Nejnovější cryptoměny (preannouncements)

Vertminer mi taky hází chyby , ale jen na jedný kartě která zůstala v desce ostatní mám na riserech. Za 12h mám 25 chyb. V cgmineru za celej den jen jednu chybu.

Ještě 600 bloků, to vychází někdy mezi pátou, šestou zítra ráno, horší čas už snad ani vyjít nemohl :smiley:

To je ještě v pohodě dopíšu do .bat souboru počítadlo na odložené spuštění , ale horší je , když si takhle nastavím spuštění na launch coinu a ten se opozdí cgminer se po chvíli vypne, když se nepřipojí k poolu. Je možé tohle nějak změnit aby se stále pokoušel o připojení ?

Tak to ti teď muže být jedno ne? Coin už běží jen do šesti do rána budou rewardy pouze 1 GPU, takže by s připojením neměl být problém :slight_smile: Já teď kopu v mezičase HXC tak to si budu muset pěkně přivstat a přepnout rigy manuálně, v 5 ráno se mi určitě bude děsně chtít :smiley:

Preco to nespravis nejakym task schedulerom ? V dany cas killnes cgminery a spustis prislusne *.bat subory.

Pro 12 workerů už mi přijde lepší je manuálně zapnout než si teď hrát s plánováním :smiley: I když je to jen čistě z lenivosti :smiley:

GPU coin block 2500. Timhle tempem to bude tak ve 3…

už ideme na full reward… a diff letí hore 34, 39

Má ještě cenu těžit při tak velký obtížnosti ?

Mozno hej, ale predava sa zatial na slabych burzach, a instaselleri hned predavaju cena padla brutalne dole. Takze mozno pockat nech pominie prva vlna euforie, a sucasne diff a hrat to na spekulaciu do buducna ak by sa zacalo obchodovat na vyznamnejsej burze. Zaujimal by ma nazor hvezdasmrti…

Aktuálně je to asi jedinej zajímavej coin kterej by mohl celkem slušně vylítnout, takže těžím o 106 :smiley: Snad se moc nepropadne diffka, ale to ukáže až pár následujících dní, snad neumře jako helix…

Já težím od 5h. Kolik už máte a s jakým výkonem těžíte ? U helixu sem prodej zaspal , ale naštěstí jich mám jen 155 :smiley: Víc mě trápí 66Coin jak jde dolů

Těžím ho zatím jen výkonem 2,3 Mhashe, kdyby po třech dnech vyšlo najevo že žádný e-shop nebude a že je to jeden velkej scamm, ale vhledem k tomu kolik je kolem toho humbuku tak snad to bude ok :slight_smile: Zatím mám 5500 coinů

Já nahodil vše co mám 2,8MH/s a v peněžence zatím 6600

V 19h MinerTokens další scrypt-n coin

GPU jsem těžil od 3:30 do 14:00… 400Kh/s – 1200 GPUcoins.
Při momentálním kurzu ( 0.0000011 BTC) je to za 10 hodin 0.00132 BTC. Takže těžká bída. Momentálně je diff kolem 35, takže další těžba je momentálně bezpředmětná.
To radši jdu nakoupit do směnárny a jdu těžit na multipool…

Na jake smenarne se daji GPU koupit?

https://bittrex.com
https://www.nxt-e.com
https://www.atomic-trade.com

Tak GPU pořád padá a padá… Těžko říct kde bude dno. Ještě že jsem nakoupil jen za 0.05 BTC. (už z toho mám 0.02 BTC )

Začátkem příštího týdně by měl otevřít e-shop na grafárny, tak snad.

Tak co těžit teď.
Napadlo mě, že zkusim solo mininng na nějaké zavedené měně. Nějaké která má malou diff. a výkon sítě max. do 200MH/s (líbil se mi Galaxy coin, má velké výkyvy ve výkonu sítě, ale za boha jsem nemohl najít wallet). Takže jdu vyzkoušet Fastcoin. Snad bude “luck”.

GPU máme na cryptorush , ale představoval sem si lepší kurz