Pasword recovery bug


#1

Ahoj Carlos,

je mi líto nedávné události a přeji hodně zdaru.

Mám tu takovou malou kosmetickou, resetoval jsem heslo a automat poslal nové, vše funguje, jen automat píše, že login je (v mém případě) lurid a přitom by měl dávat mailovou adresu, která je v souč. loginem, je tak? Díky


#2

Tohle mě taky zdrželo, ale co… tak se prostě člověk přihlásí až na 2. pokus. Pokud se takhle nebudou muset restartovat veškerá hesla každý týden, tak se to dá přežít.


#3

lol, nějakou dobu jsem tu nebyl a opět jsem chybně zadal do přihlášení jen nickname místo emailu a ono to vzalo, přihlásilo mě to … sice to pak vyhodilo chybovou stránku, že přihlášení loginem již není možné, ale jak vidno možné je …


#4

Mimochodem lurid, svym podpisem porusujes zdejsi pravidla … ale nic si z toho nedelej, taky jsem porusoval, nez me na to upozornili :smiley: :smiley: :smiley:


#5

Mezi náma, jestliže pool bitcash nefunguje (a nevěřím, že by se ještě někdy rozjel),
stejně jako spousta dalších věcí, ztrácejí podmínky v současném znění tak trochu … no, spíš hodně, svůj smysl.
Navíc, forum se snad profiluje jako diskusní platforma zabývající se kryptoměnami a tématy s nimi souvisejícími. Takže cítím trošku schizofrenii.


#6

@fido1968 máš sice pravdu, ale to neznamená, že se můžou porušovat :wink: Nejdřív by se měly zrušit a pak ať se sem flákaj odkazy na co každý chce :wink: A neb ty si ten co řekl “budiž světlo” a tím se můžou ignorovat pravidla fóra? Kdo to vlastně objektivně může rozhodnout co má a co nemá smysl? Ty? A ty si vlastně kdo?


#7

Jejda, co konkretne, ten CEX? nebo ta donation adresa? Cex neni tezebni pool, je to exchange (ano, stejny provozovatel ma i ghash.io, ale to bezi samostatne)


#8

@lurid: “Propagace odkazů s affiliate / referral linky ve fóru je zakázána. Pro tento typ odkazů či jinou reklamu použijte Reklamní systém bitcash.”

Přečti si Pravidla Bitcash portálu :wink: