Pasword recovery bug

Ahoj Carlos,

je mi líto nedávné události a přeji hodně zdaru.

Mám tu takovou malou kosmetickou, resetoval jsem heslo a automat poslal nové, vše funguje, jen automat píše, že login je (v mém případě) lurid a přitom by měl dávat mailovou adresu, která je v souč. loginem, je tak? Díky

Tohle mě taky zdrželo, ale co… tak se prostě člověk přihlásí až na 2. pokus. Pokud se takhle nebudou muset restartovat veškerá hesla každý týden, tak se to dá přežít.

lol, nějakou dobu jsem tu nebyl a opět jsem chybně zadal do přihlášení jen nickname místo emailu a ono to vzalo, přihlásilo mě to … sice to pak vyhodilo chybovou stránku, že přihlášení loginem již není možné, ale jak vidno možné je …

Mimochodem lurid, svym podpisem porusujes zdejsi pravidla … ale nic si z toho nedelej, taky jsem porusoval, nez me na to upozornili :smiley: :smiley: :smiley:

Mezi náma, jestliže pool bitcash nefunguje (a nevěřím, že by se ještě někdy rozjel),
stejně jako spousta dalších věcí, ztrácejí podmínky v současném znění tak trochu … no, spíš hodně, svůj smysl.
Navíc, forum se snad profiluje jako diskusní platforma zabývající se kryptoměnami a tématy s nimi souvisejícími. Takže cítím trošku schizofrenii.

@fido1968 máš sice pravdu, ale to neznamená, že se můžou porušovat :wink: Nejdřív by se měly zrušit a pak ať se sem flákaj odkazy na co každý chce :wink: A neb ty si ten co řekl “budiž světlo” a tím se můžou ignorovat pravidla fóra? Kdo to vlastně objektivně může rozhodnout co má a co nemá smysl? Ty? A ty si vlastně kdo?

Jejda, co konkretne, ten CEX? nebo ta donation adresa? Cex neni tezebni pool, je to exchange (ano, stejny provozovatel ma i ghash.io, ale to bezi samostatne)

@lurid: “Propagace odkazů s affiliate / referral linky ve fóru je zakázána. Pro tento typ odkazů či jinou reklamu použijte Reklamní systém bitcash.”

Přečti si Pravidla Bitcash portálu :wink: