Ověřené členství a reputace

Zdravím, na maily mi nikdo nereaguje, můžete mi prosím vysvětlit, proč po zaplacení ověřovacího poplatku nemám ověřený účet, ačkoliv mi do schránky přišlo potvrzení o ověření?
Díky za odpověď

Zadny email z Vasi emailove adresy nam nebyl dorucen. Kazdopadne overeny status jsem Vam nastavil.

Hmm, zajimave zkusim si ten mail nejak overit, kazdopadne velice dekuji za okamzitou reakci :slight_smile: (y)

Ja diky, zkuste prosim analyzovat co se stalo. Radi bychom predesli abyse to opakovalo (odesilal jste opravdu ze seznam.cz?).

V pripade nedoruceni vzdy jde zpet chybovy report… (Undelivered) V jeho tele je obvykle specifikace chyby.

Dobrý den,
došla mě také systémová zpráva o ověření po provedené platbě - každopádně dle systému stále účet ověřen nemám - nemůžu odesílat zpravy a obchodovat na burze.

Rad bych reagoval k overeni uctu:

1. v dobe kdy jsem odeslal penize pro overeni cisla uctu jsem mel preklep v emailove adrese, takze po prichodu zpravy s overenim uctu jsem nemel overeny samotny email. Po oprave a overeni emailu mi presto nebyly zpristupnene moznosti obchodovani. To musel zrejme carlos ucinit “rucne”.

2. odesilani mich mailu na info@bitcash.cz pravdepodobne nebude souviset overenim cisla uctu, mam svuj smtp server, ktery se zrejme nezamlouva nekomu na ceste, ackoliv beznym endpointuv v siti to dorazi:
    Nov 9 10:27:15 178 postfix/smtp[4364]: B9E872B610F: to=fr.suna@gmail.com, relay=gmail-smtp-in.l.google.com[173.194.70.27]:25, delay=440, delays=438/0.24/1/0
    .46, dsn=2.0.0, status=sent (250 2.0.0 OK 1383989250 e42si10249399eeo.297 - gsmtp)

Nov 9 10:37:13 178 postfix/smtp[6559]: 8E7B22B6093: to=info@bitcash.cz,relay=mail.alh.cz[88.208.121.58]:25, delay=227259, delays=227259/0.02/0.04/0.14, dsn=4.7.1, status=deferred (host mail.alh.cz[88.208.121.58] said: 450 4.7.1 Client host rejected: cannot find your hostname, [178.255.170.238] (in reply to RCPT TO command))

obycejne mi server posila info o neodeslani, ale v tomto pripade tomu tak neni. To ale patri spis do uplne jineho fora :slight_smile:

zdravím. Měl jsem zde peněženku a na ní určitý obnos. Neměl jsem ji nikde uloženou. To ji teď po vymazání vaší databáze či co už nikdy nenajdu?!?! Děkuji za rychlou odpověď, opravdu to nebylo málo peněz

Někdo se naboural do peneženek na bitcash a převedl (ukradl) je k sobě i kdyby byla Vaše peněženka aktivní tak je prázdná. Jak a kdo to udělal prý řeší policie.

myslím, že nemožnost obchodovat bylo to nejlepší, co tě mohlo potkat, vzhledem k okolnostem, které nastaly.
Kdybys ještě stihl poslat nějaké BTC na prodej do směnárny, byly by … no v háji. :frowning:
tedy, doufám, žes neměl nic ani ve zdejší peněžence…

paypal nechcete zaviest pre overenie uctov?

dik

paypal nema rad cokoliv co souvisi s bitcoinem, takze nemame.

Nic proti ale tím pádem je BTC neanonimní ! ale hlavně že mnělo být anonimní ! (tedy puvodní myšlenka byla aby bylo BTC anonimní )

A navíc po nedavnem hacku co se tady stal , je duvěra v pytli :slight_smile:

hledal jsem najké vyjadření k onomu vykradeji peněženky a nikde nic ! což taky nebudí duvěru :frowning:

Anonymní? Původní myšlenka možná tak pro tebe… Nezobecňuj to laskavě. My se snažíme minimalizovat rizika stejně tak to dělají i jiné portály ve světě.

Jestli ty chceš zůstat při obchodování anonymní je to minimálně podezřelé. O důvod víc vyžadovat ověření.

BTW. Vyjádření je v sekci Obchodní parket, tj. pouze pro ověřené členy (nikdo jiný přístup do směnárny neměl a nemá).

tak mně zase je podezřele tvoje prohlašeni které nikdo nikdy neviděl :slight_smile: "mimo směnárnu "

ja bych spíše řekl že je to stejné jako u plus500 kde vas prevetivně praskou na finančák už při registraci :slight_smile: ale možná se pletu z bitcasch , tak v tom případě se omlouvam :slight_smile:

LOL to prohlášení které nikdo nikdy neviděl mimo směnárnu přetisklo několik médií a bylo i vidět v době kdy bitcash vůbec nefungoval na hlavní straně. Co má proboha to jestli pošleš 80 Kč pro ověření účtu společného s důvěryhodností toho s kým pak budeš obchodovat a vůbec co s tím bude mít společného portál… Dokud nikoho nepodvedeš tak nikoho tvoje identita zajímat nebude.

I kdyby bitcoin byl anonymní, což není, pouze pseudo-anonymní tak pokud k obchodu použiješ bankovní účet asi těžko lze zůstat anonymní. To bys musel prodávat v parku za cash… Anonymní je pouze v tom smyslu, že nelze říci která peněženka patří komu…

Tak pro někoho, kdo chce obchodovat ve statisících je 80 Kč zanedbatelných (BTW pokud někdo chce udělat podvod za pár tisíc, tak ho 80 Kč asi neodradí …), ale pro někoho kdo chce nakoupit jen par milliBTC řádově za tisícovku tak 8% přirážka zrovna nepotěší …

A tak mně napadá - pro neověřené účty by možná mohl být aspoň read-only přístup do směnárny, aby lidi předem viděli do čeho jdou. Aby se pak nestalo, že tam bude spread mezi nabídkou a poptávkou třeba 20% (t.j. nepoužitelné), jako se to na některých menších směnárnách děje.

Taky bych prosil o ověření, transakce provedena včera z ČS, díky.

tiež som poslal dnes zo svojho účtu 3 eurá…tak snád budem tiež overený užívatel :slight_smile:
Do poznámky som dal svoj nick …snád to bude ok :slight_smile: