Ověřené členství a reputace

Zdravim.poslal jsem 15 kc na ucet pro overeni uctu. Zajimalo by me kdy budu moci nakupovat bitcoins. Predem dekuji za odpoved. S pozdravem J.

Díky za ověření! Jakmile prijmeme platbu z vaseho uctu (skript zpracovava platby kazdych 15 minut) dostanete informacni PM-ko (soukromy vzkaz). V pripade ze mate zapnute notifikace o novych zpravach e-mailem, pak dostatete i emailovou zpravu.

Prevody z Fio banky k nam jsou okamzite (do 15-ti minut) z jine banky T+1 (následující pracovní den).

zdravím.
môžem svoj účet overiť a nakupovať u členov fóra btc, aj keď som zo slovenska?
všimol som si, že účet máte vo FIO banke, čo je super, pretože nebudem musieť platiť drahé poplatky za prevod do zahraničia.

Jasne slovaci jsou vitani :slight_smile:

V instrukcich je IBAN/BIC, takze neni problem overit ucet skrze SEPA platbu z uctu kdekoliv v ramci SEPA/EU.

tak som postupoval podla inštrukcií, ako bolo napísané v topicu, ale… stále stále mi nechcelo zobrať BIC kód banky. obrátil som sa na online podporu, kde som im napísal môj problém a aj to, že som našiel BIC kód Fio banky a ich internet banking mi nechce tento kód zobrať. slečna na podpore mi odpísala, že Fio banka najpravdepodobnejšie nepodporuje sepa platby :frowning:

Bankovní spojení pro platby v EUR ve Slovenské republice 2300375348 / 8330
(tzn. stejne cislo uctu, jen kod Fio banky je na slovensku jiny)

kolko tam treba poslat?

existuju dve verzie instrukcii :

1. bez udanej ciastky

Částka: CZK (větší příspěvky vítány )
Průměrně zasíláte CZK - děkujeme!

1. s ciastkou 49 CZK

Částka: 49 CZK (větší příspěvky vítány )
Průměrně zasíláte 50 CZK - děkujeme!

a v threade je zmienka o 15 Kc…

takze ?

Instrukce jsou jen jedny - zde: https://bitcoinforum.cz/forum/reputation.php?action=howto

jak jsi narazil na instrukce bez castky?

Take se mi to tam zobrazuje bez castky…

v tej variante generovanej len pre mna, s tym unikatnym variabilnym symbolom (teda tipujem, ze podla toho ma identifikujete) je to bez ciastky

ak potom prejdem cez odkaz k tomuto threadu, tam uz je to s ciastkou

sorry, presnejsie :

tu je to prazdne, ale spravne s var symbolom
https://bitcoinforum.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=15&s=

tu je to s 49 CZK, tiez s var symbolom
https://bitcoinforum.cz/forum/reputation.php?action=howto

k prvej variante ma hodi automaticky smenarna, k druhej sa dostanem cez tento thread

prosimte vysvetli mi to vice polopaticky, stale nemuzu tu chybu najit… z me strany se vse zda OK…

aha uz to zacinam chapat…

zacinam tu :

https://bitcoinforum.cz/pool/rates.php?s=

a jo, uz to vidim. tu su tie dva odkazy :

Uvádíme kurzy hlavních Bitcoin burz - Mt.Gox a BTC-E.com. Jde o dolarový kurz posledního realizovaného obchodu. Zahraniční převody jsou však pomalé, drahé a nesou kurzové riziko, proto pro nákup či prodej Bitcoinů přímo v ČR za hotové i bezhotovostně využijte Směnárnu Bitcash.cz - pro přístup je nutné ověření uživatele.

1. “Směnárnu Bitcash.cz”

2. " ověření uživatele"

odkazuju ale na rozne miesta, ako pisem vyssie

opraveno
5a776ca5563fa

jo, uz gut, diky.
takze spat do banky :slight_smile:

ahoj.
poslal jsem v pátek platbu 59 na ověření účtu a teď koukám, že jsem nějakým omylem nevyplnil variabilní symbol… můžeš mi to admine prosím zkontrolovat?
platba jsem vám poslal z účtu 4165551001/5500 a zapoměl jsem vs 2209

EsoRimr - mas soukromy vzkaz.

geeenie, prosim o doplneni cisla uctu (idealne na webmaster@bitcash.cz) … Velmi pravdepodobne jsi zaslal platbu bez variabilniho symbolu - to prosim zkontroluj rovnou a pokud je to tak preposli platbu znovu.

Ahoj, je v poradku, ze se neoverenym clenum nezobrazuje reputace?

Chapu, z eji nemuzou menit, ale myslim si, ze by meli videt jeji stav.

Omlouvam se, pokud jsem OT

Princip je v tom, ze obe strany obchodu musi projit overenim uctu, aby byly rovne podminky. Do te doby zde nemohou obchodovat.