Nejnovější cryptoměny (preannouncements)

Já si nastavil časovač na zapnutí kdyby se mi náhodou nechtělo vstávat :frog: Je to přesně jak píšeš všechny schválený coiny zmizeli takže jsem přišel o milión a neschválený jsou v Transactions jako Unconfirmed.

Jsem na poolu https://gpu.suprnova.cc/index.php
Zatím to těží Pandy, jakmile odstartuje GPUcoin tak to samo přehodí.
Aspoň se vyspim. :smiley:

Tam sem těžil i včera :cowboy_hat_face: relaunch začal v 5:30 . Sem zvědavej kdy bude ke stažení peněženka. Už sem měl 100tis ale v 7:00 všechno zmizelo a opět se těží panda :rocket:

Since the second relaunch also failed, I’ve switched back to pandacoin for now ! Get your coins out

Čeká se na druhý relaunch :roll_eyes:

GPU coin bude mít re-re-re-re launch 9.3.
Vzhledem k tomu, že thread na bitcointalku už má 200 stran a bussines model má něco do sebe. Ještě jednu šanci jim dám.

Kdyby smazali všechny nadávky tak těch stran bude 50 :smiley: dneska jsem se rozhod zkusit New York Coin
To snad není možný další odloženej launch :roll_eyes:

Já se ze zoufalosti stále držím Helixcoinu, není teď moc co těžit, ale ten GPU coin opravdu nevypadá špatně, zajímavý nápad, teda jestli někdy úspešně odstartuje :smiley:

Jj není teď co těžit. Včera jsem natěžil něco Boschicoinů, ale taky žádná sláva.
Jinak se držim Fatecoinu + Huntercoinu.

Ta gpu.supernova.cc je funkční? Stránka se jeví jako mrtvá, nebo to takhle je normal?

Asi nemá nikdo zájem o Vertcoin , tak nikdo netěží.

No kdybych to tam rozjel sám tak taky žádnej hit :smiley: :smiley:

Tak už tam přeci jen jsem, sice je to teď trochu sólo mining, ale třeba se někdo přidá :smiley: Jinak dík za info :slight_smile:

solo uz to nebude :}

Rád by som sa ešte spýtal skúsenejších ako to funguje lebo v tom nemám jasno. Ak sa zatiaľ ťaží iná mena, na akú peňaženku chodí lebo som nikde nenašiel kolonku pre 2 adresy. Nerozumiem teda ako to môže automaticky prepnúť na novú menu. A ešte jedna podotázka: Je nutné mať dopredu peňaženku a začať ťažiť na poole a potom neskor spraviť peňaženku a zaregistrovať ju na poole k výplate?

Nevím jak se to řeší , já tam napsal adresu na pandu , když se těžila a před plánovaným launchem GPU sem coiny převed do peněženky. Možná by se dalo pak s autorem poolu domluvit aby se mrknul kolik máš natěženo jiný měny. Na bitcointalk vystupuje jako ocminer

No podle toho co má napsaný v infu tak jsem to pochopil následovně: aktuální kopaná mince (panda nebo vertcoin) vyžaduje zadání peněženky, neb výplata chodí po každém nalezeném bloku a v momentě kdy se přepne na GPUcoin bude se pool chovat klasicky (payment podle nastavení), předpokládám že ta uložená vertcoin nebo panda adresa by neměla vadit, snad se nemýlím :smiley:

Tak sem ten relaunch pěkně zaspal a začínám až od diff 1,39 :frowning:

Můžeš být v klidu, full rewardy se začnou dávat až od bloku 2601, za prvních 2600 bloků je pouze 1 GPU :wink:

je uplne jedno, prvych niekolko hodin /podla network power/ je odmena za blok 1 coin :}. Az po nejakych 2600 blokoch sa to zmeni na 20 000. Ja som zacal rano testovat na dife 4,5 … a vidim ze som nic nezmeskal …

ma vlastne význam dovtedy ťažiť ?

Určitě ne, já osobně to tam měl přes noc hozený kdyby to náhodou změnili, 2600 je cca 43 hodin, to si myslím že krapet přestřelili :smiley:

Na GPU je treba nejaky jiny miner? klasicky cg miner mi hazi na poolu gpu.suprnova.cc samé rejecty, pomozte prosím :slight_smile:

je potřeba vertminer nebo upravený cgminer s názvem Vertcoin-CGMinerAleksNR3, já osobně mám upravený cgminer, verminer mi háže kotel HW chyb a newim proč :slight_smile: