Platincoin - dotaz

Nenarazil jste někdo na Platincoin - https://platincoin.com ? Přijde mi to jako podvod, ale nemám dostatečné znalosti k tomu, abych to mohl vymluvit člověku, který do toho chce investovat peníze. Děkuji za pomoc!

Hodně mi to připomíná OneCoin, ani po 2 lahvích rumu a 20 pivech bych do toho nešel. Se divím že na tohle schéma dnes ještě někdo naletí.
Asi špatně hledám, ale nenašel jsem žádnou burzu která by s tímto shitcoinem obchodovala…což je jeden ze znaků letadla.

wait…

PlatinCoins are not publicly tradeable and can only be traded and converted into real money via Turbo Button PLC, an in-house exchange

Takže ani omylem. Pokud má tvůj známý přebytek peněz kterých se chce zbavit, dej mi týden, vytvořím SuperPlatinCoin :smiley: takhle ho okrade aspoň čech a ne nějaká vyžírka ze Švýcarska :smiley:

Haha, ale tak ma to pekny stranky a rozhodne propracovanej referal system :)) Cim vic lidi namotas tim vic bezcennych tokenu nasbiras :smiley:

Njn, bohužel kvůli takovýmto hajzlíkům se reguluje ICO i nadějných coinů po celém světě :frowning: