi
pyramida

Ty si něco posílal na ten BTC-stack? Protože včera si měl na účtu něco přes 100k a dnes už jen 51700. Nebo jak si to vybral?
id - 1518.
Trochu mě i sere, že to furt funguje, páč sem vážne uvažoval nad gamblem před třema dny a neposlal nic. Dnes bych byl už na ROI :frowning:

Nic jsem neposílal a ani nic nevybírám,dokonce i mých 32 referralů na to skoro sere.Jejich číslům nevěř,mají v tom bordel

njn. To je pravda.
32 ref :smiley: Tak oni tě možná k tomu miliónu dotáhnou.:wink: Do června :frog:

:frog: :frog: :frog:

I love this game.:wink: Více takových investorů prosím :smiley:
Jen ať mi neuteče a chvíli bude těžit :wink:

Škoda, že dávají jen 5% z refu…:star_struck:

Tak se zdá, že nám ten BTC - stack umíra , pomalu ale jistě. Člověk si aspoň u těch příspěvků procvičí azbuku :?D
Haluz…:smiley: Trocha hrozné nostalgie :wink:

kua tak jsem se prinutil napsat si na btc cokla a pak na pitwit skripty, ktery mi valily pres race condition peknej vejvar a voni to utnuli a utekli, kurvy :smiley:

:smiley: tak nejdřív sem z tvé věty pochopil jen že utekli, kurvy. Ale zřejmě sis udělal nějaky skript na free účtu a oni to jako vypli, že? Chápu to nějak tak? :smiley:
Tak to ovšem nasere. :japanese_ogre:
Něco podobného bych chtěl umět.
:sunglasses:

chapes to naprosto spravne :smiley:

Jen hlášní pro Karlose. Dalších 6 hodin práce bez úspěchu. Momentálně nás brzdí něco jako:
C:\xampp\php>php composer.phar install
Loading composer repositories with package information
Installing dependencies (including require-dev)

• Installing bml/coin-bundle (0.1)
    Cloning 0.1
    [RuntimeException]
    Failed to clone git@github.com:bOmBeLq/BmlCoinBundle, git was not found, ch
    eck that it is installed and in your PATH env.
    git není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
    spustitelného programu nebo dávkového souboru.
    install [–prefer-source] [–prefer-dist] [–dry-run] [–dev] [–no-dev] [–no-p
    lugins] [–no-custom-installers] [–no-autoloader] [–no-scripts] [–no-progress
    ] [-v|vv|vvv|–verbose] [-o|–optimize-autoloader] [–ignore-platform-reqs] [pac
    kages1] … [packagesN]

Ten Composer nás stále brzdí…Přitom před asi dvěma hodinama, sme ho spustitli uplně v pohodě. Je to na mašli tohle.
Nic, další pokus bude na Linuxu a na novém serveru. Moje PC je na tohle asi nepoužitelné
PS: kdyby náhodou někdo věděl co s tím, děkuji za pomoc.

Ahoj gambleři, :smiley:
tenhle web znáte? http://bitcoinplayground.com/?r=979

pro Vás bude zajímavá asi jen část BP Faucet:
-denně můžete mít až 7spinů
-v každém spinu můžete dostat až 3násobek aktuálního denního zůstatku
-když budete mít hoodně velké štěstí tak můžete získat až 0.0010935BTC (109.350s.) denně
-vyplacejí jednou týdně(v neděli)
-za referaly dávají 25%

založil jsem tam skupinu zatím nazvanou “BitCash”, tak se tam můžete třeba pochlubit výplatama, ať podpoříte i tu jejich “sociální síť” a zasloužíte si vydělané satošíky… :-)))

vzdyt ti to tam pise … bud nemas nainstalovanej git, nebo ho nemas v PATH
ja mam taky git nainstalovanej ve W, ale v PATH neni … poustim ho s cestou

Copak to bastlite? .)

No já v podstatě nebastlím nic, jen zajištuji přísun kafe a drinků pro borce co to dělá.:wink:
Já tomu moc nerozumím
Jen zkoušíme jestli se nám povede udělat nějaké ponzi.
Je to zatím v oblasti pokusů. Včera se nám moc nedařilo tak to přesouváme k němu na linux od pátku a budem to zase zkoušet. Já mám za úkol mrknout se na nějaký server za rozumnou cenu kde pojede CentOS a Debian.

Tak to jo :smiley:
Debian mam na virtualu, centos ne. Proc zrovna centos? Proc zrovna konkretni distro?
Rekl bych, ze potrebujete www server, databazovy stroj a to je tak asi vsechno a to vam pojede na vsem :smiley:
Jaky planujete traffic? Pokud mate slusnou linku a verejnou IP, muzete mit stroj doma.)

PM :wink:
5a7b0dff5ebc5

Zdravím pane,
díky za inspiraci, ale momentálně mi ten web nejde spustit. Včera ještě fungoval, chtěl sem se ještě jednou na to mrknout a nejede.
Každopádně už sem z těch faucetů taky vyléčen, stejně jako KPSERVIS :wink:
V tuhle chvíli už jen gambluju s hodně nízkýma částkama na všemožných ponzi sajtách, kde nabízí zisky jen za to, že čekáš a věříš. :smiley:
Jakákoliv činnost k zisku satoshi mně už nebaví.
Toliko můj momentální stav. Nevím jak ostatní. :stuck_out_tongue_winking_eye:
BTW, kde je zbytek gamblerů? Moc práce přátelé?
Podělte se o ne/úspěchy :cowboy_hat_face:

Ahoj,
omlouvám se za nepřispívání k diskuzi,ale jsem totálně zahlcený prací.

Přeji všem hodně štěstí

Chápeme, hlavně že žiješ :frog:

Davam jen v rychlosti 100% dtto pod KPSERVISuv prispevek.
Bohuzel :confused:

No jo pánové, práce šlechtí. :smiley:
Hlavně že Vám to jede. :wink:
Pak se někdy ozvěte, kdyby něco. Taky to občas checkuju.